1. CT Shop
  2. TV-Audio
  3. Televizori
  4. LED Televizori

LG 32LM6300PLA Smart TV 32" Full HD DVB-T2

Šifra: 8806098382866
Broj ocena (22)
10%
36.666 RSD MP cena 32.999 RSD
* Cena za online i gotovinu
* Na rate,već od: 1.737 RSD mesečno Pogledajte primer.
Tip visoke definicije (HD): Full HD
Rezolucije ekrana: 1920 x 1080 piksela
Smart TV: Da

Za ovaj proizvod cena isporuke iznosi 1.490 dinara.

Nema na stanju!

Slični proizvodi

Opis

Novi nivo Full-HD
Full HD ekran obezbeđuje preciznije slike u zadivljujućoj rezoluciji i živopisnim bojama.
	LG	32LM6300PLA
 
Wide Color Enhancer (Plus)
Napredni procesor podešava boje za bogatiju i prirodniju sliku. Uživajte u lepoti živopisnih boja prirode na svom TV ekranu.
 

.	LG	32LM6300PLA

 
Četvorojezgarni procesor, Realistična slika
Četiri brza, precizna procesora uklanjaju šum i proizvode dinamičnije boje i kontrast. Slike niske rezolucije poboljšane su i reprodukuju se kao oštrije, živopisnije slike.
 
	LG	32LM6300PLA
 
Aktivni HDR za neverovatne detalje
Aktivni HDR optimizuje svaku scenu, reprodukuje fine detalje i bogate boje. Višestruki HDR format, uključujući HDR10 i HLG,
zajedno sa tehnologijom dinamičnog podešavanja prikaza „scena-za-scenom” kompanije LG, omogućava vam da uživate u svakom video sadržaju u neverovatnom HDR kvalitetu.
 
	LG	32LM6300PLA
 
Virtuelni okružujući zvuk PLUS ispunjava prostor
Možete da uživate u bogatom, višedimenzionalnom zvuku uz ugrađene zvučnike televizora. Unapredite svoj užitak u gledanju uz zvuk koji dolazi iz svih smerova.
 
	LG	32LM6300PLA
 
Dolby Audio, filmski užitak u zvuku
Doživite jasniji, sveobuhvatniji bioskopski kvalitet zvuka kod kuće uz Dolby Audio na svom televizoru.
 
	LG	32LM6300PLA
 
AI Smart Smart je evoluirao
Uz LG ThinQ AI, mnoge stvari postaju moguće uz pomoć vašeg glasa.
Zahvaljujući razumevanju konteksta vaših pitanja i uz prepoznavanje glasa, dobijte preporuke za prilagođavanje na osnovu vaših navika gledanja.
 
	LG	32LM6300PLA
 
Živite pametnije uz web OS
LG pametni TV sa webOS omogućava vam da jednostavno uživate u omiljenim Netflix filmovima, YouTube video sadržajima i još mnogo toga.
Novi dizajn i raznovrsne funkcije obezbeđuju pametniji, a jednostavniji užitak u gledanju.
	LG	32LM6300PLA
Izaberite, povežite se, uživajte
Povezivanjem USB-a ili eksternog hard diska, možete da uživate u gotovo svim vrstama sadržaja na televizoru. Uživajte u omiljenom filmu na većem ekranu u većoj rezoluciji.
	LG	32LM6300PLA
Jedinstven, sofisticiran dizajn
Tanak okvir i stilizovana završna obrada u skladu sa vašim enterijerom za stvaranje boljeg užitka u gledanju.
	LG	32LM6300PLA

 

 

 

