1. CT Shop
  2. TV-Audio
  3. Televizori
  4. LED Televizori

Hisense H43A6500 Smart TV 43" 4K Ultra HD DVB-T2

Šifra: 6942147440438
Akcija
Broj ocena (18)
10%
51.777 RSD MP cena 46.599 RSD
* Cena za online i gotovinu
* Na rate,već od: 2.453 RSD mesečno Pogledajte primer.
Pozovi
Smart: Da
Dijagonala ekrana: 43" (109cm)
Oblik ekrana: Ravni
Rezolucija ekrana: Ultra HD (4K)
3D funkcija: Ne
Boja: Srebrna

Za ovaj proizvod cena isporuke iznosi 1.490 dinara.

Proizvod raspoloživ za online kupovinu

Slični proizvodi

Opis

Realističan doživljaj, odličan nivo detalja
Doživite zapanjujući kvalitet slike – od Blu-ray Disc™ sadržaja i standardnog TV programa do web video zapisa i klipova sa pametnog telefona. LCD ekran ovog modela analizira i doteruje slike radi dobijanja prelepih rezultata sa značajno smanjenom količinom šuma na slici. Krajnji rezultat je oštrija slika sa boljim doživljajem dubine.
 
Oživite sliku
Visoka 4K - Ultra HD (3.840 x 2.160) rezolucija ekrana čini da se osećate kao da ste tamo, u centru zbivanja. Znatno viši kvalitet slike podrazumeva da možete da sedite bliže ekranu i da će Vam ekran popunjavati više vidnog polja nego ranije, što dovodi do uživanja kao u bioskopskom ambijentu.
 
Nove dimenzije svetla
Zahvaljujući Direct LED  tehnologiji pozadinskog osvetljenja raspoređenim iza ekrana televizora, slika daje upečatljiv kontrast tako što svetlo usmerava tamo gde je najpotrebnije. Uz viši nivo osvetljenosti i dublji prikaz crne boje, Direct LED pozadinsko osvetljenje pruža veći opseg osvetljenosti nego kod standardnih televizora.
 
Napravljen za gledanje i slušanje
Učinite doživljaj slušanja podjednako živopisnim kao i doživljaj gledanja. Fino podešeni 2x 10W RMS zvučnici Vam dostavljaju obuhvatajući zvuk televizora kako biste dobili emotivno uzdižući doživljaj slušanja koji vas okružuje. Slušajte muziku, dijalog i okružujuće efekte uz veći stepen jasnoće i razdvajanja, bez obzira na sadržaj.
 
Jednostavno povezivanje
3 HDMI priključka omogućava da televizor lako povežete sa Vašim omiljenim DVD, Blu-ray, i drugim media plejerima, dok će Kompozitni (1x RCA) analogni priključci obezbediti kompatibilnost sa starijim uređajima.
 
Stil i ušteda mesta u jednom pakovanju
Zahvaljujući tankom dizajnu ovaj model unosi dodir stila u klasični izgled televizora. Iznenađujuće male dimenzije u odnosu na veličinu ekrana u kombinaciji sa kompaktnim, ali stabilnim postoljem olakšavaju integrisanje ovog televizora u Vaš enterijer.
 
4K
4K UHD je rezolucija 3840×2160 piksela (8.3 megapiksela, odnos stranica 16:9) i jedna je od dve rezolucije ultra visoke definicije usmerena ka potrošačkom delu televizije, druga od dve je 8K UHD 7680 pixels × 4320 linija (33.2 megapixels). 4K UHD ima duplo višu horizontalnu i vertikalnu rezoluciju od 1080p HDTV formata, sa 4 puta više piksela ukupno.

