1. CT Shop
  2. TV-Audio
  3. Televizori
  4. LED Televizori

LG 55NANO763QA Smart TV 55" 4K Ultra HD DVB-T2

Šifra: 8806091623454
Akcija
Broj ocena (34)
10%
72.222 RSD MP cena 64.999 RSD
* Cena za online i gotovinu
* Na rate,već od: 3.422 RSD mesečno Pogledajte primer.
Pozovi
Tip visoke definicije (HD): 4K Ultra HD
Rezolucije ekrana: 3840 x 2160 piksela
Smart TV: Da

Za ovaj proizvod cena isporuke iznosi 1.490 dinara.

Gde kupiti:
  • TC Ušće
  • TC Delta City

Slični proizvodi

Upustvo za registraciju:
Da kupac prikupi dokumentaciju kojom dokazuje kupovinu (račun) koji je napravljen u periodu promocije  1. April 2024 do 30. Juna 2024 na teritoriji Republike Srbije.
Kupac je obavezan da registruje svoju kupovinu najkasnije 30 dana od datuma kupovine tako sto ce:
Registracija nije moguća posle 31 Jula:

 

  • Ako je uvoznik TV-a Roaming Electronics:
Poslati nize navedene podatke na mail adresu: [email protected]
Telefon za konsultacije i pomoc oko registracije:  +381 11 2510 636, +381 11 2516 966
Potrebno je da kupac dostavi nize navedene podatke I dokumenta za uspešnu registraciju.
 
  • Ako je uvoznik TV-a Also Serbia d.o.o Novi Sad:
Poslati nize navedene podatke na mail adresu: [email protected]
Telefon za konsultacije i pomoc oko registracije: +381 21 4891 533
Potrebno je da kupac dostavi nize navedene podatke I dokumenta za uspešnu registraciju.
 
ili
 
Poslati nize navedene podatke na mail adresu: [email protected]
Telefon za konsultacije i pomoc oko registracije:  +381 11 2510 636, +381 11 2516 966
Potrebno je da kupac dostavi nize navedene podatke I dokumenta za uspešnu registraciju.
 
  • Ako je uvoznik TV-a Comtrade Distribution:
Izvrsiti registraciju na Comtrade portalu: https://www.comtradedistribution.com/lg5
Mail za konsultacije i pomoc oko registracije: [email protected]
 
  • Ako je uvoznik TV-a Tehnomedia centar d.o.o:
Poslati nize navedene podatke na mail adresu: [email protected]
Telefon za konsultacije i pomoc oko registracije:  +381 11 2510 636, +381 11 2516 966
Potrebno je da kupac dostavi nize navedene podatke I dokumenta za uspešnu registraciju.
 
  • Ako je uvoznik TV-a Gigatron export-import:
Poslati nize navedene podatke na mail adresu: [email protected]
Telefon za konsultacije i pomoc oko registracije:  +381 11 2510 636, +381 11 2516 966
Potrebno je da kupac dostavi nize navedene podatke I dokumenta za uspešnu registraciju.
 
Potrebni podaci:
 
  1. a)Slika racuna sa vidljivom datumom, mestom i maloprodajom gde je kupovina napravljena
  2. b)Fotografiju nalepnice sa zadnje strane TV-a sa vidljivim modelom i serijskim brojem aparata
  3. c)Mail adresu
  4. d)Kontakt telefon
  5. e)Ime i Prezime

Displej

Dijagonala ekrana
139,7 cm (55")
Tip visoke definicije (HD)
4K Ultra HD
Rezolucije ekrana
3840 x 2160 piksela
Tehnologija ekrana
NanoCell
Oblik ekrana
Ravni
Izvorni odnos širina/visina
16:9
Tip pozadinskog LED osvetljenja
Direct-LED
Frekvencija prirodnog osveženja
60 Hz
Dijagonala ekrana
139 cm

TV tjuner

Tip tjunera
Digitalno
Sistem formata digitalnog signala
DVB-T2,DVB-C,DVB-S2
Automatska pretraga kanala

Smart TV funkcija

Smart TV
Internet TV
Operativni sistem
Web OS
Odloženo gledanje
Apple AirPlay 2 podrška
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV)
Aplikacije za video-snimke
Amazon Prime Video,Apple TV

Audio

Broj zvučnika
2
RMS snaga
20 W
Zvučni režimi
AI Sound
Enhanced Audio Return Channel (eARC)

Mreža

Wi-Fi
Eternet LAN
Bluetooth
Wi-Fi standardi
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth verzija
5.0
Miracast
Veb-pregledač

Dizajni

Boja proizvoda
Crno
VESA montaža
VESA standard za montažu interfejsa
300 x 300 mm

