1. CT Shop
  2. TV-Audio
  3. Televizori
  4. LED Televizori

LG 43NANO763QA Smart TV 43" 4K Ultra HD DVB-T2

Šifra: 8806091623416
Broj ocena (18)
10%
59.888 RSD MP cena 53.899 RSD
* Cena za online i gotovinu
* Na rate,već od: 2.838 RSD mesečno Pogledajte primer.
Pozovi
Tip visoke definicije (HD): 4K Ultra HD
Rezolucije ekrana: 3840 x 2160 piksela
Smart TV: Da

Za ovaj proizvod cena isporuke iznosi 1.490 dinara.

Proizvod raspoloživ za online kupovinu

Slični proizvodi

Upustvo za registraciju:
Da kupac prikupi dokumentaciju kojom dokazuje kupovinu (račun) koji je napravljen u periodu promocije  1. April 2024 do 30. Juna 2024 na teritoriji Republike Srbije.
Kupac je obavezan da registruje svoju kupovinu najkasnije 30 dana od datuma kupovine tako sto ce:
Registracija nije moguća posle 31 Jula:

 

  • Ako je uvoznik TV-a Roaming Electronics:
Poslati nize navedene podatke na mail adresu: [email protected]
Telefon za konsultacije i pomoc oko registracije:  +381 11 2510 636, +381 11 2516 966
Potrebno je da kupac dostavi nize navedene podatke I dokumenta za uspešnu registraciju.
 
  • Ako je uvoznik TV-a Also Serbia d.o.o Novi Sad:
Poslati nize navedene podatke na mail adresu: [email protected]
Telefon za konsultacije i pomoc oko registracije: +381 21 4891 533
Potrebno je da kupac dostavi nize navedene podatke I dokumenta za uspešnu registraciju.
 
ili
 
Poslati nize navedene podatke na mail adresu: [email protected]
Telefon za konsultacije i pomoc oko registracije:  +381 11 2510 636, +381 11 2516 966
Potrebno je da kupac dostavi nize navedene podatke I dokumenta za uspešnu registraciju.
 
  • Ako je uvoznik TV-a Comtrade Distribution:
Izvrsiti registraciju na Comtrade portalu: https://www.comtradedistribution.com/lg5
Mail za konsultacije i pomoc oko registracije: [email protected]
 
  • Ako je uvoznik TV-a Tehnomedia centar d.o.o:
Poslati nize navedene podatke na mail adresu: [email protected]
Telefon za konsultacije i pomoc oko registracije:  +381 11 2510 636, +381 11 2516 966
Potrebno je da kupac dostavi nize navedene podatke I dokumenta za uspešnu registraciju.
 
  • Ako je uvoznik TV-a Gigatron export-import:
Poslati nize navedene podatke na mail adresu: [email protected]
Telefon za konsultacije i pomoc oko registracije:  +381 11 2510 636, +381 11 2516 966
Potrebno je da kupac dostavi nize navedene podatke I dokumenta za uspešnu registraciju.
 
Potrebni podaci:
 
  1. a)Slika racuna sa vidljivom datumom, mestom i maloprodajom gde je kupovina napravljena
  2. b)Fotografiju nalepnice sa zadnje strane TV-a sa vidljivim modelom i serijskim brojem aparata
  3. c)Mail adresu
  4. d)Kontakt telefon
  5. e)Ime i Prezime

Displej

Dijagonala ekrana
109,2 cm (43")
Tip visoke definicije (HD)
4K Ultra HD
Rezolucije ekrana
3840 x 2160 piksela
Tehnologija ekrana
NanoCell
Oblik ekrana
Ravni
Izvorni odnos širina/visina
16:9
Frekvencija prirodnog osveženja
60 Hz
Dijagonala ekrana
108 cm

TV tjuner

Tip tjunera
Digitalno
Sistem formata digitalnog signala
DVB-C,DVB-S2,DVB-T2
Automatska pretraga kanala

Smart TV funkcija

Smart TV
Internet TV
Operativni sistem
Web OS
Odloženo gledanje
Apple AirPlay 2 podrška
Aplikacije za video-snimke
Netflix

Audio

Broj zvučnika
2
RMS snaga
20 W
Zvučni režimi
Clear Voice Pro
Enhanced Audio Return Channel (eARC)

Mreža

Wi-Fi
Eternet LAN
Bluetooth
Wi-Fi standardi
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth verzija
5.0
Miracast
Veb-pregledač