 

Ekran
Veličina ekrana 43" (109cm)
Rezolucija 4K - Ultra HD (3.840 x 2.160)
Tip ekrana LCD
Pozadinsko osvetljenje Direct LED
Nativni kontrast 4.000:1
Osvežavanje 1.500Hz
Osvetljenje 350cd/m²
Odnos stranica 16:9
Uglovi gledanja 176° horizontalni, 176° vertikalni
Ostalo HDR
Video
Digitalni signal DVB-T, DVB-C, DVB-T2, DVB-S2, DVB-S
Video signal MPEG4/H.264, HEVC/H.265, VP9, VC1, MVC, MPEG2
Formati AVI, MKV, MOV, MPG, MPEG, VOB, MP4, WMV, 3GP, FLV, WebM, VRO, OGM
Audio
Formati AAC, MP3, WMA, MP4, FLAC, MP2, WMV
Zvučnici 2x 7W
Tehnologije Dolby Digital Plus, Dolby Digital, Total Surround, Total Volume, DBX Total Sonics
Priključci / Slotovi
Antenski 2x RF tip
HDMI ulaz 3
Analogni video ulazi Kompozitni (1x RCA)
Audio izlaz 3.5mm, S/PDIF
Audio ulaz 3.5mm
USB 1x USB 2.0, 1x USB 3.0
Ostali priključci / Slotovi RJ-45 (Ethernet LAN), DVB-CI+ (Common Interface Plus)
Dodatne funkcije
Bežična mreža Integrisani Wi-Fi
Fizičke karakteristike
Montiranje na zid VESA 200mm x 200mm
Masa 8.6kg (sa postoljem)
Boja Siva
Dimenzije 961mm x 616mm x 202mm
Pakovanje Daljinski upravljač, 2xAAA baterije, Postolje, Uputstvo za rad

 

Registraciju svog novog Hisense televizora za produženu garanciju možete izvršiti 60 dana od datuma kupovine na sledećem linku:
https://cc.hisense.com/rs/produzena-garancija
Smart Da
Dijagonala ekrana 43" (109cm)
Oblik ekrana Ravni
Rezolucija ekrana Ultra HD (4K)
3D funkcija Ne
Boja Srebrna

Deklaracija

Model
Hisense H43A6500 Smart TV 43" 4K Ultra HD DVB-T2
Naziv i vrsta robe
LED Televizori
Uvoznik
EWE COMP DOO BEOGRAD ZEMUN
Zemlja porekla
Tačan podatak o zemlji porekla će biti naveden na deklaraciji koju dobijate uz proizvod.

 

 

Poslednje pregledani proizvodi 

 

Hisense H43A6500 Smart TV 43" 4K Ultra HD DVB-T2
Svi komentari (18)
Srednja ocena
5
5
  • Hisense
    (17.07.2018)

    Citao sam o njima,ozbiljna firma je u pitanju i na kraju sam kupio TV hisense, odličan TV , mogu vam reći da nema neke razlike u odnosu na poznatije brendove.Slika odlicna, TV lepo izgleda...jako sam zadovoljan.... preporuka

  • Pozdrav
    (19.07.2018)

    U svetu je poznata firma, a ko ne zna, radi se o vrlo kvalitetnom brendu.ovo mi je drugi TV hisense i prezadovoljan sam kvalitetom slike,panela, a izgled ne izostaje... sigurno ce i treći TV biti hisense

  • hisense korisnik
    (29.09.2018)

    Dobre performanse, dobar ekran. Kupljeno za kafic, dobar surround sistem. Tako da smo se odlucili i za kucu.

  • Hisense
    (26.11.2018)

    Odlican dizajn, slika na visokom nivou, vidi se da kompanija ulaze puno novca u svoje proizvode, a radi se o veoma ozbiljnoj firmi koja nije tako poznata kod nas.. Prezadovoljan sam kupovinom i preporuka svima

  • Hisense
    (29.11.2018)

    Veoma poznata firma u svetu, mi naravno malo kasnimo ali evo ja sam kupio i imam samo reci hvale za kvalitet televizora.. Prezadovoljan sam kupovinom i preporucio bih svima

  • Lep
    (31.03.2019)

    Televizor je odličan, slika fenomenalno jasna sa prelepim bojama. Sve radi bez problema i veoma lagan za korišćenje. Svaka preporuka.