Performanse

Podržan visoko dinamički opseg (HDR)
USB snimanje
Tehnologija visokog dinamičkog raspona (HDR)
High Dynamic Range 10 Pro (HDR10 Pro),Hybrid Log-Gamma (HLG)
Teletekst funkcija
Teletekst
2000 strana
Funkcija titlovanja
Podržani video-formati
AVI,HEVC/H.265,VP9
Podržani zvučni formati
AAC,AC3,AC4,EAC3,HE-AAC,MP2,MP3,PCM,WMA,apt-X
Unapređenje 4K Ultra HD

Portovi i interfejsi

Broj HDMI portova
3
PC ulaz (D-SUB)
Broj Ethernet LAN (RJ-45) portova
1
Broj USB 2.0 portova
2
Zajednički interfejs
Common interface Plus (CI+)
HDMI verzija
2.0
Optički digital audio izlaz
1
Broj RF portova
2
Kontrola potrošačke elektronike (CEC)
SimpLink

Funkcije za upravljanje

Firmver se može nadograditi

Menadžment potrošnje

Klasa energetske efikasnosti (SDR)
G
Klasa energetske efikasnosti (HDR)
G
Potrošnja energije (SDR) na 1.000 sati
84 kWh
Potrošnja energije (HDR) na 1.000 sati
122 kWh
Potrošnja energije (standbz)
0,5 W
Skala energetske efikasnosti
A do G

Težina i dimenzije

Širina (sa postoljem)
1235 mm
Dubina (sa postoljem)
260 mm
Visina (sa postoljem)
788 mm
Težina (sa postoljem)
16 kg
Širina (bez stalka)
123,5 cm
Dužina (bez stalka)
5,81 cm
Visina (bez stalka)
71,5 cm
Težina (bez stalka)
14,6 kg
Širina stalka
81,9 cm
Dubina postolja
26 cm

Podaci o pakovanju

Širina paketa
1360 mm
Dubina paketa
207 mm
Visina paketa
810 mm
Težina paketa
21,3 kg
Vrsta pakovanja
U kutiji

Sadržaj pakovanja

Desktop postolje

Deklaracija

Model
LG 55NANO763QA Smart TV 55" 4K Ultra HD DVB-T2
Naziv i vrsta robe
LED Televizori
Uvoznik
Spark see d.o.o.
Zemlja porekla
Tačan podatak o zemlji porekla će biti naveden na deklaraciji koju dobijate uz proizvod.

 

 

Poslednje pregledani proizvodi 

 

LG 55NANO763QA Smart TV 55" 4K Ultra HD DVB-T2
Svi komentari (34)
Srednja ocena
5
5
  • Televizor
    (16.03.2023)

    Cim sam video da je u pitanju LG marka nisam se mnogo razmisljao, zaista prekvalitetan televizor. Odlicne boje, zvuk isto dobar kao i dizajn. Ima dijagonalu od 55" sto je meni taman, kao i 4K UltraHD rezoluciju. Sve preporuke

  • Odlicna serija LG televizora
    (30.03.2023)

    LG 55NANO763QA sam uzeo kada je bio na akciji i jos sam dobio 5 godina garancije. Sistem za prijavu 5 godina je malo cudan, ali se snadje, lepo je objasnjeno. Televizor je odlican, slika perfektna, sistem brz i fluidan, zvucnici odlicni.

  • Odlican TV
    (31.03.2023)

    Kupio sam na vikend akciji ovaj tv i ustedeo sam nekih 20ak posto na regularnu cenu. Dobio sam i garanciju 5 godina, uz malo tezu registraciju ali bitno da sam resio. Sto se tice samo televizora, predobar je, slika perfektna zvuk odlican, smart dobar.

  • LG 55NANO763QA
    (31.03.2023)

    Odličan i brz operativni sistem,boje su čiste i oštre,uživaćete u svakom vašem omiljenom sadržaju.Poseduje nanocell tehnologiju što u prevodu znači da mu je osvetljenje nešto jače nego kod bazičnih UHD tj. 4K televizora.Ja sam ga lično kupio zbog gledanja filmova,i oduševljen sam.Dodatni plus je trenutno ostvariva petogodišnja garancija.Oprobao sam ga i u ostalim oblastima,kao što su sport,muzički spotovi i slično,i odlično se pokazao!

  • LG 55NANO763QA
    (16.04.2023)

    Uzeo sam ovaj Tv za dnevnu sobu i moja porodica i ja se iz dana u dan odusevljavamo karakteristikama i slikom koju pruza ovaj televizor. Pruza kristalno jasnu sliku i ima jako dobar zvuk. Od dana kad smo ga kupili prestali smo da idemo u bioskop. Sve pohvale!!!

