1. CT Shop
  2. TV-Audio
  3. Televizori
  4. LED Televizori

Tesla 32E310BH LED TV 32" HD Ready DVB-T2

Šifra: 8606018857036
Akcija
Broj ocena (24)
POPUST
10%
15.555 RSD MP cena 13.999 RSD
* Popust za online i gotovinsko plaćanje
* Na rate,već od: 737 RSD mesečno Pogledajte primer.
Rezolucije ekrana: 1366 x 768
Tip visoke definicije (HD): HD-Ready
Smart TV: Ne
Sistem formata digitalnog signala: DVB-T/T2/C/S/S2

Za ovaj proizvod cena isporuke iznosi 990 dinara.

Nema na stanju!

Slični proizvodi

Displej

Dijagonala ekrana
32"
Rezolucije ekrana
1366 x 768
Tip visoke definicije (HD)
HD-Ready
Ugao gledanja, horizontalno
178°
Ugao gledanja, vertikalno
178°
Vreme odziva
8ms

TV tjuner

Sistem formata digitalnog signala
DVB-T/T2/C/S/S2

Smart TV funkcija

Smart TV

Audio

Broj zvučnika
2
Ekvilajzer
RMS snaga
10W
Tehnologije audio dekodiranja
DTS

Dizajni

VESA montaža
VESA standard za montažu interfejsa
200 x 100

Portovi i interfejsi

Broj HDMI portova
3
Broj USB 2.0 portova
1
Broj VGA portova
1
RF ulaz
Da

Funkcije za upravljanje

OSD ekran
Režim hotela
Tajmer za spavanje

Težina i dimenzije

Dubina
78mm
Dubina (sa postoljem)
204mm
Težina (sa postoljem)
3.8kg
Visina
435mm
Visina (sa postoljem)
483mm
Širina
732mm
Širina (sa postoljem)
732mm

Deklaracija

Model
Tesla 32E310BH LED TV 32" HD Ready DVB-T2
Naziv i vrsta robe
LED Televizori
Uvoznik
Comtrade Distribution d.o.o. Beograd
Zemlja porekla
Tačan podatak o zemlji porekla će biti naveden na deklaraciji koju dobijate uz proizvod.

 

 

Poslednje pregledani proizvodi 

 

Tesla 32E310BH LED TV 32" HD Ready DVB-T2
Svi komentari (24)
Srednja ocena
5
5
  • Tesla 32E310BH LED TV 32"
    (19.12.2021)

    Odličan telefon za ovaj novac. Zaista sam zadovoljan, televizor je odličan iako nije smart. Dobra je slika, ugao gledanja takođe, a cena je i više nego pristupačna. Za ovaj novac, definitivno best-buy varijanta!!!

  • Tesla32
    (23.12.2021)

    Odnos cene i kvaliteta veoma zadovoljavajuc. Za bas jeftine pare uzmete sasvim ok tv naravno ako vam ne treba smart opcija ili nesto.

  • Za svaku preporuku
    (28.12.2021)

    Ovo je savršen izbor za onog kome je potreban 32 inčni televizor. Uobičajnog dizajna, odličnog kvaliteta slike. Za onog kome nije potrebno nešto više - odličan izbor!

  • Za svaku preporuku
    (28.12.2021)

    Ovo je savršen izbor za onog kome je potreban 32 inčni televizor. Uobičajnog dizajna, odličnog kvaliteta slike. Za onog kome nije potrebno nešto više - odličan izbor!

  • Tesla 32E310BH LED TV 32" HD Ready DVB-T2
    (26.01.2022)

    Tražio sam neki najobičniji televizor za kuhinju, tako da sam se na savet vaših prodavaca u Ušću odlučio za ovaj. Zaista sam zadovoljan ovim televizorom, jer se radi o dobroj slici, nema rezanja slike, rezolucija i osvetljenje sasvim zadovoljavajući. Topla preporuka!

  • Tesla 32E310BH LED TV 32" HD Ready DVB-T2
    (28.01.2022)

    Na preporuku uzeo ga za spavacu sobu, kao tv koji necu cesto koristiti. Ali posle montiranja sve ga cesce koristim. Lep dizajn, slika i osvetljenje u ovom cenovnom rangu jedan od boljih televizora.

  • Tv
    (29.01.2022)

    Kupio sam ovaj model televizora pre mesec-dva,deci za sobu. Odlican odnos cene i kvaliteta,vrlo lepa slika,zvuk odlican. Takodje ima dodatnu garanciju,sto je odlicno. Super ponuda

  • Tesla 32E310BH LED TV 32" HD Ready DVB-T2
    (26.02.2022)

    Tražio sam neki Tesla televizor koji je tu sa cenom do 20 hiljada. Naleteo sam na ovaj model televizora u vašoj radnji u Ušću i na savet vaših prodavaca sam se odlučio na kupovinu. Radi se o televizoru koji je sasvim okej za datu cenu, slika je jasna i fluidna, zvuk odličan. Svaka preporuka zaista!!!