Dizajni

Boja proizvoda
Crno
VESA montaža

Performanse

Podržan visoko dinamički opseg (HDR)
USB snimanje
Tehnologija visokog dinamičkog raspona (HDR)
High Dynamic Range 10 Pro (HDR10 Pro),Hybrid Log-Gamma (HLG)
Teletekst funkcija
Funkcija titlovanja
Unapređenje 4K Ultra HD

Portovi i interfejsi

Broj HDMI portova
3
PC ulaz (D-SUB)
Broj Ethernet LAN (RJ-45) portova
1
Broj USB 2.0 portova
2
Zajednički interfejs
Common interface Plus (CI+)
HDMI verzija
1.4
Kompozitni video ulaz
1
Optički digital audio izlaz
1
Kontrola potrošačke elektronike (CEC)
SimpLink

Funkcije za upravljanje

Kontrola glasom
Elektronsko pretraživanje programa (EPG)
Firmver se može nadograditi

Menadžment potrošnje

Klasa energetske efikasnosti (SDR)
G
Klasa energetske efikasnosti (HDR)
G
Potrošnja energije (SDR) na 1.000 sati
54 kWh
Potrošnja energije
54 W
Potrošnja energije (HDR) na 1.000 sati
82 kWh
Potrošnja energije (standbz)
0,5 W

Težina i dimenzije

Širina (sa postoljem)
967 mm
Dubina (sa postoljem)
249 mm
Visina (sa postoljem)
629 mm
Težina (sa postoljem)
10,3 kg
Širina (bez stalka)
96,7 cm
Dužina (bez stalka)
5,77 cm
Visina (bez stalka)
56,4 cm
Težina (bez stalka)
9,2 kg

Podaci o pakovanju

Širina paketa
1075 mm
Dubina paketa
660 mm
Visina paketa
187 mm
Težina paketa
12,8 kg
Vrsta pakovanja
U kutiji

Sadržaj pakovanja

Desktop postolje
Kablovi uključeni
AC
Ručni daljinski upravljač
E-uputstvo

Deklaracija

Model
LG 43NANO763QA Smart TV 43" 4K Ultra HD DVB-T2
Naziv i vrsta robe
LED Televizori
Uvoznik
Comtrade Distribution d.o.o. Beograd
Zemlja porekla
Tačan podatak o zemlji porekla će biti naveden na deklaraciji koju dobijate uz proizvod.

 

 

Poslednje pregledani proizvodi 

 

LG 43NANO763QA Smart TV 43" 4K Ultra HD DVB-T2
Svi komentari (18)
Srednja ocena
5
5
  • Nanocell
    (31.05.2022)

    Imali smo do sada žena i ja u spavaćoj sobi klasičan LED TV ali od kako smo kupili Nanocell TV za dnevnu sobu preko koga je slika znatno i mnogo lepša odlučili smo jer smo sada u mogućnosti da stari TV poklonimo a da kupimo ovaj nano za spavaću sobu.

  • top je
    (27.06.2022)

    Kupio sam jedan od boljih tv-a ove dijagonale, pravi 4k tv, dobra slika, jako prijatne boje, prosto ovako nešto stvatno vredi kupiti i nismo pogrešili sa njime

  • LG 43NANO763QA Smart TV 43"
    (29.09.2022)

    Tražio sam neki model Nanocell televizora i na kraju sam se odlučio za ovaj model. Malo je reći da sam zadovoljan, jer se konkretno radi o ovoj tehnologiji i samom televizoru sa centralnim postoljem. Slika vrhunska. Best-buy varijanta definitivno kada je u pitanju NanoCell!!!

  • Top tv
    (29.11.2022)

    Moj kumara ima sličan pa sam pazario ovaj model zato što znam kakvog je kvaliteta slika na kablovskoj da ispratim ovo svetsko prvenstvo kako treba i ove naše fudbalere do finala a i garancija nije zanemarljiva bolje pet godina nego dve.

  • Lg 43 inca super ponuda
    (30.11.2022)

    Dosta kvalitetan televizor sa jos kvalitetnijom slikom i prikazom boja, izuzetno je dobar uzitak igrati konzolu na njemu i na sve to ima i dugacku garanciju, odlican izbor.

  • lg 43 nano
    (31.12.2022)

    Gledao sam dosta modela u ovoj dijagonali i ovaj model je sigurno najbolja varijanta . Odlicnu sliku emituje ovaj televizor i siguran sam da je najbolja 43ojka koju lg moze da ponudi. Pored toga dobija se i magicni danjinski sto mi je jako bitno. Svaka preporuka, izuztan model.

