1. CT Shop
  2. TV-Audio
  3. Televizori
  4. LED Televizori

Tesla 32E325BH LED 32" HD Ready DVB-T2

Šifra: 8606018857517
Broj ocena (40)
10%
14.444 RSD MP cena 12.999 RSD
* Cena za online i gotovinu
* Na rate,već od: 684 RSD mesečno Pogledajte primer.
Pozovi
Tip visoke definicije (HD): HD
Rezolucije ekrana: 1366 x 768 piksela
Smart TV: Ne

Za ovaj proizvod cena isporuke iznosi 1.490 dinara.

Gde kupiti:
  • Mercator Centar
  • TC Ušće
  • TC Delta City

Slični proizvodi

Displej

Dijagonala ekrana
81,3 cm (32")
Tip visoke definicije (HD)
HD
Rezolucije ekrana
1366 x 768 piksela
Tehnologija ekrana
LED
Oblik ekrana
Ravni
Izvorni odnos širina/visina
16:9
Osvetljenost ekrana
180 cd/m²
Vreme odziva
8,5 ms
Odnos kontrasta (tipski)
3000:1
Podržane rezolucije
1366 x 768
Frekvencija prirodnog osveženja
60 Hz
Ugao gledanja, horizontalno
178°
Ugao gledanja, vertikalno
178°

TV tjuner

Tip tjunera
Analogni i digitalni
Sistem formata digitalnog signala
DVB-C,DVB-S,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2
Automatska pretraga kanala

Smart TV funkcija

Smart TV
Internet TV
Operativni sistem
Nisu podržani
Odloženo gledanje

Audio

Broj zvučnika
2
RMS snaga
10 W
Ekvilajzer

Mreža

Wi-Fi
Eternet LAN
Bluetooth

Dizajni

Boja proizvoda
Crno
VESA montaža
Savitljivi ekran
Prekidač za uključivanje/isključivanje
VESA standard za montažu interfejsa
200 x 100 mm
Tip postolja
Središnji stalak
Boja postolja
Crno

Performanse

Podržan visoko dinamički opseg (HDR)
Redukcija buke
Teletekst funkcija
Funkcija titlovanja
Podržani video-formati
AVI,DAT,MKV,MOV,MP4,MPG,RM,TS,VOB
Podržani zvučni formati
AAC,AC3,M4A,MP3,WMA,WMA-PRO
Podržani formati slika
BMP, JPG, PNG
Galerija slika

Portovi i interfejsi

Broj HDMI portova
3
PC ulaz (D-SUB)
Broj USB 2.0 portova
2
Zajednički interfejs
Common interface Plus (CI+)
Audio Return Channel (ARC)
Kompozitni video ulaz
1
Optički digital audio izlaz
1

Funkcije za upravljanje

Tip kontrolera
Bežični
Elektronsko pretraživanje programa (EPG)
OSD ekran
Režim hotela
Automatsko isključivanje
Tajmer za spavanje

Menadžment potrošnje

Klasa energetske efikasnosti (SDR)
E
Potrošnja energije (SDR) na 1.000 sati
26 kWh
Potrošnja energije (standbz)
0,5 W
Potrošnja energije (maks.)
56 W

Težina i dimenzije

Širina (sa postoljem)
732 mm
Dubina (sa postoljem)
82 mm
Visina (sa postoljem)
434 mm
Težina (sa postoljem)
3,5 kg

Podaci o pakovanju

Širina paketa
788 mm
Dubina paketa
108 mm
Visina paketa
484 mm

Sadržaj pakovanja

Ručni daljinski upravljač

Deklaracija

Model
Tesla 32E325BH LED 32" HD Ready DVB-T2
Naziv i vrsta robe
LED Televizori
Uvoznik
Comtrade Distribution d.o.o. Beograd
Zemlja porekla
Tačan podatak o zemlji porekla će biti naveden na deklaraciji koju dobijate uz proizvod.

