1. CT Shop
  2. TV-Audio
  3. Televizori
  4. LED Televizori

LG 50NANO763QA Smart TV 50" 4K Ultra HD DVB-T2

Šifra: 8806091623348
Broj ocena (17)
10%
66.999 RSD MP cena 60.299 RSD
* Cena za online i gotovinu
* Na rate,već od: 3.175 RSD mesečno Pogledajte primer.
Pozovi
Tip visoke definicije (HD): 4K Ultra HD
Rezolucije ekrana: 3840 x 2160 piksela
Smart TV: Da

Za ovaj proizvod cena isporuke iznosi 1.490 dinara.

Proizvod raspoloživ za online kupovinu

Slični proizvodi

Upustvo za registraciju:
Da kupac prikupi dokumentaciju kojom dokazuje kupovinu (račun) koji je napravljen u periodu promocije  1. April 2024 do 30. Juna 2024 na teritoriji Republike Srbije.
Kupac je obavezan da registruje svoju kupovinu najkasnije 30 dana od datuma kupovine tako sto ce:
Registracija nije moguća posle 31 Jula:

 

  • Ako je uvoznik TV-a Roaming Electronics:
Poslati nize navedene podatke na mail adresu: [email protected]
Telefon za konsultacije i pomoc oko registracije:  +381 11 2510 636, +381 11 2516 966
Potrebno je da kupac dostavi nize navedene podatke I dokumenta za uspešnu registraciju.
 
  • Ako je uvoznik TV-a Also Serbia d.o.o Novi Sad:
Poslati nize navedene podatke na mail adresu: [email protected]
Telefon za konsultacije i pomoc oko registracije: +381 21 4891 533
Potrebno je da kupac dostavi nize navedene podatke I dokumenta za uspešnu registraciju.
 
ili
 
Poslati nize navedene podatke na mail adresu: [email protected]
Telefon za konsultacije i pomoc oko registracije:  +381 11 2510 636, +381 11 2516 966
Potrebno je da kupac dostavi nize navedene podatke I dokumenta za uspešnu registraciju.
 
  • Ako je uvoznik TV-a Comtrade Distribution:
Izvrsiti registraciju na Comtrade portalu: https://www.comtradedistribution.com/lg5
Mail za konsultacije i pomoc oko registracije: [email protected]
 
  • Ako je uvoznik TV-a Tehnomedia centar d.o.o:
Poslati nize navedene podatke na mail adresu: [email protected]
Telefon za konsultacije i pomoc oko registracije:  +381 11 2510 636, +381 11 2516 966
Potrebno je da kupac dostavi nize navedene podatke I dokumenta za uspešnu registraciju.
 
  • Ako je uvoznik TV-a Gigatron export-import:
Poslati nize navedene podatke na mail adresu: [email protected]
Telefon za konsultacije i pomoc oko registracije:  +381 11 2510 636, +381 11 2516 966
Potrebno je da kupac dostavi nize navedene podatke I dokumenta za uspešnu registraciju.
 
Potrebni podaci:
 
  1. a)Slika racuna sa vidljivom datumom, mestom i maloprodajom gde je kupovina napravljena
  2. b)Fotografiju nalepnice sa zadnje strane TV-a sa vidljivim modelom i serijskim brojem aparata
  3. c)Mail adresu
  4. d)Kontakt telefon
  5. e)Ime i Prezime

Displej

Dijagonala ekrana
127 cm (50")
Tip visoke definicije (HD)
4K Ultra HD
Rezolucije ekrana
3840 x 2160 piksela
Tehnologija ekrana
NanoCell
Oblik ekrana
Ravni
Izvorni odnos širina/visina
16:9
Frekvencija prirodnog osveženja
60 Hz

TV tjuner

Tip tjunera
Digitalno
Sistem formata digitalnog signala
DVB-C,DVB-S2,DVB-T2
Automatska pretraga kanala

Smart TV funkcija

Smart TV
Internet TV
Operativni sistem
Web OS
Odloženo gledanje
Apple AirPlay 2 podrška
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV)
Pametni režimi
Bioskopski, Režiser, Igre, Sport, Živopisni
Platforma za distribuciju aplikacija
LG Apps
Aplikacije za video-snimke
Amazon Prime Video,Apple TV