  • tesla 32
    (27.02.2022)

    Uzeo sam ovaj tv za vikendicu gde osim klasicnih kanala sam uzeo i xiaomi androis box gde mogu pustati filmove i muziku,slika je super za ovaj model koji je osnovni i zadovoljava sve neke osnovne potrebe

  • Tesla tv
    (15.03.2022)

    Devojcicama smo uzeli ovu 32 za sobicu, sasvim korektno radi, lepa je slika, za sve njihove potrebe je idelan! Pored svega ima garanciju 3 god, a cena je presmesna! Preporuka za sve koji nemaju vece zahteve i potrebe!

  • Solidan Tesla TV
    (30.03.2022)

    Tražio sam neki najobičniji televizor za malu sobu za kuću u selu. Ovaj je sasvim dovoljan za te potrebe. Nije mi bitno što nema smart opcije, jer na placu nemam internet konekciju.

  • Tesla 32E310BH LED TV 32" HD Ready DVB-T2
    (31.03.2022)

    Tražio sam varijantu televizora koja nije smart, jer mi je bio potreban jedan televizor za vikendicu. Na savet vaših prodavaca sam se odlučio za ovaj model Tesla televizora i zaista sam zadovoljan reprodukcijom slike i zvuka. Best-buy varijanta u svakom smislu!

  • Tesla
    (31.03.2022)

    Odlican televizor za male pare. Nudi i vise nego pristojnu sliku,veoma je lepog dizajina. Ja ga koristim kao drugi televizor u kuci,ali spram njegove dijagonale on nudi veoma ostru i kvalitetnu sliku. Odlicna stvar je sto nudi i jednu godinu produzene garancije tako da se definitivno ova kupovina ispltatila.

  • tesla 32
    (31.03.2022)

    Kupili smo tv za vikendicu,odlicna slika za ovaj model najvise ga koristimo za gledanje filmova preko laptopa,a povremeno i za gledanje domacih kanala preko tjunera koji je ugradjen u njemu,preporuka za ovaj model

  • Tesla 32
    (29.04.2022)

    Odlican televizor za moju sobicu. Nije mali a slika je vrlo dobra! Super je i sto ima DVB-T2 tjuner jer ne moram da dokupim dodatan uredjaj da bih gledao televiziju. Odlican i pristupacan za ovu dijagonalu.

  • Tesla
    (29.04.2022)

    Super odnos cene i kvaliteta. Trazili smo tv da ne bude smart verzija i prevazisao je nasa ocekivanja, za ovu pristupacnu cenu smo dobili skroz korektan tv.

  • Tesla
    (30.04.2022)

    Kupio sam ga babi i dedi za godisnjicu,i oni su prezadovoljni televizorom. Konkretno ono sto je najbolje kod njega je taj odnos cene i kvaliteta,jer se za ovaj novac dobija zaista kvalitetan tv sa odlicnom slikom i HDMI portom. Best buy varijanta definitivno

  • Tesla 32 led
    (30.04.2022)

    Uzeo sam ovaj Tv za apartman. Za ovu cenu odlican televozor svaka preporuka... odlicna slika, ekran i dizajn. Odlican odnos cene i kvaliteta, sve pohvale.Sve pohvale za Tv. Super ponuda i garancija.

  • Tesla 32E310BH LED TV
    (28.05.2022)

    Odlican televizor,ja sam vrlo zadovoljan,trebao mi je neki televizor od 32'' i odlucio sam se za ovaj uz preporuku prodavca. Vrlo lepa slika,stvarno je odlican

  • televizor
    (18.06.2022)

    Fenomenalan televizor za jako nisku cenu . Vrhunski kvalitet , jako dobra slika i rezolucija . Vrlo jednostavan za koriscenje . Razmisljam da kupim isti takav za deciju sobu . Preporucujem ga svima .

  • Tesla 32E310BH LED TV 32" HD Ready DVB-T2
    (25.06.2022)

    Tražio sam neku varijantu televizora u dijagonali od 32 inča, a da je sa cenom tako tu do 16-17 hiljada, tako da sam se odlučio za ovaj model. Zaista sam zadovoljan kupovinom i smatram da je best-buy jer se radi o zaista dobrom televizoru sa odličnim zvukom i slikom naravno!

  • tesla
    (30.06.2022)

    Nedavno sam kupio ovaj model televizora za spavacu sobu. Jako mi se dopala cena a jos vise specifikacije. Veoma lepu sliku daje . Stvarno vredi svaki dinar. Ja sam prezadovoljan izborom i preporucujem ga svima

  • Tesla 32E310BH LED TV 32" HD Ready DVB-T2
    (17.07.2022)

    U dijagonali od 32 inča, odlučio sam se za ovaj model televizora. Zaista sam zadovoljan kupovinom, jer se radi o televizoru koji ima u samom startu risiver, tako da mi nije potreban neki dodatni sa strane. Lagan je, mogu da ga premestim gde god. Cena i više nego pristupačna!!!

  • Tesla 32E310BH LED TV 32"
    (29.09.2022)

    Imam ovaj televizor već nekih nedelju dana i zaista sam zadovoljan, pre svega cenom, a onda i samim televizorom. Odličan je ugao gledanja, dosta je kvalitetna reprodukcija, što slike, tako i zvuka... Za ovu cenu, tvrdim da boljeg nema. Topla preporuka!