1. CT Shop
  2. TV-Audio
  3. Televizori
  4. OLED Televizori

LG OLED55C21LA Smart OLED TV 55" 4K Ultra HD DVB-T2

Šifra: 8806091620071
Akcija
Broj ocena (43)
10%
166.656 RSD MP cena 149.990 RSD
* Cena za online i gotovinu
* Na rate,već od: 7.897 RSD mesečno Pogledajte primer.
Tip visoke definicije (HD): 4K Ultra HD
Rezolucije ekrana: 3840 x 2160 piksela
Smart TV: Da

Za ovaj proizvod cena isporuke iznosi 1.490 dinara.

Nema na stanju!

Slični proizvodi

Upustvo za registraciju:
Da kupac prikupi dokumentaciju kojom dokazuje kupovinu (račun) koji je napravljen u periodu promocije  1. April 2024 do 30. Juna 2024 na teritoriji Republike Srbije.
Kupac je obavezan da registruje svoju kupovinu najkasnije 30 dana od datuma kupovine tako sto ce:
Registracija nije moguća posle 31 Jula:

 

  • Ako je uvoznik TV-a Roaming Electronics:
Poslati nize navedene podatke na mail adresu: [email protected]
Telefon za konsultacije i pomoc oko registracije:  +381 11 2510 636, +381 11 2516 966
Potrebno je da kupac dostavi nize navedene podatke I dokumenta za uspešnu registraciju.
 
  • Ako je uvoznik TV-a Also Serbia d.o.o Novi Sad:
Poslati nize navedene podatke na mail adresu: [email protected]
Telefon za konsultacije i pomoc oko registracije: +381 21 4891 533
Potrebno je da kupac dostavi nize navedene podatke I dokumenta za uspešnu registraciju.
 
ili
 
Poslati nize navedene podatke na mail adresu: [email protected]
Telefon za konsultacije i pomoc oko registracije:  +381 11 2510 636, +381 11 2516 966
Potrebno je da kupac dostavi nize navedene podatke I dokumenta za uspešnu registraciju.
 
  • Ako je uvoznik TV-a Comtrade Distribution:
Izvrsiti registraciju na Comtrade portalu: https://www.comtradedistribution.com/lg5
Mail za konsultacije i pomoc oko registracije: [email protected]
 
  • Ako je uvoznik TV-a Tehnomedia centar d.o.o:
Poslati nize navedene podatke na mail adresu: [email protected]
Telefon za konsultacije i pomoc oko registracije:  +381 11 2510 636, +381 11 2516 966
Potrebno je da kupac dostavi nize navedene podatke I dokumenta za uspešnu registraciju.
 
  • Ako je uvoznik TV-a Gigatron export-import:
Poslati nize navedene podatke na mail adresu: [email protected]
Telefon za konsultacije i pomoc oko registracije:  +381 11 2510 636, +381 11 2516 966
Potrebno je da kupac dostavi nize navedene podatke I dokumenta za uspešnu registraciju.
 
Potrebni podaci:
 
  1. a)Slika racuna sa vidljivom datumom, mestom i maloprodajom gde je kupovina napravljena
  2. b)Fotografiju nalepnice sa zadnje strane TV-a sa vidljivim modelom i serijskim brojem aparata
  3. c)Mail adresu
  4. d)Kontakt telefon
  5. e)Ime i Prezime

Opis

OLED koji blistavo sija.
Isticanje živopisne lepote LG OLED samosvetlećih piksela.
Pojačivač osvetljenosti podiže nivo α9 Gen 5 AI procesora na naredni nivo, obezbeđujući do 20%2 veću osvetljenost. Sada prikaz izgleda smelije sa vrhunskom efikasnošću osvetljenja.
 
Spoj lepote i pameti
Lepota zasnovana na inteligenciji.
Prateći napredak algoritma Deep Learning, α9 Gen 5 AI procesor kompanije LG unapređuje prikaz objekata u prednjem planu i pozadini
tako da se dobija prirodna dubina, a boje su istovremeno spektakularno živopisne i precizne.
 
Očaravajuće tamne nijanse, blistava svetlost
Bez pozadinskog osvetljenja koje bi umanjilo njihov efekat, samosvetleći pikseli postižu najdublje nijanse crne boje za oštar kontrast u svim uslovima osvetljenosti.
Slika ima bolju definiciju tako da možete da uočite i najsitnije detalje koji se obično propuste.

Detalji podešavaju nijansu

Sasvim novo dinamičko mapiranje nijansi Pro ide korak dalje u unapređenju slike.
Prethodno su unapređivani samo kadrovi. Sada se ova tehnika fokusira na 5000 blokova na ekranu za živopisniji HDR do najsitnijeg detalja.

Zvuči kao da ste u samoj sceni

α9 Gen 5 AI procesor unapređuje 2-kanalni zvuk u virtuelni zvuk od 7.1.2 kanala. Osetite središte akcije i haosa, kao da ste vi glavni junak u filmu.

Televizor samo za vas

Potrebna vam je inspiracija za veče filma?
ThinQ daje preporuke na osnovu vašeg ukusa.
Podesite profile za sve ukućane za brzo prepuštanje omiljenim TV serijama i dobijajte prilagođene novosti i sportske vesti.

Minimalistički izgled.

Uz ovako tanke ivice, možete u potpunosti da zaronite u sliku bez ičega što bi vam ometalo prikaz.
Neverovatno tanak dizajn besprekorno se uklapa u vaš dom sa stilizovanim Gallery postoljem i podnim postoljem.

 

Sada ste glavni junak

Spoj Dolby Vision IQ i Dolby Atmos obezbeđuje sveobuhvatan užitak za čula.
Koristeći α9 Gen 5 AI procesor kompanije LG, Dolby Vision IQ sa Precision Detail obezbeđuje izuzetnu dubinu i prikaz najfinijih tekstura.
 

