1. CT Shop
  2. TV-Audio
  3. Televizori
  4. LED Televizori

Tesla 40E320BF LED TV 40" Full HD DVB-T2

Šifra: 8606018857531
Broj ocena (16)
POPUST
10%
25.555 RSD MP cena 22.999 RSD
* Popust za online i gotovinsko plaćanje
* Na rate,već od: 1.211 RSD mesečno Pogledajte primer.
Tip visoke definicije (HD): Full HD
Rezolucije ekrana: 1920 x 1080 piksela
Smart TV: Ne

Za ovaj proizvod cena isporuke iznosi 990 dinara.

Nema na stanju!

Slični proizvodi

Displej

Dijagonala ekrana
101,6 cm (40")
Tip visoke definicije (HD)
Full HD
Rezolucije ekrana
1920 x 1080 piksela
Oblik ekrana
Ravni
Odnos kontrasta (tipski)
5000:1
Ugao gledanja, horizontalno
178°
Ugao gledanja, vertikalno
178°

TV tjuner

Tip tjunera
Digitalno
Sistem formata digitalnog signala
DVB-C,DVB-S,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2

Smart TV funkcija

Smart TV
Internet TV
Operativni sistem
Nisu podržani

Audio

Broj zvučnika
2
RMS snaga
20 W

Mreža

Wi-Fi
Eternet LAN
Bluetooth

Dizajni

Boja proizvoda
Crno

Performanse

Podržan visoko dinamički opseg (HDR)

Portovi i interfejsi

Broj HDMI portova
3
PC ulaz (D-SUB)
Broj USB 2.0 portova
2

Funkcije za upravljanje

Režim hotela

Menadžment potrošnje

Klasa energetske efikasnosti (SDR)
E
Potrošnja energije (SDR) na 1.000 sati
36 kWh
Potrošnja energije
90 W

Sadržaj pakovanja

Desktop postolje
Kablovi uključeni
AC
Ručni daljinski upravljač

Deklaracija

Model
Tesla 40E320BF LED TV 40" Full HD DVB-T2
Naziv i vrsta robe
LED Televizori
Uvoznik
Comtrade Distribution d.o.o. Beograd
Zemlja porekla
Tačan podatak o zemlji porekla će biti naveden na deklaraciji koju dobijate uz proizvod.
Uputstvo

 

 

Poslednje pregledani proizvodi 

 

Tesla 40E320BF LED TV 40" Full HD DVB-T2
Svi komentari (16)
Srednja ocena
5
5
  • Tesla
    (29.04.2022)

    Iako je od domaceg proizvodjaca svaka pohvala za izradu ovog televizora. Neverovatan prikaz full hd kanala i odlican zvuk za sve ljubitelje muzike i filmova. Svaka cast proizvodjaca i sve pohvale.

  • tv
    (18.06.2022)

    Fenomenalan televizor po veoma niskoj ceni . Vrlo lepa rezolucija i slika . Jako lepog izgleda . Ko zeli kvalitetan televizor po pristupacnoj ceni ovaj model bas za njega . Preporuka od mene.

  • Tesla 40E320BF LED TV 40" Full HD DVB-T2
    (25.06.2022)

    U dijagonali od 40 inča, smatram da nema boljeg. Uzeo sam ovaj televizor pre nedelju dana u vašem shopu u Ušću i prosto mi je neverovatno koja je razlika u rezoluciji, kada je u pitanju fullHD i HDready rezolucija. Odlična slika a takođe i reprodukcija zvuka i više nego dobra. Svaka preporuka!

