1. CT Shop
  2. TV-Audio
  3. Televizori
  4. LED Televizori

Hisense 55U7KQ Smart ULED TV 55" 4K Ultra HD DVB-T2

Šifra: 6942147493267
Broj ocena (18)
20%
138.875 RSD 111.100 RSD Akcijska cena
10%
99.990 RSD
* Cena za online i gotovinu
* Na rate,već od: 5.265 RSD mesečno Pogledajte primer.

* Akcija važi od 25.04.2024. do 30.04.2024. ili do isteka zaliha

Tip visoke definicije (HD): 4K Ultra HD
Rezolucije ekrana: 3840 x 2160 piksela
Smart TV: Da

Za ovaj proizvod cena isporuke iznosi 1.490 dinara.

Nema na stanju!

Slični proizvodi

Opis

Velike stvari dolaze u malom pakovanju

Hisense Mini LED poboljšava LED diode, što rezultira detaljima koji oduzimaju dah na ekranu.

Čvrsto grupisani LEDS za beskonačno preciznije pozadinsko osvetljenje i bolju kontrolu kontrasta.

Pored toga, Mini-LED diode emituju svetlost u liniji, umesto u širinu, što takođe poboljšava preciznost.

Koristite do 1000 zona zatamnjivanja za poboljšani kontrast i oštru, živopisnu sliku.

Pametna obrada svake scene

Hisense Hi-View Engine je i mozak i mišić koji održava vaš TV da radi nesmetano.

Moćna neuronska mreža dosledno optimizuje vaše iskustvo gledanja analizom na nivou kadra

u realnom vremenu kako bi se osiguralo da doživite optimalno audio-vizuelno putovanje,

a istovremeno vodi računa o složenim funkcijama kao što su unapređenje slike na 4K format

i poboljšanje boja tako da čak i video nižeg kvaliteta izgleda bolje nego ikad.

Gledajte sve svoje omiljene sadržaje u zapanjujućim detaljima

Hisense televizori su zauzeli jedini razuman pristup HDR-u sa podrškom za sve glavne formate,

uključujući Dolby Vision, HDR10, HDR10+ i HLG.

Nikada više nećete brinuti o kvalitetu slike ili kompatibilnosti. Jednostavno izaberite i pustite sadržaj koji želite,

znajući da ga doživljavate sa savršenim detaljima, poboljšanim bojama i dubljim crnim nijansama, zahvaljujući širokom spektru HDR formata.

Savršena slika uvek i svuda

Hisense Total Ambient Adaptive tehnologija kombinuje funkcionalnost svojih prilagodljivih senzora svetlosti i boje, za zaista veličanstveno iskustvo.

Vaš TV će prepoznati osvetljenost i svetlosnu temperaturu u prostoriji i prilagoditi podešavanja slike

za optimalno zadovoljstvo gledanja, koje se savršeno prilagođava vašem okruženju.

Uronite u priču

Pogledajte i čujte sve ono što ste propuštali.

Povežite se dublje sa serijama i filmovima koje volite kada ih gledate u Dolby okruženju.

Dolby gradi dublju vezu sa pričama i likovima koje volite i podiže vašu zabavu na nove visine kada strimujete svoje omiljene emisije i najbolje filmove.

Oslobodite IMAX moć u svom domu

IMAX bioskopski kvalitet slike ne treba da vam bude van dometa.

Hisense IMAX Enhanced televizori su sertifikovani od strane IMAX korporacije i vodećih holivudskih tehničkih stručnjaka

da isporučuju IMAX kvalitet slike i sveobuhvatni zvuk koga pokreće DTS iz udobnosti vašeg doma.

Zaronite dublje u najinovativnije iskustvo gledanja filmova na svetu za impresivan audio vizuelni doživljaj.

Stadionsko uživanje u vašem domu

Videćete svaku pukotinu na terenu, odlučni pogled igrača i uzbuđenje svih u publici.

Prilagođavanje slike uz AI prepoznavanja scenarija

Sada kod kuće imate virutlenog eksperta koji u realnom vremenu prilagođava podešavnaja slike

onome što se dešava na ekranu kako biste izvukli najbolje iz sadržaja koji gledate.