Audio

Broj zvučnika
2
RMS snaga
20 W
Tehnologije audio dekodiranja
Dolby Digital
Zvučni režimi
AI Sound
Enhanced Audio Return Channel (eARC)

Mreža

Wi-Fi
Eternet LAN
Bluetooth
Wi-Fi standardi
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth verzija
5.0
Miracast
Veb-pregledač

Dizajni

Boja proizvoda
Crno
VESA montaža
VESA standard za montažu interfejsa
200 x 200 mm
Boja postolja
Crno

Performanse

Podržan visoko dinamički opseg (HDR)
USB snimanje
Tehnologija visokog dinamičkog raspona (HDR)
High Dynamic Range 10 Pro (HDR10 Pro),Hybrid Log-Gamma (HLG)
Teletekst funkcija
Teletekst
2000 strana
Funkcija titlovanja
Podržani video-formati
AVI,HEVC/H.265,VP9
Podržani zvučni formati
AAC,AC3,AC4,EAC3,HE-AAC,MP2,MP3,PCM,WMA,apt-X
Karakteristike igre
Automatski režim niske latencije (ALLM)
Unapređenje 4K Ultra HD

Portovi i interfejsi

Broj HDMI portova
3
PC ulaz (D-SUB)
Broj Ethernet LAN (RJ-45) portova
1
Broj USB 2.0 portova
2
Zajednički interfejs
Common interface Plus (CI+)
HDMI verzija
2.0/2.1
Optički digital audio izlaz
1
Broj RF portova
2
Kontrola potrošačke elektronike (CEC)
SimpLink

Funkcije za upravljanje

Elektronsko pretraživanje programa (EPG)
Period programiranja
8 dana
Režim hotela

Menadžment potrošnje

Klasa energetske efikasnosti (SDR)
G
Klasa energetske efikasnosti (HDR)
G
Potrošnja energije (SDR) na 1.000 sati
68 kWh
Potrošnja energije (HDR) na 1.000 sati
97 kWh
Potrošnja energije (standbz)
0,5 W
Skala energetske efikasnosti
A do G

Težina i dimenzije

Širina (sa postoljem)
1121 mm
Dubina (sa postoljem)
249 mm
Visina (sa postoljem)
702 mm
Težina (sa postoljem)
13,7 kg
Širina (bez stalka)
112,1 cm
Dužina (bez stalka)
5,77 cm
Visina (bez stalka)
65,1 cm
Širina stalka
73,9 cm
Dubina postolja
24,9 cm

Podaci o pakovanju

Širina paketa
1215 mm
Dubina paketa
162 mm
Visina paketa
810 mm
Težina paketa
16,6 kg
Vrsta pakovanja
U kutiji

Sadržaj pakovanja

Desktop postolje

Deklaracija

Model
LG 50NANO763QA Smart TV 50" 4K Ultra HD DVB-T2
Naziv i vrsta robe
LED Televizori
Uvoznik
Comtrade Distribution d.o.o. Beograd
Zemlja porekla
Tačan podatak o zemlji porekla će biti naveden na deklaraciji koju dobijate uz proizvod.

 

 

Poslednje pregledani proizvodi 

 

LG 50NANO763QA Smart TV 50" 4K Ultra HD DVB-T2
Svi komentari (17)
Srednja ocena
5
5
  • LG 50NANO763QA Smart TV
    (30.06.2023)

    Odlican LG 50NANO763QA Smart TV,fenomenalan panel,jako kvalitetan,odlicne boje,lepo izrazena svaka boja. Zaista sam odusevljen kvalitetom,odlican model televizora

  • LG 50 nano
    (30.06.2023)

    Super televizor za ovaj novac. Vec dugi niz godina koristim LG televizore i nista lose nemam da kazem. Slika je veoma cista a pored toga imam i 5 godina garancije sto me osigurava minimum za taj vremenski period

  • Odlican i za svaku preporuku
    (27.07.2023)

    Koristim TV više od pola godine i koristim SBB kablovsku televiziju i mogu vam reći da je slika veoma kvalitetna približna kvalitetu onih materijala koji se emituju u radnjama. Uz dobar paket interneta materijal koji gledate preko tv-a biće vrhunski

  • Lg 50 inca odlican
    (13.08.2023)

    Super televizor sa odlicnom slikom i velikom dijagonalom a dosta dobar i poznat brend po sasvim pristojnoj cak sta vise izuzetno povoljnoj ceni, preporuka svima za ovaj model.

