1. CT Shop
  2. TV-Audio
  3. Televizori
  4. LED Televizori

LG 55UR81003LJ Smart TV 55" 4K Ultra HD DVB-T2

Šifra: 8806087072174
Broj ocena (8)
10%
72.222 RSD MP cena 64.999 RSD
* Cena za online i gotovinu
* Na rate,već od: 3.422 RSD mesečno Pogledajte primer.
Pozovi
Rezolucije ekrana: 3840 x 2160 piksela
Tip visoke definicije (HD): 4K Ultra HD
Smart TV: Da
Sistem formata digitalnog signala: DVB-T2

Za ovaj proizvod cena isporuke iznosi 1.490 dinara.

Gde kupiti:
  • Mercator Centar
  • TC Ušće

Slični proizvodi

Upustvo za registraciju:
Da kupac prikupi dokumentaciju kojom dokazuje kupovinu (račun) koji je napravljen u periodu promocije  1. April 2024 do 30. Juna 2024 na teritoriji Republike Srbije.
Kupac je obavezan da registruje svoju kupovinu najkasnije 30 dana od datuma kupovine tako sto ce:
Registracija nije moguća posle 31 Jula:

 

  • Ako je uvoznik TV-a Roaming Electronics:
Poslati nize navedene podatke na mail adresu: [email protected]
Telefon za konsultacije i pomoc oko registracije:  +381 11 2510 636, +381 11 2516 966
Potrebno je da kupac dostavi nize navedene podatke I dokumenta za uspešnu registraciju.
 
  • Ako je uvoznik TV-a Also Serbia d.o.o Novi Sad:
Poslati nize navedene podatke na mail adresu: [email protected]
Telefon za konsultacije i pomoc oko registracije: +381 21 4891 533
Potrebno je da kupac dostavi nize navedene podatke I dokumenta za uspešnu registraciju.
 
ili
 
Poslati nize navedene podatke na mail adresu: [email protected]
Telefon za konsultacije i pomoc oko registracije:  +381 11 2510 636, +381 11 2516 966
Potrebno je da kupac dostavi nize navedene podatke I dokumenta za uspešnu registraciju.
 
  • Ako je uvoznik TV-a Comtrade Distribution:
Izvrsiti registraciju na Comtrade portalu: https://www.comtradedistribution.com/lg5
Mail za konsultacije i pomoc oko registracije: [email protected]
 
  • Ako je uvoznik TV-a Tehnomedia centar d.o.o:
Poslati nize navedene podatke na mail adresu: [email protected]
Telefon za konsultacije i pomoc oko registracije:  +381 11 2510 636, +381 11 2516 966
Potrebno je da kupac dostavi nize navedene podatke I dokumenta za uspešnu registraciju.
 
  • Ako je uvoznik TV-a Gigatron export-import:
Poslati nize navedene podatke na mail adresu: [email protected]
Telefon za konsultacije i pomoc oko registracije:  +381 11 2510 636, +381 11 2516 966
Potrebno je da kupac dostavi nize navedene podatke I dokumenta za uspešnu registraciju.
 
Potrebni podaci:
 
  1. a)Slika racuna sa vidljivom datumom, mestom i maloprodajom gde je kupovina napravljena
  2. b)Fotografiju nalepnice sa zadnje strane TV-a sa vidljivim modelom i serijskim brojem aparata
  3. c)Mail adresu
  4. d)Kontakt telefon
  5. e)Ime i Prezime

Displej

Dijagonala ekrana
138.8 cm (55")
Frekvencija prirodnog osveženja
60 Hz
Izvorni odnos širina/visina
16:9
Oblik ekrana
Ravni
Rezolucije ekrana
3840 x 2160 piksela
Tehnologija ekrana
LED
Tip pozadinskog LED osvetljenja
Direct-LED
Tip visoke definicije (HD)
4K Ultra HD

TV tjuner

Sistem formata digitalnog signala
DVB-T2

Smart TV funkcija

Aplikacije za video-snimke
Apple TV, Disney+, Netflix
Apple AirPlay 2 podrška
Operativni sistem
Web OS
Smart TV

Dizajni

Boja proizvoda
Crna
Tip postolja
Centralno
VESA montaža
VESA standard za montažu interfejsa
300 x 300

Performanse

Game mod
Karakteristike igre
Automatski režim niske latencije (ALLM), Game Optimizer, HGiG
Podržan visoko dinamički opseg (HDR)
Redukcija buke
Tehnologija visokog dinamičkog raspona (HDR)
High Dynamic Range 10 Pro (HDR10 Pro)
USB snimanje

Portovi i interfejsi

Broj Ethernet LAN (RJ-45) portova
1
Broj HDMI portova
3
RF izlaz
USB priključak
2 kom. (v 2.0)

Menadžment potrošnje

Klasa energetske efikasnosti (HDR)
G
Klasa energetske efikasnosti (SDR)
F

Deklaracija

Model
LG 55UR81003LJ Smart TV 55" 4K Ultra HD DVB-T2
Naziv i vrsta robe
LED Televizori
Uvoznik
ALSO Serbia d.o.o. Novi Sad
Zemlja porekla
Tačan podatak o zemlji porekla će biti naveden na deklaraciji koju dobijate uz proizvod.