Prilagodite, povežite, uživajte

Najnovije konzole, brži prenos podataka i manje kašnjenje.

Dodajte sve spoljne uređaje sa najsavremenijom bežičnom i žičnom vezom. HDMI 2.1, AirPlay, Bluetooth, Share to TV, WISA Ready.

 

Registraciju svog novog Hisense televizora za produženu garanciju možete izvršiti 60 dana od datuma kupovine na sledećem linku:
https://cc.hisense.com/rs/produzena-garancija

Displej

Dijagonala ekrana
139,7 cm (55")
Tip visoke definicije (HD)
4K Ultra HD
Rezolucije ekrana
3840 x 2160 piksela
Oblik ekrana
Ravni
Izvorni odnos širina/visina
16:9
Osvetljenost ekrana
500 cd/m²
Odnos kontrasta (tipski)
5000:1
Učestalost osvežavanja
144 Hz
Pozadinsko LED svetlo
Tip pozadinskog LED osvetljenja
Mini LED
Motion interpolation frequency
120 Hz
Frekvencija prirodnog osveženja
120 Hz
Podržane stope osveženja ekrana
120 Hz, 144 Hz
Ugao gledanja, horizontalno
178°
Ugao gledanja, vertikalno
178°
Dijagonala ekrana
139 cm

TV tjuner

Tip tjunera
Digitalno
Sistem formata digitalnog signala
DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Broj tjunera
3 tjuneri
Automatska pretraga kanala

Smart TV funkcija

Smart TV
Internet TV
Operativni sistem
VIDAA U
Verzija operativnog sistema
7
Screen mirroring, prikaz ekrana telefona na televizoru
Apple AirPlay 2 podrška
Aplikacije za video-snimke
4oD, All 4, Amazon Prime Video, Apple TV, BBC iPlayer, BritBox, DAZN, Disney+, Freeview Play, ITV Hub, My5, NOW TV, Netflix, YouTube
Aplikacije za muziku
Amazon Music
Sportske aplikacije
BBC Sports, DAZN, Red Bull TV
Aplikacije o životnom stilu
Facebook

Audio

Broj zvučnika
2,1
RMS snaga
40 W
Izlazni audio kanali
2.1 kanali
Ugrađeni sabvufer
Zvučni režimi
Filmovi, Muzička, Sport, Standardne
Zvučni sistem
Dolby Atmos

Mreža

Wi-Fi
Eternet LAN
Bluetooth
Wi-Fi standardi
802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac)
Miracast

Dizajni

Boja proizvoda
Crno
VESA montaža
VESA standard za montažu interfejsa
400 x 200 mm
Tip postolja
Središnji stalak
Boja postolja
Crno

Performanse

Podržan visoko dinamički opseg (HDR)
Redukcija buke
USB snimanje
Tehnologija visokog dinamičkog raspona (HDR)
High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Hybrid Log-Gamma (HLG)
Game mod
Funkcija titlovanja
Dolby Vision
Senzor ambijentalnog osvetljenja
Lokalno zatamnjenje
AMD FreeSync
NVIDIA G-SYNC
Unapređenje 4K Ultra HD
Automatsko stanje pripravnosti
Roditeljska kontrola
USB reprodukcija

Portovi i interfejsi

Broj HDMI portova
4
PC ulaz (D-SUB)
Broj Ethernet LAN (RJ-45) portova
1
Broj USB 2.0 portova
1
Broj portova USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) tip A
1
Izlazi za slušalice
1
Zajednički interfejs
Common interface Plus (CI+)
HDMI verzija
2.0/2.1
Audio Return Channel (ARC)
Komponentni video (YPbPr/YCbCr) ulaz
1

Funkcije za upravljanje

Kontrola glasom
Elektronsko pretraživanje programa (EPG)
Automatsko isključivanje
Tajmer za spavanje
Radi sa asistencijom Amazon Alexa
Radi sa Google Assistant-om
Radi sa Samsung Bixby

Menadžment potrošnje

Klasa energetske efikasnosti (SDR)
F
Klasa energetske efikasnosti (HDR)
G
Potrošnja energije (SDR) na 1.000 sati
77 kWh
Potrošnja energije
210 W
Potrošnja energije (HDR) na 1.000 sati
180 kWh
Potrošnja energije (standbz)
210 W
Ulazni napon naizmenične struje
100 - 240 V
Mod očuvanja energije