Tip ekrana LED
Dijagonala ekrana 32" (81.2 cm)
Rezolucija 1080p Full HD
Tip panela IPS
Operativni sistem webOS 4.5
Ambilight tehnologija Ne
Smart TV Da
Smart TV mogućnosti Podrška za magični daljinski (MR19), Glasovna pretraga, Magic Link, Quick Access, Multi-view, Pretraživač interneta, Music player, Channel Advisor, Time Shift (Odložena reprodukcija), Gledaj i snimi, Snimanje TV, Netflix podrška, Amazon kompatibilnost, LG TV Plus mobilna aplikacija, EPG.
Android Ne
Digitalni tjuner DVB-T2/C/S2
Analogni tjuner Da
Nano Cell Da
Slika HDR, HDR10 Pro, HLG Pro, Direct LED lokalno zatamnjenje, FullHD Upscaler.
Zvuk 20W (2x10W), Virtual Surround Plus mod, Clear Voice 3, Magic Sound Tuning, Smart Sound Mode, Hi-Fi Audio, Bežična sinhronizacija zvuka, DTS Decoder.
Bežična veza Wi-Fi (ugrađen)
Opis bežične veze DLNA, Miracast, Wi-Di (Wireless Display) - Bežično povezivanje sa računarom, Simplink
Bluetooth Da
LAN priključak Da
HDMI priključak 3
USB 2.0 priključak 2
Ostali priključci Komponentni/Kompozitni ulaz
RF ulaz (2 - RF, Sat)
Digitalni Audio Izlaz (Optički)
Izlaz za slušalice (3.5mm)
CI+ 1.4
Dimenzije bez postolja 736 x 437 x 82.9 mm (ŠxVxD)
Dimenzije sa postoljem 736 x 464 x 180 mm (ŠxVxD)
Težina bez postolja 4.65 kg
Težina sa postoljem 4.7 kg
VESA dimenzije 200 x 200
Energetska efikasnost A
Boja Crna

 

Displej

Dijagonala ekrana
81,3 cm (32")
Tip visoke definicije (HD)
Full HD
Rezolucije ekrana
1920 x 1080 piksela
Tehnologija ekrana
LCD
Oblik ekrana
Ravni
Izvorni odnos širina/visina
16:9
Tip pozadinskog LED osvetljenja
Direct-LED

TV tjuner

Tip tjunera
Digitalno
Sistem formata analognog signala
Nisu podržani
Sistem formata digitalnog signala
DVB-S2,DVB-T2

Smart TV funkcija

Smart TV
Internet TV
Operativni sistem
Web OS
Verzija operativnog sistema
5,0
Odloženo gledanje
Apple AirPlay 2 podrška
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV)
Aplikacije za video-snimke
Amazon Prime Video,Apple TV,Catch-up TV,Chili,Disney+,Infinity,Mediaset Play,NetFlix,Now TV,RaiPlay,Rakuten,YouTube
Aplikacije za muziku
Spotify
Sportske aplikacije
DAZN

Audio

RMS snaga
10 W
Ugrađeni zvučni rekorderi
DTS,Dolby Digital

Mreža

Wi-Fi
Eternet LAN
Bluetooth
Wi-Fi standardi
802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac)
Miracast

Dizajni

Savitljivi ekran
Boja proizvoda
Crno
VESA montaža
VESA standard za montažu interfejsa
200 x 200 mm

Performanse

Podržan visoko dinamički opseg (HDR)
Redukcija buke
USB snimanje
Tehnologija visokog dinamičkog raspona (HDR)
High Dynamic Range 10 (HDR10)
Teletekst funkcija
Teletekst
2000 strana
Podržani video-formati
H.265,HEVC,VP9
Podržani zvučni formati
AAC,AC3,DTS,EAC3,HE-AAC,MP2,MP3,PCM,WMA,apt-X
Lokalno zatamnjenje
Jezgra procesora
4

Portovi i interfejsi

Broj HDMI portova
3
PC ulaz (D-SUB)
DVI port
Broj Ethernet LAN (RJ-45) portova
1
Broj USB 2.0 portova
3
Komponentni video (YPbPr/YCbCr) ulaz
1
Zajednički interfejs
Common interface Plus (CI+)
HDMI verzija
1.4
Audio Return Channel (ARC)
Optički digital audio izlaz
1
Broj RF portova
2
Tip RF konektora
F, IEC
Verzija Common interface Plus (CI+)
1.4

