1. CT Shop
  2. TV-Audio
  3. Televizori
  4. LED Televizori

Tesla 32E625BHS Smart TV 32" HD Ready DVB-T2

Šifra: 8606018858095
Broj ocena (20)
25%
23.999 RSD 17.990 RSD Akcijska cena
* Na rate,već od: 947 RSD mesečno Pogledajte primer.
Tip visoke definicije (HD): HD
Rezolucije ekrana: 1366 x 768 piksela
Smart TV: Da

Za ovaj proizvod cena isporuke iznosi 1.490 dinara.

Nema na stanju!

Slični proizvodi

Displej

Dijagonala ekrana
81,3 cm (32")
Tip visoke definicije (HD)
HD
Rezolucije ekrana
1366 x 768 piksela
Tehnologija ekrana
LED
Oblik ekrana
Ravni
Osvetljenost ekrana
250 cd/m²
Vreme odziva
8 ms
Odnos kontrasta (tipski)
5000:1
Frekvencija prirodnog osveženja
60 Hz
Ugao gledanja, horizontalno
178°
Ugao gledanja, vertikalno
178°
Dijagonala ekrana
81 cm

TV tjuner

Tip tjunera
Digitalno
Sistem formata digitalnog signala
DVB-C,DVB-S,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2

Smart TV funkcija

Smart TV
Internet TV
Operativni sistem
Android
Verzija operativnog sistema
9
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV)
Aplikacije za video-snimke
Netflix,YouTube
Aplikacije za muziku
Deezer, Spotify

Audio

Broj zvučnika
2
RMS snaga
20 W
Ugrađeni zvučni rekorderi
DTS
Ekvilajzer

Mreža

Wi-Fi
Eternet LAN
Bluetooth

Dizajni

Boja proizvoda
Crno
VESA montaža
VESA standard za montažu interfejsa
100 x 100 mm

Performanse

Podržan visoko dinamički opseg (HDR)
Redukcija buke
Tehnologija visokog dinamičkog raspona (HDR)
High Dynamic Range 10 (HDR10),Hybrid Log-Gamma (HLG)
Game mod
Funkcija titlovanja
Podržani video-formati
H.264,H.265,TS
Podržani zvučni formati
AAC,AC3,LPCM,M4A,MP3,WMA,WMA-PRO
Podržani formati slika
BMP, JPG, PNG
Formati video kompresije
AVI,DAT,MKV,MOV,MP4,MPG,RM,RMVB,VOB
Jezgra procesora
4
Vremensko pomeranje

Portovi i interfejsi

Broj HDMI portova
3
PC ulaz (D-SUB)
Broj Ethernet LAN (RJ-45) portova
1
Broj USB 2.0 portova
2
Zajednički interfejs
Audio Return Channel (ARC)
Kompozitni video ulaz
1
Optički digital audio izlaz
1
Broj RF portova
1

Funkcije za upravljanje

Kontrola glasom
Tajmer za spavanje
Radi sa Google Assistant-om

Menadžment potrošnje

Potrošnja energije (standbz)
0,5 W
Potrošnja energije (maks.)
56 W

Težina i dimenzije

Širina (sa postoljem)
720 mm
Dubina (sa postoljem)
225 mm
Visina (sa postoljem)
464 mm
Težina (sa postoljem)
3,5 kg
Širina (bez stalka)
72 cm
Dužina (bez stalka)
8 cm
Visina (bez stalka)
42,3 cm

Podaci o pakovanju

Širina paketa
808 mm
Dubina paketa
112 mm
Visina paketa
505 mm

Sadržaj pakovanja

Desktop postolje
Ručni daljinski upravljač

Deklaracija

Model
Tesla 32E625BHS Smart TV 32" HD Ready DVB-T2
Naziv i vrsta robe
LED Televizori
Uvoznik
Comtrade Distribution d.o.o. Beograd
Zemlja porekla
Tačan podatak o zemlji porekla će biti naveden na deklaraciji koju dobijate uz proizvod.

 

 

Poslednje pregledani proizvodi 

 

Tesla 32E625BHS Smart TV 32" HD Ready DVB-T2
Svi komentari (19)
Srednja ocena
5
5
  • jednoistavno dobar
    (28.06.2022)

    Mali ali dobar android tv sam kupio da imam za sobu, oduševio me je koliko je brz i koliko je i kvalitetnon urađen, ja sam se oduševio sa njime... jednostavan je za upotrebu

  • dobar je
    (26.07.2022)

    Dobar tv sam kupio sinu da ima za spavaću sobu, odavno gledam ovaj tv i na kraju sam se odlučio da ga iznenadim sa dobrim smart tv-om, ovo je zaista dobar tv

  • kvalitetan tv
    (09.08.2022)

    Ovaj mali ali dobar smart tv sam uzeo ocu da ima da gleda svoju omiljenu seriju u sobi, obožava dobre televizore a ovaj je stvarno dobar i ima baš dposta opcija

  • Tesla 32E625BHS Smart TV 32"
    (13.08.2022)

    Vrhunski televizor za ovaj novac. Zaista sam zadovoljan kupovinom, jer se radi o modelu koji je u ovom cenovnom rangu, a televizor je smart i ima izvorni android!!!