 

 

Poslednje pregledani proizvodi 

 

Tesla 32E325BH LED 32" HD Ready DVB-T2
Svi komentari (40)
Srednja ocena
5
5
  • vredelo je
    (28.06.2022)

    Kupio sam sebi ovaj solidan tv sa dobrim ekranom, nije mi bio potreban smart tv već klasićan model tako da se ovaj pokazao kao najbolja kupovina

  • tesla
    (30.06.2022)

    Nedavno sam kupio ovaj televizor za deciju sobu , razmisljam da ga kupim i za svoju spavacu sobu . jako sam zadovoljan , po veooma niskoj ceni odlican model televizora. Jako lepa rezolucija i slika . Ja sam prezadovoljan i preproucujem ga svima.

  • Tesla
    (17.07.2022)

    Nedavno sma kupio ovaj tv ,na odlicnoj akciji , bas je povoljan . Veoma lepo se pokazao , daje lepu sliku i dobar zvuk . Bas sam gledao neki da je okej da nije previse skup . I prezadovoljan sam ovim modelom.

  • Tesla
    (17.07.2022)

    Jako dobre specifikacije ima ovaj model televizora po veoma pristupacnoj ceni . Nedavno sam ga kupio i mogu reci da sam jako zadovoljan kvalitetom slike .

  • Tesla 32E325BH LED 32" HD Ready DVB-T2
    (17.07.2022)

    Ko želi da uzme televizor u ovoj dijagonali, a da pri tom nije smart, onda je ovo definitivno televizor za njega. Malo je reći da sam zadovoljan, jer se radi o televizoru koji ima dosta dobar ugao gledanja pre svega, dok je kvalitet slike i zvuka na zadovoljavajućem nivou. Svaka preporuka zaista!

  • Tesla
    (30.07.2022)

    Jedan sasvim solidan televizor po niskoj ceni. Veoma dobra slika nije preterano velik pa se sjajno uklapa u dnevnu sobu. Prilicno sam zadovoljan ovim modelom, preporucio bih ga svima.

  • Tesla 32E325BH LED 32" HD Ready DVB-T2
    (24.08.2022)

    Što se tiče varijante standardnog televizora koji nije smart sam po sebi, ovaj model Tesla televizora je po meni best-buy. Slika i zvuk sasvim zadovoljavajući, dizajn moderan i elegantan. Za televizore ispod 15 hiljada, smatram da boljeg nema!!!

  • Teslica
    (29.08.2022)

    Mali ali dobar tv sam kupio da imam za sobu, oduševio me je koliko je brz i koliko je i kvalitetnon urađen, ja sam se oduševio sa njime... Jednostavan je za upotrebu, ja sam prezadovoljan i preproucujem ga svima.

  • Tesla
    (29.08.2022)

    Stvarno fenomenalan model televizora sa vrhunskom rezolucijom i prikazom boje i slike po veomaa niskoj ceni . Kupio sam ga pre par dana kod vas u radnji i mogu reci da sam prezadovoljan kako radi . Sve preporuke za ovaj model.

  • Tesla 32E325BH LED 32" HD Ready DVB-T2
    (29.09.2022)

    Tražio sam neki televizor koji nije smart, čisto za kuhinju da povežem da bi žena imala nešto da gleda dok sprema ručak. Malo je reći da sam zadovoljan, jer sam praktično uzeo televizor za 15 hiljada, tako da je ovo po meni best-buy varijanta, a opet nova stvar... Svaka preporuka!

  • Tesla
    (31.10.2022)

    Ovaj model Tesla televizora je po meni best-buy. Slika i zvuk sasvim zadovoljavajući, dizajn moderan i elegantan. Za televizore ispod 15 hiljada, smatram da boljeg nema, trenutno. Za svaku preporuku!

  • Tesla
    (31.10.2022)

    Definitivno najbolji i najkvalitetniji televizor po veoma niskoj ceni . Pre dva meseca sam kupio ovaj model kod vas u radnji gde uvek kupujem i mogu reci da sam prezadovoljan . Definitivno kupujem jos jedan za dnevnu sobu .

  • Tv
    (31.10.2022)

    Kupio sam ovaj teslin televizor starijok zeni, njoj je bio potreban klasican televizor koji nije smart, prezadovoljna je televizorom i stalno gleda zadrugu.