  • LG
    (28.01.2023)

    video sam u radnji savrsenu sliku oled televizora to me je privuklo ali je bio puno para pored njega je stojao lg nano tv kada sam video sliku mislio sam da je i on mnogo para kad mi je prodavac rekao cenu nisam mogao da verujem koliko je odlican kvalitet slike za tu cenu odma sam ga kupio doneo sam ga kuci prikljucio film i ispunio je ocekivanja vrhunski televizor za ovu cenu

  • LG 43
    (28.01.2023)

    Nanocell je po meni najbolja tehnologija na tv-u jer nudi bogatiji kolorit a opet jeftiniji je od oleda. Svakako nasi domaci operateri i ne nude neki kvalitet tv kanala tako da mi je ovo bilo taman.

  • Lg tv 4k odlican
    (21.03.2023)

    Dosta dobar telelvizor i izuzetno kvalitetna slika koju pruza, ja ga licno koristim vise za igranje konzole na njemu i mogu vam reci da je fenomenalan uzitak, preporuka svima.

  • Lg bas dobar tv
    (26.03.2023)

    Bas dobar tv, nisam skoro bio odusevljen nekom ovakvom kupovinom, iskljucivo sam ga uzeo za igranje konzole na njemu ali i obicni programi na televizji izgledaju savrseno.

  • LG 43NANO763QA
    (31.03.2023)

    Odličan i brz operativni sistem,boje su čiste i oštre,uživaćete u svakom vašem omiljenom sadržaju.Poseduje nanocell tehnologiju što u prevodu znači da mu je osvetljenje nešto jače nego kod bazičnih UHD tj. 4K televizora.Ja sam ga lično kupio zbog gledanja filmova,i oduševljen sam.Oprobao sam ga i u ostalim oblastima,kao što su sport,muzički spotovi i slično,i odlično se pokazao!

  • Preporuka
    (30.06.2023)

    Kupljen uređaj po preporuci jednog od prodavaca, za sada, nikakvih primedbi. Pošto se nalazi u nekoj manjoj sobi, dijagonala je sasvim dovoljna, a kvalitet slike i zvuk, jako lepo ispunjavaju prostor. Svaka preporuka!

  • Lg NANO
    (26.07.2023)

    Nedavno sam kupio ovaj model televizora kod vas u radnji i moram reci da sam prezadovoljan izborom . Trazio sam bas ovaj model od 43 inca 4K i ima NANO tehnologiju koja uklanja nečiste boje pružajući sliku savršene jasnoće i živopisnih, čistih boja na velikom ekranu. Sve preporuke za ovaj model.

  • Super kvalitet
    (29.07.2023)

    Baš se vidi razlika u kvalitetu između panela od ove godine i modela televizora od pre 10 godina kada sam kupio svoj prvi led. Slika ovog modela je vrlo jasno sa dobrim kontrastima bez sivih boja. Web pregledač je brz, pamti stranicu na kojoj ste bili. Sve u svemu tv za svaku preporuku.

  • LG 43NANO763QA
    (29.08.2023)

    Odličan i brz operativni sistem,boje su čiste i oštre,uživaćete u svakom vašem omiljenom sadržaju.Poseduje nanocell tehnologiju što u prevodu znači da mu je osvetljenje nešto jače nego kod bazičnih UHD tj. 4K televizora.Ja sam ga lično kupio zbog gledanja filmova,i oduševljen sam.Oprobao sam ga i u ostalim oblastima,kao što su sport,muzički spotovi i slično,i odlično se pokazao!

  • LG 43 inca tv
    (24.09.2023)

    Odlican tv u fantasticnom cenovnom rangu za ovaj model, brend i kvalitet pre svega, po meni najbolja ponuda u ovom cenovnom rangu za dijagonalu od 43 inca, preporuka.

  • Lg 43 inca odlican
    (24.10.2023)

    Odlican televizor koji ima fenomenalnu sliku i prikaz boja je odlican, dosta dobar brend i jako dobra cena za ovaj model, definitivno je za preporuku svima za ovaj cenovni rang.

  • Lg preporuka
    (27.10.2023)

    Odlican televizor koji ima fenomenalne boje i pruza fenomenalnu sliku, sasvim dovoljna dijagonala ekrana, savrsen spoj cene i kvaliteta koji pruza za svaku preporuku definitivno.