1. CT Shop
  2. TV-Audio
  3. Televizori
  4. LED Televizori

Hisense 55U7HQ Smart ULED TV 55" 4K Ultra HD DVB-T2

Šifra: 6942147477267
Akcija
Broj ocena (28)
10%
116.666 RSD MP cena 104.999 RSD
* Cena za online i gotovinu
* Na rate,već od: 5.528 RSD mesečno Pogledajte primer.
Tip visoke definicije (HD): 4K Ultra HD
Smart TV: Da

Za ovaj proizvod cena isporuke iznosi 1.490 dinara.

Nema na stanju!

Slični proizvodi

Registraciju svog novog Hisense televizora za produženu garanciju možete izvršiti 60 dana od datuma kupovine na sledećem linku:
https://cc.hisense.com/rs/produzena-garancija

Displej

Dijagonala ekrana
139,7 cm (55")
Tip visoke definicije (HD)
4K Ultra HD
Izvorni odnos širina/visina
16:9

TV tjuner

Tip tjunera
Digitalno

Smart TV funkcija

Smart TV
Aplikacije za video-snimke
Amazon Prime Video, Chili, Disney+, Netflix

Audio

Broj zvučnika
2
RMS snaga
20 W
Ugrađeni zvučni rekorderi
Dolby Atmos
Zvučni režimi
Dolby Audio
Enhanced Audio Return Channel (eARC)

Mreža

Wi-Fi
Bluetooth

Dizajni

VESA montaža
Tip postolja
Središnji stalak

Performanse

Podržan visoko dinamički opseg (HDR)
USB snimanje
Tehnologija visokog dinamičkog raspona (HDR)
Dolby Vision IQ, High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Hybrid Log-Gamma (HLG)
Game mod
Podržani formati slika
BMP, GIF, JPEG, MPO, PNG
Dolby Vision
Unapređenje 4K Ultra HD
Roditeljska kontrola

Portovi i interfejsi

Broj HDMI portova
4
Broj Ethernet LAN (RJ-45) portova
1
Common interface Plus (CI+)
HDMI verzija
2.0/2.1
Audio Return Channel (ARC)

Funkcije za upravljanje

Kontrola glasom
Radi sa asistencijom Amazon Alexa
Radi sa Google Assistant-om

Menadžment potrošnje

Potrošnja energije (standbz)
0,5 W
Mod očuvanja energije

Težina i dimenzije

Širina (sa postoljem)
1233 mm
Dubina (sa postoljem)
307 mm
Visina (sa postoljem)
767 mm
Težina (sa postoljem)
15,3 kg
Širina (bez stalka)
123,3 cm
Dužina (bez stalka)
7,6 cm
Visina (bez stalka)
7,1 cm
Težina (bez stalka)
14,4 kg

Podaci o pakovanju

Vodič za brzi početak
Uputstvo

Sadržaj pakovanja

Set za montažu
Ručni daljinski upravljač

Ostale karakteristike

Zemlja porekla
Slovenija
Hybrid Log Gamma (HLG)
3D
HDMI
Dimenzije (Š x D x V) sa podnožjem
1233 x 307 x 767 mm
Broj USB portova
2
Dimenzije (sa postoljem) (ŠxVxD)
1233 x 767 x 307 mm
Analogni tjuner
Tjuner DVB-T2

Deklaracija

Model
Hisense 55U7HQ Smart ULED TV 55" 4K Ultra HD DVB-T2
Naziv i vrsta robe
LED Televizori
Uvoznik
EWE COMP DOO BEOGRAD ZEMUN
Zemlja porekla
Tačan podatak o zemlji porekla će biti naveden na deklaraciji koju dobijate uz proizvod.

 

 

Poslednje pregledani proizvodi 

 

Hisense 55U7HQ Smart ULED TV 55" 4K Ultra HD DVB-T2
Svi komentari (27)
Srednja ocena
5
5
  • Hisense
    (24.02.2023)

    Sa glatkim pokretom koji odgovara akciji, U7 predstavlja neverovatno jasnu sliku kada su u pitanju utakmice. Uz 120Hz panel, Režim za sport i vrhunskom tehnologijom, Hisense U7, zvanični televizor FIFA Svetskog prvenstva

  • Uled
    (24.02.2023)

    Top tv,zakoračite u novi svet boja sa preko milijardu nijansi. Quantum ULED TV prikazuje boje kakve možemo naći u realnosti i daje veću paletu boja uz predivne prelaze.