Sertifikati

UN broj
85287220

Tehnički detalji

Zvučna tehnologija
Dolby Atmos
Procesor
Quad Core

Težina i dimenzije

Širina (sa postoljem)
1231 mm
Dubina (sa postoljem)
306 mm
Visina (sa postoljem)
768 mm
Težina (sa postoljem)
13,8 kg
Širina (bez stalka)
1231 mm
Dužina (bez stalka)
79 mm
Visina (bez stalka)
716 mm
Težina (bez stalka)
12,9 kg

Podaci o pakovanju

Uključeni vijci
Vodič za brzi početak
Uputstvo
Širina paketa
1387 mm
Dubina paketa
145 mm
Visina paketa
888 mm
Težina paketa
19,5 kg
Vrsta pakovanja
U kutiji

Sadržaj pakovanja

Desktop postolje
Set za montažu
Kablovi uključeni
AV
Ručni daljinski upravljač
Tip daljinskog upravljanja
Smart
Uključen pametni daljinski upravljač

Logistički podaci

Izvozni kontrolni broj (ECCN)
85287220

Ostale karakteristike

Zemlja porekla
Kina
Hybrid Log Gamma (HLG)
3D
Upravljanje pokretima
Godišnja potrošnja energije
77 kWh
HDMI
Dimenzije (Š x D x V) sa podnožjem
1231 x 306 x 768 mm
Električno napajanje
Mod slike
1
Dimenzije (sa postoljem) (ŠxVxD)
1231 x 306 x 768 mm
Aplikacije za vesti
BBC
Težina postolja
900 g
Antenski ulaz
1
Postolje
1
Aplikacije za Smart TV
1
Analogni tjuner
Tjuner DVB-T2

Deklaracija

Model
Hisense 55U7KQ Smart ULED TV 55" 4K Ultra HD DVB-T2
Naziv i vrsta robe
LED Televizori
Uvoznik
EWE COMP DOO BEOGRAD ZEMUN
Zemlja porekla
Tačan podatak o zemlji porekla će biti naveden na deklaraciji koju dobijate uz proizvod.

 

 

Poslednje pregledani proizvodi 

 

Hisense 55U7KQ Smart ULED TV 55" 4K Ultra HD DVB-T2
Svi komentari (18)
Srednja ocena
5
5
  • uled tv
    (16.09.2023)

    Smart funkcionalnosti ovog televizora su fantastične. Pristup različitim aplikacijama, streaming servisima i internetu je brz i jednostavan. Mogu gledati sve svoje omiljene sadržaje bez problema. jako elpa slika, jako dobar uled tv

  • Hisense
    (10.12.2023)

    Najvise mi je privukao paznju hisense zato sto nude dobru cenu za ovaj kvalitet. Imaju cak i produzenu garanciju. Sam panel je jako dobro odradjen. Procesor izuzetno brz,iskren da budem meni je on u klasi ovih mnogo skupljih brendova.

  • Savrsen
    (30.12.2023)

    Vec par godina u nazad koristim Hisense uredjaje i prezadovoljan sam. Odlican tv, velike dijegonale sa vrhunskom slikom plus 5 godina garancije je sve sto vam treba za potpun uzitak gledanja televizije.

  • hisense
    (31.12.2023)

    ovo je jedan od boljih televizora od kojih sam imao razlika izmedju uleda i oleda je veoma mala a razlika u ceni je velika ja koji sam u budzetu bio ovaj tv se i vise nego sto treba isplatio

  • Hisense 55U7KQ
    (31.12.2023)

    Puno pozitivnih komentara na internetu u vezi ovog modela i stvarno je tako kako kazu, uverio sam se i sam, slika je prelepa na Mini Led ULED ekran je u pitanju, zaista je Hisense pokazao da je u top 3 u svakom smislu u svetu televizora

  • Hisense 55
    (31.12.2023)

    Brutalno dobar televizor sam uzeo. DIjagonala ekrana mi je taman za dnevnu sobu, a kvalitet slike je na najvisem nivou, takodje imam i 5 godina garancije tako da sve preporuke