  • tesla
    (27.11.2022)

    Jako dobar model teleizora po veoma povoljnoj ceni. Lep prikaz boje, ostra i jasna slika . Jednostavan za korisceenje . Takodje je 5 godina garancije. Kupio sam ga po preporuci prodavca i moram reci da sam prezadovoljan.

  • Tesl 32
    (27.11.2022)

    Odličan televizor po veoma pristupačnoj ceni. Uzeli smo ga za decju sobu, ali sada planiramo da uzmemo jos jedan za spavacu. Slika je odlična, kao i zvuk. Sve pohvale

  • Tesla
    (30.11.2022)

    Nisam neko ko stalno gleda tv pa mi je trebalo nesto cisto onako da imam, pa sam izabrao ovaj jer nije skup. A i garancija je solidna, 5 godina je skroz ok. Danas i nema sta da se gleda po tv tako da je ovaj sasvim dobar.

  • Tesla tv
    (30.11.2022)

    Pre par meseci sam kupio ovaj model televizora i moram reci da sam prezadovoljan . Slika i kontrast boja su odlicni . Veoma niska cena za ovakav televizor i jos ima 5 godina garancije , neverovatno. Sve preporuke za ovaj model .

  • Televizor
    (10.02.2023)

    Koristim ga vec neko vreme i prezadovoljan sam. Za ovaj novac mislim da nema bolji. Odlicna slika, dijagonala od 32" kao i HD rezolucija. Sve preporuke

  • Tesla tv sasvim ok
    (25.02.2023)

    Sasvim pristojan i iznenadjujuce dobar tv u odnosu na cenu i kvalitet koji pruza, prikaz boja i slike je odlican, po meni jedan od boljih za ovaj novac i toplo preporucujem svima.

  • Super ponuda
    (27.02.2023)

    Odličan i brz operativni sistem,boje su čiste i oštre,uživaćete u svakom vašem omiljenom sadržaju.Ja sam ga lično kupio zbog gledanja filmova,i oduševljen sam.Oprobao sam ga i u ostalim oblastima,kao što su sport,muzički spotovi i slično,i odlično se pokazao!

  • Tesla TV
    (18.03.2023)

    Vrlo povoljna cena za ovakav model televizora . Vrlo lep prikaz boje i slike , rezolucija je odlicna . Nedavno sam ga kupio kod vas u radnji i moram reci da sam jako zadovoljan . Sve preporuke za ovaj model.

  • Tesla tv
    (23.04.2023)

    Jedan od boljih televizora za ovaj novac. Baš sam se interesovao o kupovini televizora od 32 inča i naleteo na kraju na ovaj. Zaista sam zadovoljan ovim televizorom, pre svega reprodukcijom slike a kasnije i zvuka. Definitivno vredi ovaj novac, sve preporuke!!!

  • Tesla
    (27.04.2023)

    Kupio sam ga pre mesec dana,i veoma sam pozitivno iznenadjen sta sam dobio za ovu cenu. Slika je veoma dobra,sobzirom da je u pitanju hd rezolucija. Odlican je kao sekundarni tv,jer ne kosta puno a nudi veoma kvalitetnu sliku.

  • tesla 32
    (29.04.2023)

    Zaista odlican televizor po veoma pristupacnoj ceni. Kupio sam roditeljima jedan da imaju da gledaju vesti filmove i serije i prezadovoljni su. Sve funkcije koje njima trebaju ovaj televizor ima

  • Tesla 32E325BH LED 32" HD Ready DVB-T2
    (30.04.2023)

    Kupili smo ovaj televizor roditeljima i mogu dati preporuku, jer je cena sitnica, mozda jedina mana je HD rezolucija tj 720p, ali slika je odlicna i radi sve perfektno, tu je i petogodisnja garancija kao dodatni razlog za kupovinu, veoma smo zadovoljni kako radi.

  • Tesla TV
    (30.04.2023)

    Vrlo povoljan model televizora sa jako dobom rezolucijom . Nedavno sam ga kupio kod vas u radnji i moram reci da sam jako zadovoljan . Jako lepa rezolucija i slika . Sve preporuke za ovaj model.

  • Tesla
    (30.04.2023)

    Uzeo sam ga za drugu sobu jer mi nije trebao nesto previse ozbiljan tv. Vise sam gledao po ceni. I stvarno sam odusevljen sta sam dobio za svoj novac. Slika je fenomenalna a sam dizajin televizora je dosta lep.