 

 

Poslednje pregledani proizvodi 

 

LG 55UR81003LJ Smart TV 55" 4K Ultra HD DVB-T2
Svi komentari (8)
Srednja ocena
5
5
  • Odlican tv
    (30.11.2023)

    TV kupljen pre nesto vise od dva meseca i sad vec mogu reci da je ovo bila jedna od boljih kupovina u zadnje vreme. Odlican TV, lepog dizajna, sa brzim operativnim sistemom, dobre rezolucije pa sta ce vam vise hah. Plus na sve to imam i 5 godina garancije tako da je ovo za mene bila jedna dobra kupovina.

  • LG 55UR81003LJ
    (26.12.2023)

    LG 55UR81003LJ je televizor koji pruža vrhunsku 4K Ultra HD rezoluciju sa živopisnim bojama i oštrim detaljima. Sa dijagonalom od 55 inča i pametnim funkcijama, omogućava bogato iskustvo gledanja. WebOS operativni sistem olakšava pristup različitim aplikacijama. HDR tehnologija poboljšava kontrast i osvetljenje. Ovaj televizor je odličan izbor za ljubitelje visokokvalitetnog sadržaja.

  • Lg ur8100
    (31.12.2023)

    Dugi niz godina koristim lg televizore i mogu da kazem da se ni u buducnosti nista nece promeniti. Svidelo mi se sto sam uz ovaj model dobio magicni daljinski

  • kupila sam ga
    (21.01.2024)

    Moj LG pametni televizor se pokazao kao fantastičan resurs za učenje i obrazovanje. Sa mogućnošću povezivanja sa tabletom, sada mogu prikazivati edukativne sadržaje na velikom ekranu, što olakšava učenje i čini ga zabavnijim. LG televizor je postao virtuelna učionica, omogućavajući mi da istražujem nove teme i razvijam svoje veštine, sve to uz odličan odnos cene i kvaliteta.

  • LG 55UR81003LJ - Gledanje na Višem Nivou!
    (28.01.2024)

    LG 55UR81003LJ televizor predstavlja pravu revoluciju u mom domu. Sa svojom veličanstvenom 4K Ultra HD rezolucijom i nizom inovativnih funkcija, ovo je jednostavno iskustvo gledanja koje oduzima dah.Prvo što me očaralo je kristalna jasnoća slike. Boje su živopisne, kontrast je dubok, a rezolucija pruža neverovatan nivo detalja. Bez obzira da li gledam omiljeni film, sportski događaj ili igrice, svaki trenutak je doveden do savršenstva.Pametna funkcionalnost ovog televizora je izuzetna. Jednostavno povezivanje s internetom, pristup aplikacijama kao što su Netflix i YouTube, kao i mogućnost pretraživanja glasom, čine ga pravim centrom zabave u mom domu. Takođe, mogućnost deljenja sadržaja s drugih uređaja bez napora dodaje dodatni nivo praktičnosti.

  • Lg 55
    (28.03.2024)

    Vec imamo jedan LG tv i traje nam preko 15 godina,zato smo ga izabrali ponovo. Najpozitivnija iskustva imam sa ovim brendom. Konkretno ovaj model je dosta atraktivnog dizajina zbog svog postolja,a kvalitet slike je na najvisem mogucem nivou sto se i ocekuje od lg-a. Ima cak i 5 godina garancije,topla preporuka svima.

  • LG 55UR81003LJ
    (31.03.2024)

    Odlican televizor od 55 inca. Standardan LED model, ali je LG, ima zaista prelepu sliku i boje. Cena vise nego odlicna i petogodisnja garancija daje dodatnu sigurnost. Prezadovoljni smo za sada, imamo ga 2 meseca

  • Lg 55
    (31.03.2024)

    Odlican televior za ovaj cenovni rang, dugo sam se dvoumio koji brend da uzmem i odlucio sam se za lg jer su po meni trenutno broj jedan, takodje sam dobio i magicni daljinski sto je odlicno