1. CT Shop
  2. TV-Audio
  3. Televizori
  4. LED Televizori

Tesla 43S906BUS Smart TV 43" 4K Ultra HD DVB-T2

Šifra: 8606018855827
Broj ocena (11)
POPUST
10%
48.888 RSD MP cena 43.999 RSD
* Popust za online i gotovinsko plaćanje
* Na rate,već od: 2.317 RSD mesečno Pogledajte primer.
Rezolucije ekrana: 3840 x 2160
Tip visoke definicije (HD): 4K Ultra HD
Smart TV: Da
Sistem formata digitalnog signala: DVB-T/T2/C/S/S2

Za ovaj proizvod cena isporuke iznosi 990 dinara.

Nema na stanju!

Kupci su uz ovaj proizvod kupili i

Slični proizvodi

Displej

Dijagonala ekrana
43 "
Osvetljenost ekrana
250cd/m²
Rezolucije ekrana
3840 x 2160
Tip pozadinskog LED osvetljenja
Direct-LED
Tip visoke definicije (HD)
4K Ultra HD
Ugao gledanja, horizontalno
178°
Ugao gledanja, vertikalno
178°
Učestalost osvežavanja
60Hz
Vreme odziva
8ms

TV tjuner

Sistem formata digitalnog signala
DVB-T/T2/C/S/S2

Smart TV funkcija

Operativni sistem
Android 10
Smart TV

Audio

Broj zvučnika
2
Ekvilajzer
RMS snaga
8W
Zvučni režimi
Standardno, Film, Muzika, Sport

Mreža

Bluetooth
Eternet LAN
Wi-Fi
Wi-Fi standardi
802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n)

Dizajni

VESA montaža
VESA standard za montažu interfejsa
200 x 200

Performanse

Dolby Vision
High Dynamic Range 10 (HDR10)

Portovi i interfejsi

Audio Return Channel (ARC)
Broj HDMI portova
3
Broj USB 2.0 portova
2
Common interface Plus (CI+)
RF ulaz
Da

Funkcije za upravljanje

OSD ekran
Režim hotela
Tajmer za spavanje

Težina i dimenzije

Dubina
89.4mm
Dubina (sa postoljem)
210,9
Težina (sa postoljem)
6.9kg
Visina
555.7mm
Visina (sa postoljem)
602.2mm
Širina
958.2mm
Širina (sa postoljem)
958.2mm

Deklaracija

Model
Tesla 43S906BUS Smart TV 43" 4K Ultra HD DVB-T2
Naziv i vrsta robe
LED Televizori
Uvoznik
ComTrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla
Tačan podatak o zemlji porekla će biti naveden na deklaraciji koju dobijate uz proizvod.

 

 

Poslednje pregledani proizvodi 

 

Tesla 43S906BUS Smart TV 43" 4K Ultra HD DVB-T2
Svi komentari (11)
Srednja ocena
5
5
  • Tesla S906BUS
    (05.06.2021)

    Kupili smo muž i ja prošle nedelje dva ovakva ista modela samo različitih dijagonala. Model od 55 inca smo uzeli za dnevnu a ovaj od 43 inca za spavaću sobu i veoma smo zadovoljni kvalitetom.

  • vrh
    (07.07.2021)

    Full tv. Smart radi savrseno, nemq swckanja, kasnjenja, i tome slicno. Odlicna 4k rezolucija, cak i kad je signal losiji, procesor dodatno poboljsa sliku. Tv je stvarno za svaku preporuku.

  • televizor za spavacu sobu
    (22.07.2021)

    Uzeo sam ovaj televizor za spavacu sobu,pre svega zbog toga sto ima Android jer ima pregrst aplikacija koje se mogu koristiti,a drugo zbog garancije koja je 5 god na ovaj model

  • 4k tv sa soundbar-om
    (30.07.2021)

    Ovo je sasvim dobar tv, ko je imao šanse da vidi ovaj tv kod vas u radnji znaće da je jako klvalitetno urađen, a sounbar koji je ugrađen dole ima jako dobar zvuk

  • Tesla TV
    (30.08.2021)

    Kod ovog modela televizora mi se svidelo to što ima integrisan soundbar ispod TV koji daje mnogo lep i prijatan zvuk, a takodje jer i mnogo volim Tesline televizore jer su istovremeno kvalitetni a povoljni.

  • Tesla 43S906BUS Smart TV 43"
    (30.09.2021)

    Uzeo sam ovaj televizor pre nekih dvadesetak dana i zaista sam zadovoljan. Ne samo televizorom, već u samom startu i cenom. Vrhunske performanse što se tiče reprodukcije slike i zvuka, dizajn je sa druge strane čista desetka, još sam ga i na nosač okačio tako da baš je lepo legao na zid. Sve preporuke!!!

  • Zadovoljna musterija
    (30.09.2021)

    Za ove pare teško da ćete naći kompletniji TV. Zvuk je stvarno odličan, slika sasvim pristojna. Dizajn televizora je dobar, male ivice oko ekrana. Ono najbolje je što ima oficijalni Android TV sa ugrađenim Chromecast-om. Sve preporuke za kupovinu.

  • Tesla 43S906BUS Smart TV 43" 4K Ultra HD DVB-T2
    (12.11.2021)

    Odličan televizor za ovaj novac. Uzeo sam jedan za dnevnu sobu, i malo je reći da sam zadovoljan. Odličan ugao gledanja ima, a ono što me je fasciniralo jeste android operativni sistem koji radi perfektno. Odlična slika i zvuk. Svaka preporuka za ovaj Tesla televizor!

  • Tesla smart
    (23.12.2021)

    Fantastican tv, imali smo pre ovog manju dijagonalu i zavrsila je u spavacoj sobi. Uzeli smo malo vecu ne nista preterano veliku o odlicna je. Preporuka Tesle

  • Pohvale
    (31.12.2021)

    Po meni, najbolji izbor u odnosu cene/kvaliteta u klasi 4K UHD televizora. Kristalno jasna slika, HDR, jako brz meni i lak za podešavanje. Ugrađeni SoundBar daje sjajan svuk. TV poseduje gomilu dodatnih i zabavnih opcija na Anrdoid 10 OS-u. Tesla je napravila sjajan proizvod koji je u klasi mnogo skupljih i uspešno im parira u kvalitetu.

  • Tesla 43S906BUS Smart TV 43"
    (26.01.2022)

    Odličan televizor za ovaj novac. Zaista sam zadovoljan kupovinom, jer se radi o televizoru koji je smart i ima izvorni android u sebi. Odziv televizora i generalno smart funkcija je zapanjujuće brz, tako da mi ovaj televizor odgovara u svakom smislu. Best-buy varijanta definitivno!