  • Lg nano
    (27.04.2023)

    Odusevio sam se kada sam ugledao ovaj televizor u radnji. Ima neverovatno dobru sliku bogatu koloritom. Nesto nalik na oled samo mnogo jeftinije. Mnogo je dobro sto ima i 5 godina garancije. Sigurno najbolji izbor u ovom cenovnom rangu.

  • Lg odlican tv
    (30.04.2023)

    Bas dobar televizor, licno preferiram lg brend vec godinama jer su najpouzdaniji i po meni imaju najlepsu sliku, preporuka svima za ovaj model defintiivno.

  • LG
    (30.04.2023)

    Do skoro sam gledao fimove na 32 inca tv-u i spojavom novih filmova zeleo sam da uzivam u 4k na velikom ekranu. Jedva sam cekao da dodjem kuci sa ovim tv-om i da upalim neki film, Za sada utisci su malo je receno dobri. Svaka preporuka.

  • Odlična kupovina
    (30.04.2023)

    Za nekoga kome televizor služi isključivo za gledanje, i to povremeno, dakle nikakve pametne funkcije nisu potrebne, roditelji su ipak u godinama. Sa ovim modelom su oduševljeni, pre svega kontrastom boja i oštrinom slike kao i cenom, naravno. Preporuka!

  • LG TV
    (30.04.2023)

    Pre par dana sam kupio ovaj model televizora i moram da kazem da sam jako zadovoljan. Odlicna rezolucija i prikaz boje i slike , 4K, UltraHD. Uz njega ide i 5 godina garancije , na odlicnom snizenju . Sve preporuke za ovaj model

  • tv
    (30.04.2023)

    Brutalno dobar tv od Lg-ja.Ovo je najbolji tv u led kategoriji televizora.Televizor je odlicnog dizajna sa fenomenalnom slikom.Top proizvod.Tve je 4K smart.Tv je fluidan u radu.Preporuka za kupovinu.

  • nanocell 55
    (30.04.2023)

    Imate stvarno najbolje cene sto se tice Lg televizora. Kada sam video cenu ovog vaseg nano-cella nije mi bilo tesko da se odlucim za njega. Odlicna cena,odlican televizor i naravno 5godine garancije. Svaka preporuka

  • 5 godina
    (30.04.2023)

    Kada sam posla u potragu za televizorom rekli su mi da obavezno hledam.lg nano cell a rezolucija je svakako uvek visoka, tj ultra hd. Ovo je jedan od jeftinijih i slika je odlicna. Cena je bila akcijska i vazila ista za rate. Dobila sam i garanciju 5 godina

  • Lg 55 inca
    (23.06.2023)

    Ne pamtim ovako dobru cenu za ovu dijagonalu a da nisu oni slabiji brendovi, lg je fantastican, slika mu je odlicna kao i same boje na ekranu, preporuka.

  • Lg nano
    (29.06.2023)

    Godinama unazad koristimo lg televizore,jer su nam se pokazali jako lepo,dosta su kvalitetni. Opet smo pazarili od njih,a izabrali smo upravo ovaj nano cell model posto smo bili malo ograniceni budzetom pa nismo mogli uzeti oled. Sve u svemu veoma smo zadovoljni,slika je impresivna i kristalno cista.

  • lg 55 televizor
    (29.06.2023)

    Iskoristio sam priliku dok je akcija i kupio ovaj model televizora, veoma sam zadovoljan prvenstveno njegovim izglednom i hd rezolucijom. Ima takodje jos dodatnih smart mogucnosti, tako da je jos veci plus. Takodje 5 godine garancije nije mala stvar ako uzimate nesto sto zaista vredi i sto je kvalitetno.

  • TOP
    (30.06.2023)

    Za jedan uređaj ovih tehničkih karakteristika, ovog brenda, tehnologije, NANO CELL, ove dijagonale, ova akcijska cena predstavlja pravu sitnicu, iskreno. Televizor sam pazario pre nekog vremena, po preporuci jednog od prodavaca, i apsolutno sam prezadovoljan. Svaka preporuka!

  • LG TV
    (26.07.2023)

    Vec imam dva LG televizora,ovo mi je treci. Stvarno su daleko najkvalitetniji na trzistu. Nudi sliku bogatu kolorom a i ima jako lep dizajin. Takodje ima 5 godina garancije . Ja sam prezadovoljan , moja preporuka za sve.

  • Lg nano
    (27.07.2023)

    Iskren da budem,pre kupovine televizora nisam imao pojma sta je nano cell. Malo sam proucavo ovaj panel,i dosao sam do zakljucka da je ovo nesto najpribliznije oledu ali za mnogo manje para. Stvarno impresivnu sliku nudi ovaj lg model a 5 godina garancije je sigurno ogroman plus.

