1. CT Shop
  2. TV-Audio
  3. Televizori
  4. OLED Televizori

LG OLED55C31LA Smart OLED evo TV 55" 4K Ultra HD DVB-T2

Šifra: 8806091985521
Broj ocena (17)
10%
188.888 RSD MP cena 169.999 RSD
* Cena za online i gotovinu
* Na rate,već od: 8.951 RSD mesečno Pogledajte primer.
Pozovi
Tip visoke definicije (HD): 4K Ultra HD
Rezolucije ekrana: 3840 x 2160 piksela
Smart TV: Da

Za ovaj proizvod cena isporuke iznosi 1.490 dinara.

Gde kupiti:
  • TC Ušće

Kupci su uz ovaj proizvod kupili i

Slični proizvodi

Upustvo za registraciju:
Da kupac prikupi dokumentaciju kojom dokazuje kupovinu (račun) koji je napravljen u periodu promocije  1. April 2024 do 30. Juna 2024 na teritoriji Republike Srbije.
Kupac je obavezan da registruje svoju kupovinu najkasnije 30 dana od datuma kupovine tako sto ce:
Registracija nije moguća posle 31 Jula:

 

  • Ako je uvoznik TV-a Roaming Electronics:
Poslati nize navedene podatke na mail adresu: [email protected]
Telefon za konsultacije i pomoc oko registracije:  +381 11 2510 636, +381 11 2516 966
Potrebno je da kupac dostavi nize navedene podatke I dokumenta za uspešnu registraciju.
 
  • Ako je uvoznik TV-a Also Serbia d.o.o Novi Sad:
Poslati nize navedene podatke na mail adresu: [email protected]
Telefon za konsultacije i pomoc oko registracije: +381 21 4891 533
Potrebno je da kupac dostavi nize navedene podatke I dokumenta za uspešnu registraciju.
 
ili
 
Poslati nize navedene podatke na mail adresu: [email protected]
Telefon za konsultacije i pomoc oko registracije:  +381 11 2510 636, +381 11 2516 966
Potrebno je da kupac dostavi nize navedene podatke I dokumenta za uspešnu registraciju.
 
  • Ako je uvoznik TV-a Comtrade Distribution:
Izvrsiti registraciju na Comtrade portalu: https://www.comtradedistribution.com/lg5
Mail za konsultacije i pomoc oko registracije: [email protected]
 
  • Ako je uvoznik TV-a Tehnomedia centar d.o.o:
Poslati nize navedene podatke na mail adresu: [email protected]
Telefon za konsultacije i pomoc oko registracije:  +381 11 2510 636, +381 11 2516 966
Potrebno je da kupac dostavi nize navedene podatke I dokumenta za uspešnu registraciju.
 
  • Ako je uvoznik TV-a Gigatron export-import:
Poslati nize navedene podatke na mail adresu: [email protected]
Telefon za konsultacije i pomoc oko registracije:  +381 11 2510 636, +381 11 2516 966
Potrebno je da kupac dostavi nize navedene podatke I dokumenta za uspešnu registraciju.
 
Potrebni podaci:
 
  1. a)Slika racuna sa vidljivom datumom, mestom i maloprodajom gde je kupovina napravljena
  2. b)Fotografiju nalepnice sa zadnje strane TV-a sa vidljivim modelom i serijskim brojem aparata
  3. c)Mail adresu
  4. d)Kontakt telefon
  5. e)Ime i Prezime

Displej

Dijagonala ekrana
139,7 cm (55")
Tip visoke definicije (HD)
4K Ultra HD
Rezolucije ekrana
3840 x 2160 piksela
Tehnologija ekrana
OLED
Oblik ekrana
Ravni
Vreme odziva
0,1 ms
Frekvencija prirodnog osveženja
100 Hz
Dijagonala ekrana
139 cm

Smart TV funkcija

Smart TV
Operativni sistem
Web OS
Verzija operativnog sistema
webOS 23
Apple AirPlay 2 podrška
Pametni režimi
Režiser, Živopisni
Sportske aplikacije
Sports Alerts

Audio

RMS snaga
40 W
Izlazni audio kanali
2.0 kanali
Ugrađeni zvučni rekorderi
Dolby Atmos
Zvučni režimi
AI Sound Pro
Enhanced Audio Return Channel (eARC)

Mreža

Wi-Fi
Eternet LAN
Bluetooth
Wi-Fi standardi
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth verzija
5.0
Veb-pregledač

Dizajni

Boja proizvoda
Crno
VESA montaža
VESA standard za montažu interfejsa
300 x 200 mm