  • Dobar tv
    (30.04.2019)

    Vrlo smo zadovoljni, televizor se pokazao odlično a i cena mu je bila baš pristupačna. Preporuke svima, kvalitet i cena su zadovoljavajući.

  • Super
    (27.05.2019)

    Televizor ima odličnu oštrinu slike, živopisne boje, brza promena kanala. Odnos cene i kvaliteta koji se dobija za taj novac je zaista za pohvalu. Sve preporuke.

  • Hajsens
    (29.05.2019)

    Imao sam predrasudu prema ovim televizorima sve dok nisam video da je surak kupio ovaj model. Slika je doslovno boli glava koliko je dobra. Boje su zive i jasne a i pokreti takodje. Intetnet je brz a ima i neke ugradjene aplikacije. Plus pet godina garancija. Ozbiljno sam zagrejan da ga kupim u nekom narednom periodu.

  • Hisense dobar tv
    (29.05.2019)

    Dvoumio sam se izmedju njega i samsunga ali sam ipak kupio ovaj iz radiznalosti da vidim kakvi su. Imam ga vec 6 meseci i mogu vam reci tv je perfektan. Ne koci ne secka,slika odlicna boje su dobre nema prelivanja i drecavila.Imam pretplatu na Netflix a tv ima gotovu aplikaciju tako da se konektuje za par sekundi. Ja prezadovoljan i ovo je moja preporuka.

  • Super kupovina
    (30.06.2019)

    Odličan televizor, brz, fluidan smart, slika zaista dobra. 4k video jako dobar, za ovaj novac odlična kupovina.

  • Hisense
    (30.06.2019)

    Odličan TV. Best Buy. Cena - Kvalitet super. Kontrast, osvetljenje, daljinski... Sve je u perfektno odrađeno. Lak za montažu na zid.

  • Top ponuda
    (31.08.2019)

    Kvalitet i cena se podudaraju! Dizajn lep, ni prevelik ni premali ekran. Smart dobro radi. Slika i zvuk su odlični, za sada je sve ok! Nadam se da ce potrajati i kada garancija prođe.

  • Lep
    (31.08.2019)

    Odličan televizor, smart funkcija odlično radi. Dizajn je lep i lepo se uklopio u dnevnu sobu

  • Odlican
    (29.12.2019)

    TV je kupljen za deciju sobu i pokazao se odlican. Sa 4K opcijom deca mi gledaju crtace i odlucili smo se da pazarimo i za dnevnu sobu.

  • Hisense
    (27.03.2020)

    Odličan televizor u ovom cenovnom rasponu. UHD rezolucija sa Smart funkcijom koja radi veoma lepo i brO i veoma je optimizovana za televizor. Slika je savršena zahvaljujući savremenom procesoru koji služi za obradu i poboljšavanje slike. Širok dijapazon boja i odličan kontrast. Dizajn je takodje dobar. Sve tople preporuke za ovaj televizor.

  • Hisense
    (26.06.2020)

    Poručio sam ovog lepotana preko interneta i tek kada je stigao ja sam shvatio koliko je to dobar tv. Naravno ima i boljih televizora, ali za ovu cenu ne. Prvo estetski je prelep. Aluminijumski ram i tanak okvir ga čine očaravajućim. Ima prost interfejs i 4k rezoluciju, slika fenomenalna a boje prirodne i prijatne. Dobio i 5 god. garancije kada sam se registrovao na njihovom sajtu. Vrh.

  • Hisense
    (29.06.2020)

    Poručio sam ovog lepotana preko interneta i tek kada je stigao ja sam shvatio koliko je to dobar tv. Naravno ima i boljih televizora, ali za ovu cenu ne. Prvo estetski je prelep. Aluminijumski ram i tanak okvir ga čine očaravajućim. Ima prost interfejs i 4k rezoluciju, slika fenomenalna a boje prirodne i prijatne. Dobio i 5 god. garancije kada sam se registrovao na njihovom sajtu. Vrh.