  • Tv
    (30.04.2023)

    Kupio sam ovaj televizor na preporuku prijatelja i odusevljen sam.Tv ima sjajnu sliku.Dizajn je odlican.Rezolucija tv je HD.Kome treba manji tv ko meni sto je trebao za vikendicu, topla preporuka.Top proizvod

  • tesla 32 incha
    (30.04.2023)

    Zbog ogranicenja u prostoru bio sam prinudjen da kupim ovako neku manju dijagonalu i mogu da kazem da sam odusevljen. Nisam verovao da za ovaj novac mogu da nadjem ovako kvalitetan televizor.

  • Tesla
    (19.05.2023)

    Kupio sam ga klincima za sobu i stvarno se pokazao veoma kvalitetno. Ima i vise nego korektnu sliku,a cenovno je veoma prihvatljiv. Odusevio sam se sto televizor u ovom cenovnom rangu ima produzenu garanciju.

  • Tesla televizor
    (27.05.2023)

    Kupio sam ovaj model Tesla televizora sa garancijom od 5 godina,ima jako dobar kvalitet slike za taj cenovni rang,ova dijagonala ekrana mi odgovara za moju sobu.Televizor nema pristup internetu koji mi nije potreban jer internet koristim na drugim uredjajima.

  • tesla
    (30.06.2023)

    Kupio sam roditeljima ovaj model, a ono sto me je najvise privuklo je petogodisnja garancija. Slika je skroz korektna, a hd rezolucija je sasvim dovoljna. Odlicna cena i kvalitet po meni. Topla preporuka.

  • Tesla TV
    (26.07.2023)

    Izuzetno povoljan model televizora , lepog dizajna, lep prikaz boje i slike. Trebao mi je jedan manji televizor sa spavacu sobu svoga sina. Bio je prezadovoljan kada ga je ugledao. Sve preporuke za ovaj model

  • jeftin tv
    (16.08.2023)

    Uzeo sam jer je jeftin a treba mi samo za video nadzor, za portira. On ga koristi i da gleda tv preko noci, kaze da je slika super. Sve u svemu za 100 eura se ne moze ocekivati mnogo, ali izgleda da tv opravdava vise od toga.

  • Tesla TV
    (20.08.2023)

    Kupio sam roditeljima ovaj model i moram reci da su veoma zadovoljni . Slika je skroz korektna, a hd rezolucija je sasvim dovoljna za sve nezahtevne korisnike, s obzirom da je do skoro bila i standard. Odlicna cena i kvalitet po meni. Topla preporuka za sve

  • Tesla
    (23.09.2023)

    Kako sam dobar tv odabrala sebi za spavaću sobu da sam i sama sebe iznenadila sa njime, jako je dobar movaj moj novi tv i jako dobrar prikaz slike i boja. Svaka preporuka za ovaj model ja sam prezadovoljana

  • Tesla tv 32 inca
    (30.09.2023)

    Odlican televizor za gledanje kablovskih kanala.Za svakodnevno koriscenje se dobro pokazao.Nadam se da ce jos dugo trajati.Moja preporuka za kupovinu.

  • Srdjan
    (31.10.2023)

    Uzeo sam za spavacu sobu Tesla 32E325BH jer je jeftin a ima jako dobru sliku. Garancija je 5 godina i za ovaj novac neka traje toliko i ja sam zadovoljan. Nije smart ali sam mu dokupio smart box i radi odlicno.

  • Tesla
    (31.03.2024)

    Kupio sam ga za plac,izabrao sam ga najvise zbog cene a ubrzo sam shvatio da idem po jos jedan jer sam odusevljen ovim tv-om. Pa za ove pare se ne moze kupiti ni posten par patika a kamoli tv. Odlican je,nudi jako lepu i kvalitetnu sliku.

  • Tesla 32
    (31.03.2024)

    Uzeo sam roditeljima ovaj televizor da imaju za vikendicu i definitivno radi posao. Slika i kvalitet za ovaj cenovni rang su i vise nego zadovoljavajuci, nema smart funkciju ali njima to i nije bilo potrebno.