  • Tehnologija
    (24.02.2023)

    Hisense ima najbolju tehnologiju za prikazivanje jasnih i oštrih slika u najsvetlijim i najtamnijim delovima. TV prikazuje savršene tamne scene sa kontrastom koji oduzima dah.

  • Hdr
    (24.02.2023)

    Ovaj TV podržava sve HDR formate (Dolby vision HDR / HDR10+ / HDR 10 / HLG) i prevazilatzi sve standarde industrije dajući vam ultra živopisni, neverovatno detaljnu, svetlu sliku.

  • Game mod
    (24.02.2023)

    Game Mode Pro režim za igre smanjuje vreme odziva, seckanje i kašnjenje, i osigurava da budete korak ispred i ostvarite više pobeda. Uživajte u 4K kvalitetu slike, zvuku pune rezolucije, minimalnom vremenu odziva

  • Filmovi
    (24.02.2023)

    Sada možete videti i čuti sve ono što ste propuštali. povežite se dublje sa serijama i filmovima koje volite kada ih gledate u Dolby tehnologiji. Dolby pravi dublju vezu sa pričom i likovima koje volite podižući zabavu na novi nivo

  • Dolby vision
    (24.02.2023)

    Adaptivnost prema ambijentalnom svetlu u prostoriji pokreću Dolby Vision IQ, HDR10+ adaptivnost i tehnologija algoritama koje optimizuju pojedina TV podešavanja kao što su kontrast i boja prema svetlosnim uslovima u sobi

  • Glasovna komanda
    (24.02.2023)

    Glasovna kontrola nudi dva načina da upravljate televizorom putem onoga što kažete - ili pritisnite taster mikrofona ili jednostavno kažite komandu na udaljenosti do tri metra. nisu vam potrebni eksterni uređaji i drugi asistenti, VIDAA operativni sistem je spreman da vam pomogne.

  • Procesor
    (24.02.2023)

    Zahvaljujući veoma moćnom Hi-View Engine procesoru, televizor optimizuje svaku scenu na ekranu konstantno analizirajući i podešavajući kvalitet slike, koristeći mašinsko učenje za adaptivan prikaz i briljantan doživljaj.

  • Vidaa
    (24.02.2023)

    VIDAA operativni sistem je jednostavan za korišćenje i praktičan način da dođete do globalnoih i lokalnih sadržaja uz glasovnu kontrolu i visoku responzivnost.Preporuke za ovaj procesor

  • mnogo dobar tv
    (27.02.2023)

    Kupili smo sebi jako dobar tv, ko god da bude kupio ovaj tv uveriće se kao i ja sam da je ovo predobar tv sa jako lepom slikom, nisam ništa dirao od podešavanja boje, kontrasta i svetline jer je odmah sve lepo, ništa ja nisam morao da podešavam, baš je dobar

  • Hisense
    (28.02.2023)

    Neverovatno dobar tv. Ovoliko sam prosli put platio tv daleko losijeg brenda. Hisense je odlicna marka. Rezolucija, boje, kvalitet zvuka, prezadovoljan sam. Obzirom da je smart, uzivam u mnogim drugim funkcijama!

  • Hisense
    (24.08.2023)

    Hisense 55U7HQ je izvanredan Smart ULED televizor sa 55" 4K Ultra HD ekranom. Njegova ULED tehnologija donosi oštru rezoluciju i živopisne boje, dok podrška za DVB-T2 omogućava prijem digitalnog TV signala. Integracija Smart funkcionalnosti omogućava pristup raznovrsnom sadržaju i aplikacijama. S elegantnim dizajnom, ovaj televizor pruža impresivan doživljaj gledanja. Svaka preporuka

  • Hisense 55U7HQ
    (29.08.2023)

    Odličan i brz operativni sistem,boje su čiste i oštre,uživaćete u svakom vašem omiljenom sadržaju.ULED tehnologija svakako dodaje na jačem osvetljenju i boljoj slici od bazičnih 4K modela televizora.Ja sam ga lično kupio zbog gledanja filmova,i oduševljen sam.Oprobao sam ga i u ostalim oblastima,kao što su sport,muzički spotovi i slično,i odlično se pokazao!