  • LG 50NANO763QA
    (30.08.2023)

    LG nano panel odlicnu sliku daje. Vise prijatelja imaju slicne LG modele. Ja kupio ovaj model za spavacu sobu i prezadovoljan sam slikom za ove pare. Odlucujuci faktor prilikom kupovine je i petogodisnja garancija od strane LG-ja

  • 50 nanocell
    (30.08.2023)

    Odusevljena sam slikom koju reprodukuje ovaj televizor, Ovaj model smo kupili uz pomoc vaseg prodavca koji nas je ubedio da se odlucimo za ovaj model i mogu vam reci da nismo pogresili. Jako su intezivnije boje u odnosu na sve televizore koje sam ranije imala. Svaka preporuka , odlican model.

  • Lg nano 50
    (30.08.2023)

    Nakon vise od 10 godina odlucio sam se na kupovinu novog televizora i odluka je pala upravo na ovaj model. Na preporuku prijatelja koji ima isti ovaj televizor sam ga kupio i prezadovoljan sam

  • LG 50NANO763QA Smart TV 50" 4K Ultra
    (30.08.2023)

    Po preporuci prijatelja sam porucio ovaj LG 50NANO763QA Smart TV 50" 4K Ultra i prezadovoljan sam,televizor izuzetnog kvaliteta,fenomenalna ponuda. Iskreno sam odusevljen.

  • Top
    (31.08.2023)

    Jako odlican televizor, LG kao vodeci brend na trzistu televizora je ponovo dokazao da su najbolji, izuzetna slika ma NANO cell tehnogiji. Prigom 5 godina garancije

  • Lg 50 inca super tv
    (24.09.2023)

    Fantastican televizor koji ima fenomenalnu sliku, kvalitet slike i prikaz boja je besprekoran, ja ga koristim vise za igranje konzole na njemu i odusevljen sam, preporucujem svima ovaj model.

  • Komentar
    (01.10.2023)

    Ovaj televizor je odlican. Rezolucija fenomenalna. Svaka pohvala. Svima ga preporucujem.

  • LG televizir
    (01.10.2023)

    Odlican tv .Svi smo odusevljeni slikom ,zvukom a i odlicna je cena.Hvala prodavcu sto nam je preporucio ovaj tv.Svaka pohvala.

  • LG TV
    (15.10.2023)

    Fantasticna slika koji pruza LG panel to je neverovatno!!! Bas sam prezadovolja ,takodje je i 5 godina garancije .50 inca 4K.fenomenalan smart tv,jako lep prikaz boje i slike.Sve preporuke za ovaj model.

  • LG Nano
    (21.10.2023)

    LG 50NANO763QA Smart TV donosi izvanredno 4K Ultra HD iskustvo gledanja sa širokim uglovima gledanja i bogatim bojama. Pametne funkcije omogućavaju jednostavan pristup različitim aplikacijama i sadržaju. DVB-T2 podrška omogućava gledanje digitalnih kanala bez dodatnih uređaja. Ovaj televizor je praktičan i moderan dodatak svakom domu.

  • Lg nano 50
    (28.10.2023)

    Neverovatno koliko ovi noviji tipovi televizora imaju kvalitetniju sliku od starijih modela. Takodje mi se svidelo sto sam dobio magicni daljinski uz njega i cak 5 godina garancije uz registraciju na sajtu.

  • nanocell 50
    (29.10.2023)

    Fantastican model televizora sam uzeo. Dugo sam bio u dilemi da li uzeti NanoCell seriju ili UHD ali je ipak odluka pala na ovaj model samo zbog tog nanokeramickog premaza sto koji sliku cini veoma jasnom i cistom.

  • LG 50NANO763QA
    (30.10.2023)

    LG 50NANO763QA je odličan televizor s NanoCell tehnologijom, pružajući živopisne boje i oštru sliku u 4K rezoluciji. Pametne funkcije, uključujući LG webOS, nude širok spektar sadržaja. S tankim dizajnom i Dolby Atmos zvukom, pruža impresivno iskustvo gledanja kod kuće.