1. CT Shop
  2. TV-Audio
  3. Televizori
  4. LED Televizori

Tesla 32T313BH LED TV 32" HD Ready DVB-T2

Šifra: 8606018855506
Broj ocena (5)
10%
19.333 RSD MP cena 17.399 RSD
* Cena za online i gotovinu
* Na rate,već od: 916 RSD mesečno Pogledajte primer.
Rezolucije ekrana: 1366 x 768
Tip visoke definicije (HD): HD-Ready
Smart TV: Ne
Sistem formata digitalnog signala: DVB-T/T2/C

Za ovaj proizvod cena isporuke iznosi 1.490 dinara.

Nema na stanju!

Slični proizvodi

  • Kako bi se ostvarila produžena garancija neophodno je registrovati kupljeni proizvod na sajtu www.teslapoklanja.com, najkasnije 30 dana od dana kupovine
  • Prilikom online registracije neophodno je priložiti sliku fiskalnog računa na kojem se jasno vidi datum kupovine i naziv proizvoda
  • Akcija traje do 31.12.2021.

Opis

ODLIČNA SLIKA
Naši televizori nude sjajno korisničko iskustvo uz žive boje, odličan kontrast i detalje koji će vas držati „na ivici sedišta“. Zaboravite na mutnu sliku i sadržaj loše rezolucije, iz kojeg god ugla da gledate!
 
MPEG REDUKCIJA ZA ČISTIJU SLIKU
Zaboravite na zamor očiju ili lošu sliku - MPEG redukcija automatski „čisti“ prikaz na ekranu, posebno kada na televizoru gledate sadržaje originalno niže rezolucije.
 
VIŠE REŽIMA GLEDANJA
Ovaj televizor nudi nekoliko formata gledanja – dinamički, standardni, prirodni, filmski, stadionski i lični. Isprobajte ih dok gledate različite sadržaje: sigurno ćete primetiti razliku!
 
DOLBY VIRTUAL SURROUND
Uz funkciju Dolby virtual surround, uživaćete u kristalno čistom zvuku! Doživite na pravi način svaku napetu scenu, dinamičnu igricu, ili muziku koja vas opušta.
 
MULTIMEDIJALNO ISKUSTVO
Priključite fleš i pustite film, ili prelistajte svoj omiljeni digitalni foto album – ovaj televizor će podržati bilo koji format.

 

Displej

Dijagonala ekrana
32"
Oblik ekrana
Ravni
Rezolucije ekrana
1366 x 768
Tehnologija ekrana
DLED
Tip visoke definicije (HD)
HD-Ready

TV tjuner

Sistem formata digitalnog signala
DVB-T/T2/C

Smart TV funkcija

Smart TV

Audio

Broj zvučnika
2
Ekvilajzer
RMS snaga
5W

Mreža

Eternet LAN
Wi-Fi

Dizajni

VESA montaža
VESA standard za montažu interfejsa
100 x 100

Portovi i interfejsi

Broj HDMI portova
2
Broj USB 2.0 portova
1

Težina i dimenzije

Dubina
82mm
Dubina (sa postoljem)
179mm
Težina sa postoljem
3.9kg
Visina
427mm
Visina (sa postoljem)
480mm
Širina
725mm
Širina (sa postoljem)
725mm

Deklaracija

Model
Tesla 32T313BH LED TV 32" HD Ready DVB-T2
Naziv i vrsta robe
LED Televizori
Uvoznik
ComTrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla
Kina
Prava potrošača
Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača

 

 

Poslednje pregledani proizvodi 

 

Tesla 32T313BH LED TV 32" HD Ready DVB-T2
Svi komentari (5)
Srednja ocena
5
5
  • Lepo
    (25.11.2020)

    Bas fino od Tesle, jako lepo radi, slika veoma solidna za ovu cenu koja je vise nego pristojna, zvuk takodje solidan nista nije komplikovan i mam sve potrebne prikljucke!

  • Tesla
    (03.07.2021)

    trebao nam je tv za deciju sobu, ne nesto da smo trazili preskupo ili ne znam sta, ova Tesla se pokazala odlicno, ionako oni zevaju u crtace po ceo dan. Bilo mi je bitno da je lep i ne preveliki model, uz ovaj imamo i 5 godina garancije sto je jos bolje, a cena je smesna. Preporuka za sobe

  • Odlican
    (07.07.2021)

    Korektan televozir. Izborom ovog televizora dobio sam najbolje cena - kvalitet, i sjajna qkcija od 5 godina. Svaka pohvala za dizajn televizora, kupovinom tesle necete pogresiti

  • Tesla 32T313BH LED TV 32"
    (28.07.2021)

    Odličan regularan TV za LED pozadinskim osvetljenjem. S obzirom na to da mi je trebao jedan pomoćni za radionicu, ovaj tv mi se sasvim uklopio za tu potrebu. Definitivno odlična cena, dok je reprodukcija slike i zvuka zaista odlična. Sve preporuke!

  • Tesla tv
    (04.08.2021)

    Kupio sam ovaj model roditeljima za selo, realno gledaju ga samo uvece kada nemaju sta raditi. Pokazao se do sada odlicno, garancija pet godina i mirna glava. Super je