Funkcije za upravljanje

Elektronsko pretraživanje programa (EPG)
Period programiranja
8 dana
Radi sa asistencijom Amazon Alexa
Radi sa Google Assistant-om

Menadžment potrošnje

Razred energetske efikasnosti
A
Potrošnja energije
36 W
Potrošnja energije (standbz)
0,5 W

Sertifikati

Sertifikat Digital Living Network Alliance (DLNA)

Težina i dimenzije

Širina
736 mm
Dubina
82,9 mm
Visina
437 mm
Težina
4,65 kg
Širina (sa postoljem)
736 mm
Dubina (sa postoljem)
180 mm
Visina (sa postoljem)
464 mm
Težina sa postoljem
4,7 kg

Podaci o pakovanju

Širina paketa
812 mm
Dubina paketa
142 mm
Visina paketa
510 mm
Težina paketa
5,9 kg
Vrsta pakovanja
U kutiji

Sadržaj pakovanja

Desktop postolje
Ručni daljinski upravljač
Sadrži zvučni reflektor

Ostale karakteristike

Ugrađeni zvučnici
Godišnja potrošnja energije
50 kWh
3D
Ugrađen procesor
Apple HomeKit podrška
Kompatibilno sa univerzalnim daljinskim upravljačem
Mediaset Premium Ready
Premium Smart CAM Ready
Inteligentno prepoznavanje glasa
Google aplikacije
Google Home
Prodavnica aplikacija
LG Content Store
MagicLink
Napredno podešavanje boja
VR ready
Količina po pakovanju
1 kom.

Deklaracija

Model
LG 32LM6300PLA Smart TV 32" Full HD DVB-T2
Naziv i vrsta robe
LED Televizori
Uvoznik
ALSO Serbia d.o.o. Novi Sad
Zemlja porekla
Koreja
Prava potrošača
Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača

 

 

Poslednje pregledani proizvodi 

 

LG 32LM6300PLA Smart TV 32" Full HD DVB-T2
Svi komentari (21)
Srednja ocena
5
5
  • Superrrr
    (28.08.2019)

    Što se mene tiče i Sportski dan i može da počne. Rešio sam sebe da počastim, počistio sam se i jako sam zadovoljna nema nikakvih zamerki TV radi odlično slika brutalna zvuk jako dobar tako da sam spreman.

  • Jova
    (27.10.2019)

    LG 32LM6300PLA Smart TV 32" Full HD DVB-T2 super od LG-a, ovo mi je drugi njihov tv u kuci i drugi pun pogodak, do duse ovo je jeftinija varijanta, ali takodje uradjen odlicno, radi odlicno, slika odlicna, mana nema, a i cena fenomenalna.

  • Dobar tv
    (31.10.2019)

    Dobra slika, laka instalacija, dobar izgled, lep daljinski... Sasvim ok tv. Nema mu mana...

  • Lg smart
    (26.02.2020)

    Prezadovoljna sam televizorom.Kupila sam ga po preporuci kolege.Nisam se pokajala.Slika je fantasticna, televizor ima sve sto treba da ima televizor.Smart je sa Full HD rezolucijom.Preporucila bih ga svakom.

  • Topla preporuka
    (27.06.2020)

    Odlicna 32. LG je jedan od retkih koji se moze naci u 32 dijagonali. Full HD tv sa odlicnim ekranom i brzim smartom. Preporuka.

  • Novi tv
    (30.06.2020)

    Jedva sam našao ovaj TV jer ga nigde nema u gradu a duže vreme gledam da ga kupim. Danas sam ga pazario za dečiju sobu da mogu da gledaju internet i crtaće.

  • lg tv
    (24.07.2020)

    Odlican televizor.Kupili smo ga pre neki dan i prezadovoljna sam kako radi.Odlicna slika,smart super radi,savrsen mali tv za spavacu sobu.Svaka preporuka za kupovinu.

  • LG 32LM6300PLA Smart TV 32" Full HD DVB-T2
    (31.07.2020)

    Kupio sam ovaj televizor za spavacu sobu i vise sam nego zadovoljan. Ovo mi je treci LG-ev televizor u kuci. Sve pohvale.