Performanse

Podržan visoko dinamički opseg (HDR)
Redukcija buke
USB snimanje
Tehnologija visokog dinamičkog raspona (HDR)
Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG)
Podržani zvučni formati
AAC, AC3, AC4, EAC3, HE-AAC, MP2, MP3, PCM, WMA
Lokalno zatamnjenje
AMD FreeSync
NVIDIA G-SYNC
Karakteristike igre
Automatski režim niske latencije (ALLM), Game Optimizer, HGiG, Promenljiva brzina osvežavanja (VRR)
Unapređenje 4K Ultra HD
Višestuki prikaz

Portovi i interfejsi

Broj HDMI portova
4
PC ulaz (D-SUB)
Broj Ethernet LAN (RJ-45) portova
1
Broj USB 2.0 portova
3
Zajednički interfejs
Common interface Plus (CI+)
HDMI verzija
2.1
Optički digital audio izlaz
1
Broj RF portova
2

Funkcije za upravljanje

Kontrola glasom
ECO režim

Menadžment potrošnje

Klasa energetske efikasnosti (SDR)
G
Klasa energetske efikasnosti (HDR)
G
Potrošnja energije (SDR) na 1.000 sati
81 kWh
Potrošnja energije (HDR) na 1.000 sati
143 kWh
Potrošnja energije (standbz)
0,5 W
Ulazni napon naizmenične struje
100 - 240 V
Ulazna frekvencija naizmenične struje
50 - 60 Hz

Težina i dimenzije

Širina (sa postoljem)
1222 mm
Dubina (sa postoljem)
230 mm
Visina (sa postoljem)
757 mm
Težina (sa postoljem)
16 kg
Širina (bez stalka)
1222 mm
Dužina (bez stalka)
45,1 mm
Visina (bez stalka)
703 mm
Težina (bez stalka)
14,1 kg

Podaci o pakovanju

Širina paketa
1360 mm
Dubina paketa
187 mm
Visina paketa
810 mm
Težina paketa
21,3 kg

Sadržaj pakovanja

Ručni daljinski upravljač

Deklaracija

Model
LG OLED55C31LA Smart OLED evo TV 55" 4K Ultra HD DVB-T2
Naziv i vrsta robe
OLED Televizori
Uvoznik
ALSO Serbia d.o.o. Novi Sad
Zemlja porekla
Tačan podatak o zemlji porekla će biti naveden na deklaraciji koju dobijate uz proizvod.

 

 

Poslednje pregledani proizvodi 

 

LG OLED55C31LA Smart OLED evo TV 55" 4K Ultra HD DVB-T2
Svi komentari (16)
Srednja ocena
5
5
  • lg oled tv
    (23.11.2023)

    Moj LG OLED TV je pravo čudo tehnologije koje je preobrazilo moje iskustvo gledanja. Boje na ekranu su apsolutno neverovatne, žive i realne, zahvaljujući tehnologiji OLED-a koja omogućava svetlu eksploziju nijansi. Kontrast je nešto što me svaki put oduševi - duboki crni tonovi zajedno sa svetlim belim bojama pružaju sliku koja je zaista impresivna. Gledanje filmova i serija sada ima potpuno novu dimenziju, i svaki kadar izgleda kao remek-delo.

  • odličan je ovo tv
    (24.12.2023)

    Kao zaljubljenica u filmsku umetnost, tražila sam televizor koji će pružiti vrhunsko iskustvo gledanja, a da pritom ne bude previše opterećujuć za moj budžet. Moj izbor je pao na ovaj roLED TV, i moram reći da sam oduševljena. Kvalitet slike je izuzetan, boje su živopisne, a kontrast je impresivan. Ono što me posebno oduševljava je odnos cene i kvaliteta - dobila sam mnogo više nego što sam očekivala za uloženi novac.

  • Najbolja marka tv-a
    (29.12.2023)

    Realno ovo sad treba iskoristiti sve ove popuste kojima u planu da kupuje jer sumnjam da će biti ove cene posle nove godine inače cena za televizor je brutalna s obzirom Kakav je kvalitet

  • Oled
    (31.12.2023)

    Lg oled daleko ispred svih, kvalitet ekran je na drugom nivou, boje i jasnoca prikaza prave razliku. Sto se izgleda tice, tu ne treba puno trositi reci.

  • Lg oled
    (31.12.2023)

    Kada sam ga ugledao u radnji odmah sam znao sta zelim da kupim. Oled je stvarno nesto potpuno drugacije,steta sto nasi operateri ne nude bolji kvalitet kanala pa ovaj televizor ne moze prikazati svoj pun potencijal,ali za netflix je predobar.