  • top je
    (17.08.2022)

    Ovaj tv sam uzeo po preporuci drugara za spavaću sobu i dobro mi se pokazao ovaj tv, jako kvalitetna slika za ove pare i dobro radi. ja sam stvarno oduševljen

  • Tesla 32E625BHS Smart TV 32"
    (24.08.2022)

    Odličan televizor za ovaj novac. Zaista sam zadovoljan kupovinom, jer se radi o televizoru koji ima android operativni sistem i dosta je brz. Kvalitet slike na zavidnom nivou u odnosu na ovu cenu, svaka preporuka zaista!

  • Super tv
    (26.08.2022)

    Solidan televizor čik za ove pare Pazar ja sam ga pre par dana i stavio sam ga u sobu jer ne mogu više sa ženom da se svađam ko će šta da gleda a i uskoro ide ovo prvenstvo u fudbalu pa da imam ja i za mene jedan

  • Tesla
    (27.08.2022)

    Kupio sam ovaj Tv deci za sobu, i mogu vam reci da sam se poprilicno odusevio slikom kakvu pruza. Svidja mi se to sto je smart jer za deciju zabavu i ono sto njima treba je odlican. Preporucio bih svima koji nisu u mogucnosti da izdvoje veci novac da uzmu ovaj TV jer nece se pokajati.

  • Tesla 32
    (29.08.2022)

    Nedavno sam kupio ovaj model televizora i mogu da kazem da sma jako zadovoljan njegovom rezolucijom i slikom . Zvuk je takodje dobar, oduševio me je koliko je brz i koliko je i kvalitetnon urađen, ja sam se oduševio sa njime.

  • Tesla
    (29.08.2022)

    Trazio sma neki televizor koji cu da koristim u svojoj spavacoj sobi i da nije previse skup . Preporucio mi je vas prodavac u radnji ovaj model i mogu reci da sam jako zadovoljan . Vrlo lak i jednostavan za koriscenje , veoma dobrog kvaliteta. Odlicna rezolucija i prikaz slika. Sve preporuke za ovaj model.

  • Super ponuda
    (25.09.2022)

    Nisam mogao da verujem da cu naci televizor po ovoj ceni, trebao mi je za spavacu sobu neki obican, a naisao sam na smart android televizor i to sa modernim dizajnom, jako sam zadovoljan kupovinom

  • Tesla 32E625BHS Smart TV 32"
    (29.09.2022)

    Nisam verovao da televizor u ovoj dijagonali i pri tom da je smart može da bude sa ovakvom cenom. Malo je reći da sam zadovoljan, jer se radi o televizoru koji ima dosta dobru sliku i zvuk, a takođe i ima i android operativni sistem. Bez problema rade sve standardne aplikacije. Svaka preporuka!

  • Dobrog kvaliteta je slika
    (29.11.2022)

    Tesla sam pazario pre dva dana i mada nemam kablovsku nego obično antenu slika i više nego odlična sve pohvale za Teslu i registrovao sam se za 5 godina garancije

  • Tesla Tv 32
    (30.11.2022)

    Maksimalno pristupačan Teslin televizor. Kupio sam ga za spavaću sobu na placu. Slika je ok za tu cenu i dovoljno je dobra. Sasvim će me lepo služiti ukoliko bih gledao koji film dok sam leti na placu.

  • Tesla
    (30.11.2022)

    Jako dobra budzet varijanta televizora. Nudi dosta dobar kvalitet slike za ovaj cenovni rang. Ja sam ga uzeo za spavacu sobu,i veoma sam zadovoljan. Dizajin prelep a ima i smart opciju.

  • Tesla tv
    (30.11.2022)

    Jako dobar model televizora sa odlicnim specifikacijama po vrlo povoljnoj ceni . Nedavno sam kupila ovaj model kod vas u radnji po preporuci vaseg prodavca i moram reci da sam prezadovoljna . Sve preporuke za ovaj model.

  • Veljko
    (30.11.2022)

    Postoji dosta razloga sto sam se odlucio za ovaj tv, ali dva najveca su sto ima android sto je meni neophodno zbog stream servisa i sto ima garanciju 5 godina. Mozda bi bilo lakse da odmah daju papir sa 5 godina, ali i ovaj online metod nije mnogo tezak

  • Tesla 32 inca smart
    (30.11.2022)

    Tesla stvarno nema konkurenciju za ovu dijagonalu po ovoj ceni a da je jos i smart televizor, stvarno dobra ponuda, poprilicno sam odusevljen, topla preporuka svima.

  • Televizor
    (11.12.2022)

    Kvalitatan Tesla televizor, nisam se pokajao sto sam ga kupio. Odlican spektar boja, zvuk, a ima i 32" sto je meni bilo taman. Ima dobru garanciju kao i cenu. Preporuke