  • Lg 32
    (31.07.2020)

    Danas je definitivno tesko naci kvalitetan televizor u ovoj dijagonali u moru televizora slabijih brendova. Lg jeste dosta skuplji u odnosu na neke slabije brendove ali jednostavno ne moze da se meri kvaalitetom ,dizajnom i toplinom boja koje pruza.

  • LG
    (31.08.2020)

    Najbolja cena za 32"smart. Odličan televizor. Poseduje Full HD rezoluciju ekrana sa vrhunskom tehnologijom za obradu slike i reprodukciju boja. Sam procesor je toliko moćan da diže lošiji signal na mnogo višlje nivoe. Smart ovog televizora radi perfektno bez i najmanje greške. Poseduje sve striming servise i pretraživač kao na mobilnom uredjaju. Kvalitet završne obrade je odličan i dizajn televizora je sjajan. Topla preporuka.

  • LG
    (30.10.2020)

    Ovaj tv sam uzela za spavacu sobu i prezadovoljna sam kako radi. Ima super sliku, jednostavan je za koriscenje, ima super zvuk i cena mu je i vise nego odlicna. Sve preporuke za ovaj tv.

  • Televizor
    (31.10.2020)

    Odlican smart televizor. Lako se instalira, lepog je izgleda i sto je najbitnije slika je fenomenalan.

  • LG 32LM6300PLA Smart TV
    (31.10.2020)

    Kupila sam ovaj tv za novu dnevnu sobu u novoj kuci. Muz i ja smo odusevljeni. Prelepog je dizajna. Ima ogroman spektar boja i sve deluje jako realno.

  • Bas zadovoljan
    (31.10.2020)

    Poprilicno sam zadovoljan ovim televizorom kakvu sliku ima i kakve su mu boje. Smart funkcija radi besprekorno i pravo je uzivanje koristiti sve funkcije koje pruza ovaj televizor.

  • Lg dobar
    (31.10.2020)

    DObar televizor koji ima sasvim pristojnu sliku i odicnu full hd rezoluciju obzirom da je ova dijagonala televizora prijatno sam iznenadjen prikazom boja i slike.

  • lg
    (30.11.2020)

    Posedujemo već jedan LG tv od 49" dijagonale i zadovoljni smo njihovim proizvodima. Trebao nam je još jedan televizor za spavaću sobu i izbor je pao na ovaj model. Dobro se pokazao, slika je odlična, dizajn prelep, cena povoljna. Super izbor. Svaka preporuka.

  • tv
    (27.12.2020)

    Ovo je televizor vredan svake pažnje. Em je LG, dobra dijagonala, dobra rezolucija, smart tv, ma sve lepo upakovano po povoljnoj ceni. Mislim da bolje od ovoga ne postoji za ove pare. I sada u paketu i produzena garancija od 5 god. Svaka preporuka.

  • preporuka
    (28.02.2021)

    Dobar televizor i cena je dobra i pristupačna za ovu vrstu tv-a! Lakoća upravljanja sa daljinskim je zapanjujuca! Sve pohvale za ct shp i akcije koje imaju!

  • LG 32"
    (12.03.2021)

    Kupio sam ženi da ima da gleda tv dok je u kuhinji, ono je ispalo da je tv bolji nego onaj kojeg imamo u dnevnoj sobi. Vrhunska slika i čiste boje. Topla preporuka za tv od 32 inča.

  • tv za spavacu sobu
    (25.05.2021)

    Uzela sam ovaj televizor za spavacu sobu,gde osim osnovnog gledanja kablovske,koristim i netflix gde gledam svoje omiljene serije i filmove.Jako lepog dizajna i lepog prikaza slike.

  • Bez zamerke
    (31.05.2021)

    Jedva sam nasao obican televizor od 32 inca koji ima full hd rezoluciju, tj 1920x1080. Vecina su hd ready sto mi nikako ne odgovara jer ga koristim i za rad na racunaru. Slika je odlicna, boje bas kako treba da budu. Nemam zamerke za sada