  • LG OLED55C31LA Smart OLED evo TV 55"
    (31.12.2023)

    LG oled ekrani su definitivno broj 1 u svetu, uspeo sam ovaj model da dobijem pred Novu godinu po vrhunskoj ceni za ovu dijagonalu zahvaljujući CTShopu i da se registrujem za petogodisnju garanciju. Sto se tice slike, provereno 10+ ocena.

  • Tv
    (31.12.2023)

    Ovaj LG OLED televizor pruža izvanredan doživljaj sa svojim 4K Ultra HD prikazom i Smart funkcijama. DVB-T2 podrška omogućava visokokvalitetan TV signal. Sjajna investicija za vrhunski užitak u sadržajima.

  • Lg
    (31.12.2023)

    Ako ste za najbolje od najboljeg onda birate tv poput ovog.Ova Lg serija nudi najbolji dozivljaj.Slika je brutalno dobra.Televizor je Oled 4k smart.Slka je neuoporediva sa Led tehnologijom.Svaka cast CT-u na akciji.O dizajnu je glupo i pricati, prosto je savrsen.

  • Savrsenstvo
    (28.01.2024)

    Brutalno dobar televizor sam uzeo. DIjagonala ekrana mi je taman za dnevnu sobu, a kvalitet slike je na najvisem nivou, takodje imam i 5 godina garancije tako da sve preporuke. Oled je TV sa najkvalitetnijim panelima.

  • oled tv
    (31.01.2024)

    Prvo, dizajn televizora je apsolutno elegantan. Tanki profil i minimalistički okvir pružaju mu sofisticiran izgled koji se savršeno uklapa u svaki prostor. Kada ga upalim, tanak OLED zaslon izgleda kao čarolija. Boje su živopisne, kontrast je nevjerojatan, a crna boja je stvarno crna - bez ikakvog bleedinga ili osvjetljenja.

  • Lg
    (26.02.2024)

    Za mene su lg televizori najbolji na trzistu. najkvalitetniji su ubedljivo. Oled je nesto potpuno drugacije,oduvek sam zeleo to sebi da kupim i eto konacno ga uzeh. Impresivan kvalitet slike i 5 godina garancije su najbolje karakteristike ovog modela.

  • Najbolji od svih
    (28.02.2024)

    Bio sam u Merkatoru da gledam televizor da ga uporedim sa ovim ostalima i Baš se vidi razlika u jasnoći i svetlini slike Jednostavno ne vredi porediti sa drugim modelima jer je sve jasnije bolji su kontrasti i veća dubina E sad kako će se ponašati na običnoj kablovskoj ništa ne znam dok ne kupim

  • LG OLED55C31LA Smart OLED
    (28.02.2024)

    Jedan od najozbiljnijih televizora na tržištu sa OLED tehnologijom i 55 inča. LG dominira definitivno, dobra je i C2 serija ali ja sam želeo najnoviji. Vredi svaki dinar, slika savršena, po svim recenzijama sve preporuke, televizor kida i vredi svaki dinar

  • 5 godina
    (29.02.2024)

    5 godina za OLED ekran definitivno nije malo. Nadam se da ce ispostovati sve ako se dese neki defekti nakon nekoliko godina. Lg je jako dobar brend, pa mislim da nece biti problema.

  • Lg oled
    (29.02.2024)

    LG OLED55C31LA Smart OLED TV pruža vrhunski doživljaj gledanja sa svojim 55" 4K Ultra HD ekranom. OLED tehnologija pruža živopisne boje i duboke crne nijanse. Sa DVB-T2 podrškom, omogućava prijem digitalnog televizijskog signala visokog kvaliteta. Pametne funkcije olakšavaju pristup omiljenim sadržajima.

  • LG OLED55C31LA
    (29.02.2024)

    LG OLED55C31LA je televizor koji se ističe po svojoj izvanrednoj kvaliteti slike, elegantnom dizajnu i naprednim funkcijama. Ovaj televizor donosi vrhunsko iskustvo gledanja koje će zadovoljiti i najzahtjevnije korisnike.Jedna od najupečatljivijih karakteristika ovog televizora je OLED panel koji pruža nevjerojatno duboke crne boje, živopisne boje i impresivnu kontrastnu razliku. Svaki piksel je samosvetleći, što rezultira perfektnom crnom bojom i bogatim detaljima u svakom prizoru. Bez obzira da li gledate filmove, sportske događaje ili igrate video igre, slika na OLED55C31LA će vas oduševiti svojom jasnoćom i realizmom.