  • Televizor
    (12.07.2022)

    Zivim u manjem stanu tako da sam dugo trazio koji televizor da kupim, a da pritom nije premali ili pak preveliki. Odlucio sam se za ovaj i definitivno nisam pogresio. Tv ima 40", dva zvucnika, 3 HDMI porta, 2 USB porta i odlicnu fullHD rezoluciju. Na sve to i cena mu je super, preporuke

  • Tesla
    (17.07.2022)

    Nedavno sam kupio ovaj model televizora za spavacu sobu . Jako sma zadovoljan njegovom rezolucijom i slikom . Po ovako niskoj ceni nisam ocekivao ovakve rezultate. Prezadovoljan sam ovim modelom , preporucujem ga svima ko ne zeli da placa neke ogromne pare za odlican tv

  • Tesla 40E320BF LED TV 40" Full HD DVB-T2
    (17.07.2022)

    Razmišljao sam se da li da uzmem Sharp televizor ili ovu Tesla varijantu i na kraju sam se odlučio za ovaj model. Zaista sam zadovoljan, jer mi je bio potreban televizor baš u ovoj dijagonali, sa FullHD rezolucijom. Odlična slika, a još bolji zvuk. Best-buy varijanta za sve one kojima smart televizor nije potreban!

  • Tesla
    (30.07.2022)

    Odlican televizor sa jako dobrom rezolucijom. Ima dobar zvuk i odlican je za gledanje filmova i sportskih programa. Velicina ovog televizora omogucava da bolje dozivimo sadrzaj na njemu.

  • Tesla 40E320BF LED TV 40" Full HD DVB-T2
    (13.08.2022)

    Pošto imam xiaomi smart box, tražio sam neki televizor koji je u dijagonali do 40 inča, a da je ispod 30000 rsd, tako da sam se na savet vaših prodavaca odlučio za ovaj model. Svaka preporuka zaista!

  • Tesla 40E320BF LED TV 40"
    (24.08.2022)

    Tražio sam neki televizor koji je sa fullHD rezolucijom, tako da sam se na savet vaših prodavaca iz Ušća odlučio za ovaj model. Odlična slika, a još bolji zvuk. Best-buy varijanta definitivno!!!

  • Tesla LED TV
    (27.08.2022)

    Po ovoj ceni jedan odlican televizor od 40 inca sa fenomenalnom full hd slikom i dobrim zvukom. Uglavnom gledam filmove na njemu i mogu vam reci da od kad sam ga kupio prezadovoljan sam njime. Preporucio bih ga svima.

  • Tesla tv
    (29.08.2022)

    Kako sam kvalitetan android tv kupila sada morala sam da podelim sa vama ako nekoga zanima ovaj tv. Mogu vam reci da sam izabrala tv uz pomoc prodavca bolje nego što bi ja sama izabrala koliko je dobar i kvalitetan, ja sam srećna i zadovoljna.

  • Tesla
    (29.08.2022)

    Nedavno sam kupio ovaj model telvizora kod vas u randnji po preporuci vaseg prodavca i mogu reci da sam jako zadovoljan kako radi. Odlicna rezolucija i prikaz boje i slike. Vrlo lak i jednostavan za koriscenje. Odlican model po veoma niskoj i pristupacnoj ceni .

  • Tesla 40E320BF LED TV 40"
    (29.09.2022)

    Tražio sam neki televizor koji nije smart a da je veća dijagonala od 32 inča, tako da sam se odlučio za ovaj model. Malo je reći da sam zadovoljan, jer je televizor sa fullHD rezolucijom, dok je sa cenom ispod 30000 rsd... Svaka preporuka!

  • Dolazim da kupim opet
    (29.11.2022)

    Bilo mi je važno da tve bude u full HD rezoluciji na ovoj dijagonali da bi slika bila jasnija želim da pohvalim stručno osoblje i momke koji su mi dovezli TV jer su veoma ljubazni.

  • Tesla tv
    (30.11.2022)

    Pre par dana sam kod vas u radnji kupio ovaj model televizora zato sto je na neverovatnoj akciji . Prezadovoljan sam televizorom , odlicna rezolucija i prikaz slike . Takodje je 5 godina garancije . Sve preporuke za ovaj model.

  • Tesla skroz dobra
    (30.11.2022)

    Odlicna ponuda za ovaj televizor ako se uzme u obzir da tesla kao brend daje dodatnu produzenu garanciju koja traje pet godina, odlicna ponuda u odnosu cene i kvaliteta.