  • LG nano
    (28.07.2023)

    Prosli LG model nam je trajao preko 15 godina,zato smo i izabrali opet taj brend. Stvarno su najkvalitetniji. Kvalitet slike je impresivan,veoma sirok spektar boja nudi,a ono sto me je takodje pozitivno iznenadilo je jacina zvucnika.

  • Odličan televizor
    (31.07.2023)

    Oduševljena televizorom, kupila sam ga na akciji deci u sobi za igru.. Odličan je veliki odlična slika odličan zvuk to me je stvarno oduševilo skoro nisam čula da neki TV ima tako čist zvuk kao ovaj model. Svaka preporuka za njega!

  • LG
    (20.08.2023)

    Već skoro dve decenije moja porodica uzima LG televizore i sad nam je trebao veći. Kao i u prethodnim situacijama, i sad slobodno mogu da kažem da je ovo divan nastavak saradnje i da je izuzetna oštrina slike i kvalitet zvuka uvek razlog što nastavljamo da kupujemo LG televizore.

  • LG fantastican tv
    (26.08.2023)

    Izuzetno dobar televizor sa odlicnom rezolucijom i odlicnom slikom sa jasnim i dobrim bojama, konzola na njemu radi perfektno i to najvise koristim, preoruka svima za ovaj model.

  • LG 55NANO763QA Smart TV
    (26.08.2023)

    LG 55NANO763QA Smart TV sam kupio po akcijskoj ceni,iskreno sam dosao po drugi model,ali me prodavac prebacio na ovaj i iskreno sam prezadovoljan,zaista dosta kvalitetniji model od onog koji sam prvobitno hteo

  • LG 55NANO763QA
    (29.08.2023)

    Odličan i brz operativni sistem,boje su čiste i oštre,uživaćete u svakom vašem omiljenom sadržaju.Poseduje nanocell tehnologiju što u prevodu znači da mu je osvetljenje nešto jače nego kod bazičnih UHD tj. 4K televizora.Ja sam ga lično kupio zbog gledanja filmova,i oduševljen sam.Oprobao sam ga i u ostalim oblastima,kao što su sport,muzički spotovi i slično,i odlično se pokazao!

  • LG
    (30.08.2023)

    Veoma sam zadovoljan kvalitom slike i karakteristikama ovog televizora. Zvuk televizora je jako dobar i odusevio sma se kada sam probao kuci.

  • LG fenomenalan tv
    (30.08.2023)

    Dosta dobar i kvalitetan televizor sa fenomenalnom slikom i jasnim prikazom boja, odlican odnos cene i onoga sto pruza definitivno, toplo preporucujem ovaj model svima.

  • LG 55 NANOcell
    (30.08.2023)

    Odlican model lg nano cell serije koji sam pazario kod vas u radnji. Dosta je bolja varijanta u odnosu na osnovni model jer ovaj model ima tanke ivice, centralno postolje i dobija se uz njega magicni daljinski. Svaka preporuka ako trazite nesto kvalitetno za dnevnu sobu, uz sve ovo ima i 5 godine garanciju.

  • LG 55 nano
    (30.08.2023)

    Odlican televizor u ovom cenovnom rangu. nanokeramicki premaz zaista pravi veliku razliku u odnosu na UHD seriju sto po meni u potpunosti opravdava razliku u ceni.

  • LG
    (31.08.2023)

    LG 55NANO763QA Smart TV nudi izuzetnu 4K kvalitetu slike i pametne funkcije. DVB-T2 podrška omogućava prijem digitalnih TV signala bez dodatnih uređaja.

  • Lg
    (31.08.2023)

    Izuzetan televizor od Lg-ja.Ako trazite najbolje od Led kategorije televizora, onda je ovo pravi izbor za vas.Slika je fenomenalna, televizor ima 55 inch-a.Top proizvod.

  • LG TV
    (15.10.2023)

    Odlican televizor koji ima jasnu sliku i odlican prikaz boja, ja sam ga najvise uzeo jer dosta igram konzolu koja na njemu radi besprekorno, takodje je i 5 godina garancije.Sve preporuke za ovaj model televizora.

  • Nanocell 55
    (29.10.2023)

    Uzeo sam ovaj televizor i mnogo mi se svidja. Imao sam priliku da ga vidim uzivo u vasoj radnji i odmah me je odusevio. Pogotovo mi se svidelo kada sam cuo da uz njega dobijam i magicni daljinski.

  • Lg tv
    (30.10.2023)

    Trazio sam neki tv do 55 incha, i prodavac mi je preporucio LG. Cena je bila odlicna i resio sam da uzmem ovaj model, mogu vam reci da sam prezadovoljan slikom i lakocom upotrebe ovog tv-a. Sve preporuke za dalje kupce.