  • Hisense 55
    (30.08.2023)

    Odlican televizor u ovom cenovnom rangu. Dobra dijagonala i neverovatno ostra i cista slika su ono cime sam najvise zadovoljan. Cak sam ga povezao i na soni i sve radi kako treba

  • Hisense tv
    (31.08.2023)

    Hisense 55U7HQ Smart ULED TV donosi vrhunsku sliku i pametne opcije. Uživajte u oštrim detaljima i živopisnim bojama.Za svaku preporuku

  • Hisense televizor
    (15.10.2023)

    Odlican televizor koji sam pazario u vasoj radnji. Veoma sam zadovoljan njegovom slikom koju emituje i njegovim radom. Takodje je i 5 godina garancije .Svaka preporuka sto se tice Hisense!

  • Hisense odlican
    (27.10.2023)

    Odlican televizor sa dosta velikom dijagonalom ekrana, prikaz slike i boja je fenomenalan, ja ga najvise koristim za igranje konzole ali i ostale stvari su savrsene na njemu, preporuka.

  • Kupujem do nove godine
    (27.10.2023)

    Najverovatnije ću da kupim do nove godine Jer moj prijatelj ga ima i slika je fantastična gledao sam ga i u radnjama i od svih ovih drugih brendova ne može ništa da mu priđe ni po ceni a bogme ni po kvalitetu a i pet godina nije mala stvar garancija mu je top

  • Hisense 55
    (29.10.2023)

    Veoma dobar televizor sam uzeo. Hisense nudi isti ako ne i bolji kvalitet nego svi drugi brendovi a po dosta nizim cenama. Koristim ga da gledam filmove i serije ali i igram sony na njemu i fantasticno radi sve

  • Hisense 55u7hq
    (29.10.2023)

    Nakon dugo godina shvatio sam da treba da menjam stari televizor ali nisam predstavu imao sta uzeti. Nakon malo istrazivanja shvatio sam da hisense nudi veoma dosta po pristupacnim cenama tako da mi je izbor spao na ovaj model

  • Hisense
    (30.10.2023)

    Hisense Tv sam uzeo preporukom drugara, ima odlicnu sliku, pogotovo kada su utakmice u pitanju jer ima opciju sport mode.

  • Luka
    (30.10.2023)

    Hisense 55U7HQ je impresivan televizor sa 55-inčnim ekranom. Pruža izuzetnu 4K rezoluciju, HDR podršku i Dolby Vision za živopisne slike. Smart funkcionalnosti pružaju širok spektar sadržaja, a elegantan dizajn upotpunjuje kvalitetnu televizijsku opciju za kućnu zabavu.

  • 5 godina
    (31.10.2023)

    55 inca televizor za ovaj novac je bas dobra kupovina. Ovaj model ima dobru sliku, sjajan dizajn, odlican smart sistem. Primetio sam da je zvuk dosta bolji nego na starom televizoru, pa je za filmove super. Ima i garanciju 5 godina.

  • Hisense 55U7HQ Smart ULED TV 55"
    (31.10.2023)

    Odlican TV relativno velike dijagonale od Hisense-a, sa vrhunskom slikom U7 modela, za ovaj novac, bolja kupovina ne postoji. Sve preporuke za kupovinu, slika je vrhunska i smart sistem im je takodje brz, plus petogodisnja garancija.

  • Tv
    (31.10.2023)

    Izuzetan televizor.Top proizvod od Hisense-a.Odlicna dijagonala za ovaj novac, sistem je jako fluidan, sve radi savrseno na njemu.Rezolucija je 4K.Odlicna cena, proizvod je za svaku pohvalu.

  • Hisense
    (30.11.2023)

    fantastican televizor cela porodica uziva u njemu. Iznenatio sam se kvlitetom boja na hisens televizoru za gledanje filmova fantastican, cak i zvucnici su mu iznenadjujuce dobri. Svaka preporuka odlican teleivozor