1. CT Shop
  2. TV-Audio
  3. Televizori
  4. LED Televizori

Tesla 32S393BH LED TV 32" HD Ready DVB-T2

Šifra: 8606018853991
Akcija
Broj ocena (11)
10%
21.888 RSD MP cena 19.699 RSD
* Cena za online i gotovinu
* Na rate,već od: 1.037 RSD mesečno Pogledajte primer.
Smart: Ne
Dijagonala ekrana: 32" (81cm)
Oblik ekrana: Ravni
Rezolucija ekrana: HD Ready (720P)
3D funkcija: Ne
Boja: Crna

Za ovaj proizvod cena isporuke iznosi 1.490 dinara.

Nema na stanju!

Slični proizvodi

  • Kako bi se ostvarila produžena garancija neophodno je registrovati kupljeni proizvod na sajtu www.teslapoklanja.com, najkasnije 30 dana od dana kupovine
  • Prilikom online registracije neophodno je priložiti sliku fiskalnog računa na kojem se jasno vidi datum kupovine i naziv proizvoda
  • Akcija traje do 30.09.2021.

Opis

Tip ekrana DLED
Dijagonala ekrana 32" (81.2 cm)
Rezolucija 720p HD Ready
Osvežavanje 60 hz
Ugao gledanja (H°/V°) 178°/178°
Digitalni tjuner DVB-T/T2/C/S/S2
Zvuk Audio snaga: 2 x 6W
Sound Mode Standard
Movie, Music, Sports, User
Dolby Processing
Formati reprodukcije Photo podrzani formati: JPG, PNG, BMP
Audio Player podrzani formati: MP3, M4A, AAC, WMA, WMA Pro, 
Video Player podrzani formati: AVI/MKV/MP4/TS/VOB/MPG/DAT
HDMI priključak 3
USB 2.0 priključak 1
Ostali priključci RF ulaz
LNB ulaz 
Composite AV ulaz
CI slot
Izlaz za slusalice
Dodatne funkcije NTFS USB podrska
Subtitle podrska
Dimenzije bez postolja 721 x 421 x 89 mm
Dimenzije sa postoljem 721 x 454 x 167 mm
VESA dimenzije 100 x 100
Boja Crna

 

Smart Ne
Dijagonala ekrana 32" (81cm)
Oblik ekrana Ravni
Rezolucija ekrana HD Ready (720P)
3D funkcija Ne
Boja Crna

Deklaracija

Model
Tesla 32S393BH LED TV 32" HD Ready DVB-T2
Naziv i vrsta robe
LED Televizori
Uvoznik
USPON DOO ČAČAK
Zemlja porekla
Tačan podatak o zemlji porekla će biti naveden na deklaraciji koju dobijate uz proizvod.

 

 

Poslednje pregledani proizvodi 

 

Tesla 32S393BH LED TV 32" HD Ready DVB-T2
Svi komentari (11)
Srednja ocena
5
5
  • Ok tv
    (28.08.2019)

    Nisam imala u spavaćoj sobi tv, uzela sam ovaj em mu je slika dobra, nije smart jer mi ne treba a nije bio ni skup, iskoristila priliku sada kad je 5god garancije ;)

  • Tesla
    (30.08.2019)

    Super TV sa spavcu sobu,fina mu je slika,klasican dizajn,cena bas povoljna.Za nas ne zahtevne korisnike se bas isplati.Hvala ljudima u shopu na preporuci

  • Sekundarni TV
    (30.09.2019)

    Za vikendicu mi sluzi i vise nego korektno. Nema kanala koji ne hvata preko obicne antene, nije previse spor i za igrice preko sony konzole sluzi i vise nego korektno.

  • Tesla
    (31.10.2019)

    Dobar televizorcic,fina mu je slika,zvuk isto za taj novac dobili smo sta smo trazili,solidan tv

  • Tesla tv
    (22.04.2021)

    Kupili smo za deciju sobu solidan je dobar je,dijagnola ekrana je 32 inca,3 d funkcija nema,boja crna. Extra je

  • Tesla 32S393BH
    (30.04.2021)

    KUpila sam ovaj TV za dnevnu sobu pri useljenju u novi stan. Savrseno mi se uklapa uz enterijer. Velicina i spektar boja koje ovaj televizor pruza su perfektni. Ne koci pri menjanju kanala i nista mu ne ometa rad. Sve preporuke.

  • Tesla TV
    (30.04.2021)

    Odlican TV za malo para. Kupio sam ga za spavacu sobu da pustim neki film pred spavanje i za to je odlican. SLika je takodje solidna i 5 godina garancije je kao slag na torti. Moja preporuka svima.

  • Tesla
    (24.05.2021)

    Sasvim okej televizor s obzirom na cenu. Ima HD resoluciju, ali mislim da na 32" ekranu mu ni ne treba više. Uzeo sam deci za sobicu i nakačio ga na zid i baš je lepo ispalo jer stvarno ima i lep dizajn, a ono što je najbitnije, super sliku. Preproruka od mene.

  • 5 god garancije
    (25.05.2021)

    Uzeo sam ovaj televizor za vikendicu kako bi mogao povremeno pogledao par kanala,dobar stvar je jer ovaj model poseduje i dvbt2 tjuner sto mi i ne treba risiver kako bih mogao hvatati kanale.Odlican stvar je sto ovaj model iako je u jeftinijoj klasi od ostalih koji sam gledao je 5 godina garancije.

  • Tesla 32S393BH LED TV 32"
    (26.05.2021)

    Jako praktičan i cenovno sasvim odgovarajući televizor, u svakom smislu. Uzeo sam ga za svoju radionicu pre nedelju dana i malo je reći da sam prezadovoljan. Dizajn je vrhunski, a slika baš onako kakva bi trebalo da bude. Vredi ovaj novac!

  • Okej tv
    (31.08.2021)

    Veoma povoljan TV i prava stvar za one ljude koji neće da daju nešto puno novca a da opet imaju neku solidnu priču uz dobru garanciju. Kupio sam ga roditeljima koji su penzioneri i oni su njime zadovoljni.