1. CT Shop
  2. TV-Audio
  3. Televizori
  4. LED Televizori

Tesla 40E310BF LED TV 40" Full HD DVB-T2

Šifra: 8606018855544
Broj ocena (15)
10%
28.332 RSD MP cena 25.499 RSD
* Cena za online i gotovinu
* Na rate,već od: 1.343 RSD mesečno Pogledajte primer.
Rezolucije ekrana: 1920 x 1080
Tip visoke definicije (HD): Full HD
Sistem formata digitalnog signala: DVB-T/T2/C/S/S2
Smart TV: Ne

Za ovaj proizvod cena isporuke iznosi 1.490 dinara.

Nema na stanju!

Slični proizvodi

Opis

ODLIČNA SLIKA
Naši televizori nude sjajno korisničko iskustvo uz žive boje, odličan kontrast i detalje koji će vas držati „na ivici sedišta“. Zaboravite na mutnu sliku i sadržaj loše rezolucije, iz kojeg god ugla da gledate!
 
MPEG REDUKCIJA ZA ČISTIJU SLIKU
Zaboravite na zamor očiju ili lošu sliku - MPEG redukcija automatski „čisti“ prikaz na ekranu, posebno kada na televizoru gledate sadržaje originalno niže rezolucije.
 
VIŠE REŽIMA GLEDANJA
Ovaj televizor nudi nekoliko formata gledanja – dinamički, standardni, prirodni, filmski, stadionski i lični. Isprobajte ih dok gledate različite sadržaje: sigurno ćete primetiti razliku!
 
DOLBY VIRTUAL SURROUND
Uz funkciju Dolby virtual surround, uživaćete u kristalno čistom zvuku! Doživite na pravi način svaku napetu scenu, dinamičnu igricu, ili muziku koja vas opušta.
 
MULTIMEDIJALNO ISKUSTVO
Priključite fleš i pustite film, ili prelistajte svoj omiljeni digitalni foto album – ovaj televizor će podržati bilo koji format.

 

Displej

Dijagonala ekrana
40"
Oblik ekrana
Ravni
Rezolucije ekrana
1920 x 1080
Tip visoke definicije (HD)
Full HD

TV tjuner

Sistem formata digitalnog signala
DVB-T/T2/C/S/S2

Smart TV funkcija

Smart TV

Audio

Broj zvučnika
2
Ekvilajzer
RMS snaga
10W

Dizajni

Boja proizvoda
Crna
VESA montaža
VESA standard za montažu interfejsa
200 x 100

Portovi i interfejsi

Audio Return Channel (ARC)
Broj HDMI portova
3
Broj USB 2.0 portova
1

Funkcije za upravljanje

Elektronsko pretraživanje programa (EPG)
Režim hotela
Tajmer za spavanje

Težina i dimenzije

Dubina
82mm
Dubina (sa postoljem)
209mm
Težina sa postoljem
5.6kg
Visina
517mm
Visina (sa postoljem)
566mm
Širina
905mm
Širina (sa postoljem)
905mm

Deklaracija

Model
Tesla 40E310BF LED TV 40" Full HD DVB-T2
Naziv i vrsta robe
LED Televizori
Uvoznik
ComTrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla
Tačan podatak o zemlji porekla će biti naveden na deklaraciji koju dobijate uz proizvod.

 

 

Poslednje pregledani proizvodi 

 

Tesla 40E310BF LED TV 40" Full HD DVB-T2
Svi komentari (12)
Srednja ocena
5
5
  • Gaga
    (28.10.2020)

    Ovaj Teslin televizor za svaku pohvalu nema greske za ovu cenu nista bolje nije moglo da se odabere, četrdeset inča za velicinu sobe jako dovoljni, slika na visokom nivou nista komplikovano, bas jednostavno!

  • dobar
    (29.11.2020)

    Dobar manji tv sam kupio ocu da ima za sobu, nije mu trebao smart tv jer njemu tv služi samo za gledanje televizije :-D ovaj tv je odličan

  • Odlican
    (23.01.2021)

    Meni se ovaj Tesla televizor mnogo dobro uklopio u dnevni boravak, znaci 40 ince je cucnulo mnogo lepo, nije mi nesto dnevni boravak veliki ali tv je sasvim dovoljne velicine, nemam sta da oduzmem zaista, jako dobro radi slika i sve ostalo..

  • Tesla 40E310BF LED TV 40"
    (19.12.2021)

    Tražio sam televizor koji je baš u ovoj dijagonali, tako da sam zaista zadovoljan. Ne samo kupovinom, već i tom činjenicom da se radi o fullHD rezoluciji, tako da je slika kristalno jasna u odnosu na ovu veličinu ekrana. Dizajn čista desetka, sve preporuke zaista!

  • tesla 40 za vikendicu
    (23.12.2021)

    Uzeo sam ovaj tv za vikendicu gde cu gledati osnovne kanale koje uhvatim preko krovne antene,takodje i sadrzaje preko eksternog hard diska gde sam i neke filmove pustio i slika izgleda sasvim dobro za model koji ima i 5 god garancije

  • Pohvale
    (31.12.2021)

    Kvalitet slike super. Lakoća upravljanja - super. Odličan uređaj. Preporucio bih ga svakom narednom kupcu

  • Super
    (31.12.2021)

    Već imamo tv iste marke sličan ovome. Mislim da vam to sve govori. Prezadovoljni smo ovim uređajem . Preporuka.

  • Tesla 40E310BF LED TV 40" Full HD DVB-T2
    (26.01.2022)

    S obzirom na to da mi je trebalo da televizor bude u ovoj dijagonali, odlučio sam se za ovaj model televizora. Radi se o fullHD rezoluciji, tako da je slika kristalno jasna i fluidna. Dizajn je moderan, elegantan kada su u pitanju ivice, tv nije glomazan kako bih rekao, kada se uzme u obzir i dubina televizora. Preporučujem!

  • tesla tv
    (30.01.2022)

    Odlican tv koji ga najcesce koristim za vikendicu kako bih pratio kako domace kanale tako i preko usb ulaza koji ovaj model ima da gledam meni omiljene serije,jako je dobra slika,tv za svaku preporuku

  • Tesla 40E310BF LED TV 40" Full HD DVB-T2
    (26.02.2022)

    Tražio sam neki tv koji je u dijagonali od 40 inča, tako da sam se odlučio za ovaj. Radi se konkretno o televizoru koji ima fullHD rezoluciju, odličan ugao gledanja, dok je dizajn sa druge strane moderan i elegantan. Svaka preporuka zaista!

  • Tesla 40E310BF LED TV 40" Full HD DVB-T2
    (26.02.2022)

    Tražio sam neki televizor koji bi mi se uklopio u policu, koja je tako kupljena da nijedan tv od 39-40 inča ne može stati. Odlučio sam se na kupovinu ovog modela Tesla televizora, jer se radi o televizoru koji je sa fullHD rezolucijom, tako da je slika izuzetno jasna i fluidna. Zaista, svaka preporuka!!!

  • Televizor
    (21.03.2022)

    Odlican tv, kupio sam ga po preporuci drugara.Tv ima 40" uz odlicnu rezoluciju 1920x1080, tri HDMI porta, jedan USB prikljucak i uz 2 zvucnika za ove pare pun pogodak.