  • Hisense Uled 144hz
    (31.12.2023)

    Ovaj tv je sve sto vam treba, 4k rezolucija, uled panel, netflix, YouTube i ostale aplikacije, 144hz osvezavanje ekrana i 6ms odziva, karakteristike kao na nekim gaming monitorima, prava stvar za playstation a i za sve ostale potrebe

  • Hisense
    (28.01.2024)

    Prosli tv mi je naprasno crkao dosao sam u radnju uz pomoc prodavca smo dosli do ovog televizora i bila je prava odluka. Tv ima odlicne uglove gledanja kao i vrhunski kolorit boja. Deca uzivaju kada povezu konzolu sa televizorom slika je jako fluidna. Vrhunski televizor sve preporuke.

  • odlican tv
    (31.01.2024)

    Ovaj televizor sam kupio jer me privukla garancija. Imam vec jedan njihov, doduse manji u sobi, pa znam kako rade i kakvog su kvaliteta. Sistem je malo cudan, ali se brzo navikne. Slika je odlicna, kada se gledaju hd filmovi pravo je uzivanje

  • Hisense 55U7KQ Smart ULED
    (31.01.2024)

    Bolji, veći i kvalitetniji televizor za ove pare sa većom dijagonalom nećete naći sigurno. Posle dužeg istraživanja, došao sam do zaključka da je ovaj TV savršen za Sony Playstation 5 konzolu kao i za gledanje televizije naravno, ekran savršen

  • Hisense
    (31.01.2024)

    Odlican tv, sjajna slika 4k rezoluvije uled tehnologije, na sve to 120hz ekran koji me ubedio u kupovini, osvezanje ekrana je kao na nekim gaming monitorima i to mi sada puno olaksava gaming na playstationu.

  • Tv
    (31.01.2024)

    Odlican tv, kupio sam ga na preporuku prijatelja i odusevljen sam.Zaista sjajan proizvod.Televizor je 4k smart.Preporucio bih ga svakome.Zaista sjajan proizvod.

  • Hisense 55
    (31.01.2024)

    Izuzetno atraktivan dizajn uz mini led tehnologiju koja je dala veoma precizne i lepe boje. Visoko osvezavanje i njegov veoma brz procesor su olaksali igranje igrica kada na tv povezem svoj ps5. Sve preporuke za tv i hisense kao brend.

  • centralno postolje, 4k
    (29.02.2024)

    Jedva sam nasao televizor sa centralnim postoljem, a da ima dobru specifikaciju i jos vaznije dobru cenu. Hisense definitivno pravi jako dobre televizore, gotovo da su izjednaceni sa vodecim brendovima.

  • Hisense 55U7KQ Smart ULED TV 55
    (29.02.2024)

    Ovaj televizor sam kupio pre 3 meseca i prezadovoljan sam njegovom slikom i kvalitetom zvuka. Televizor ima 4k rezoluciju i ULED tehnologiju ekrana jedna od kvalitetnih slika na ekranu. Televizor je 55 inca jer kada sam ga okacio na zid izlgeda kao da sam u bioskopu.

  • Hisense
    (28.04.2024)

    Hisense 55U7KQ Smart ULED TV je impresivan televizor koji osvaja svojim vrhunskim performansama. S kristalno jasnim prikazom u 4K Ultra HD rezoluciji, ovaj TV donosi svaki detalj u život.Sve preporuka za ovaj model.

  • Hisense 55u7kq
    (28.04.2024)

    Nakon dugo godina sam se odlucio da sebi kupim novi televizor. Da budem iskren nisam upucen oko ovih novih modela sta valja a sta ne pa sam malo istrazivao i shvatio da je Hisense brend koji nudi mnogo vise nego sto se plati tako da sam se ja odlucio upravo za ovaj model.

  • Uzi izbor
    (29.04.2024)

    Pošto ide Evropsko prvenstvo Valjalo bi se obezbediti ovakvom jednom mašinom da ispratimo ove naše fudbalere da vidimo šta će uraditi a i duže vreme gledam Spremio sam dobre novce Pa ne znam ni šta da kupim više jer ima dosta modela a ovaj mi je definitivno jedan od favorita