Svi vaši omiljeni sadržaji na jednom mestu

Spremni za filmsko veče. Sve je spremno za filmski maraton.
U dostupnim aplikacijama za strimovanje možete da pronađete praktično sve za gledanje.
Uz Netflix, Disney+, Amazon Prime, Apple TV+, and HBO Max, nešto uzbudljivo je uvek dostupno za gledanje.
 

Moćna pobednička mašina

Unapredite svoju igru uz prve televizore u industriji koji podržavaju Dolby Vision Gaming 4K pri 120 Hz za neometanije i realističnije igranje igara.
Uz vreme odziva od 0.1 ms, kompatibilnost sa NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync Premium i podršku za VRR, čak i izuzetno brza akcija izgleda jasno i neometano.
 
 

Nova liga igranja igara

Uz besprekoran dodatak GeForce NOW, čitav računarski oblak igara čeka na vas za igru. Podsetite se igara koje volite i pronađite nove omiljene direktno na televizoru.
 
 
Da bi se ostvarilo pravo iz kampanje “ LG 2 + 3 godine sigurnosti ”  potrebno je da se ispune sledeci uslovi:
  1. Da kupac prikupi dokumentaciju kojom dokazuje kupovinu (račun) koji je napravljen u periodu promocije  1. Jul 2023 do 31. Decembar 2023 na teritoriji Republike Srbije.
  2. Da uvoznik TV uređaja bude kompanija: Comtrade Distribution, Also Serbia d.o.o Novi Sad, Roaming Electronics  ili Tehnomedia centar d.o.o. (ime uvoznika  piše na deklaraciji na kutiji proizvoda)
  3. Kupac je obavezan da registruje svoju kupovinu najkasnije 30 dana od datuma kupovine.
                  Registracija nije moguca posle 31. Oktobra 2023 godine. 
                  Kupac prvo treba da proveri firmu uvoznika televizora ( naziv uvoznika pise na kutiji TV-a):
 
Ako je uvoznik TV-a Roaming Electronics:
Poslati nize navedene podatke na mail adresu: [email protected]
Telefon za konsultacije i pomoc oko registracije:  +381 11 2510 636, +381 11 2516 966
Potrebno je da kupac dostavi nize navedene podatke I dokumenta za uspešnu registraciju.
 
Ako je uvoznik TV-a Also Serbia d.o.o Novi Sad:
Poslati nize navedene podatke na mail adresu: [email protected]
Telefon za konsultacije i pomoc oko registracije: +381 21 4891 533
Potrebno je da kupac dostavi nize navedene podatke I dokumenta za uspešnu registraciju.
ili
Poslati nize navedene podatke na mail adresu: [email protected]
Telefon za konsultacije i pomoc oko registracije:  +381 11 2510 636, +381 11 2516 966
Potrebno je da kupac dostavi nize navedene podatke I dokumenta za uspešnu registraciju.
 
Ako je uvoznik TV-a Comtrade Distribution:
Izvrsiti registraciju na Comtrade portalu: https://www.comtradedistribution.com/lg5
Mail za konsultacije i pomoc oko registracije: [email protected]
 
 Ako je uvoznik TV-a Tehnomedia centar d.o.o:
Poslati nize navedene podatke na mail adresu: [email protected]
Telefon za konsultacije i pomoc oko registracije:  +381 11 2510 636, +381 11 2516 966
Potrebno je da kupac dostavi nize navedene podatke I dokumenta za uspešnu registraciju.
 
Potrebno je pripremiti sledece podatke:
a)      Slika racuna sa vidljivom datumom, mestom i maloprodajom gde je kupovina napravljena
b)      Fotografiju nalepnice sa zadnje strane TV-a sa vidljivim modelom i serijskim brojem aparata
c)       Mail adresu
d)      Kontakt telefon
e)      Ime i Prezime
Nakon provere serijskog broja, kupac ce dobiti mail potvrde da je registracija uspešno završena kao i uslove i odredbe ove akcije u prilogu maila potvrde.

 

Displej

Dijagonala ekrana
139,7 cm (55")
Tip visoke definicije (HD)
4K Ultra HD
Rezolucije ekrana
3840 x 2160 piksela
Tehnologija ekrana
OLED
Oblik ekrana
Ravni
Izvorni odnos širina/visina
16:9
Frekvencija prirodnog osveženja
120 Hz
Dijagonala ekrana
139 cm

TV tjuner

Tip tjunera
Digitalno
Sistem formata digitalnog signala
DVB-T2,DVB-C,DVB-S2

Smart TV funkcija

Smart TV
Internet TV
Operativni sistem
Web OS
Apple AirPlay 2 podrška
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV)

Audio

Broj zvučnika
2
RMS snaga
20 W
RMS snaga zvučnog projektora
40 W
Ugrađeni zvučni rekorderi
Dolby Atmos
Enhanced Audio Return Channel (eARC)

Mreža

Wi-Fi
Eternet LAN
Bluetooth
Miracast
Veb-pregledač

Dizajni

Boja proizvoda
Crno, Srebrno
VESA montaža
VESA standard za montažu interfejsa
300 x 200 mm

Performanse

Podržan visoko dinamički opseg (HDR)
Tehnologija visokog dinamičkog raspona (HDR)
High Dynamic Range 10 Pro (HDR10 Pro)
Lokalno zatamnjenje
AMD FreeSync
NVIDIA G-SYNC
Karakteristike igre
Automatski režim niske latencije (ALLM)

Portovi i interfejsi

Broj HDMI portova
4
PC ulaz (D-SUB)
Broj Ethernet LAN (RJ-45) portova
1
Izlazi za slušalice
1
Zajednički interfejs
HDMI verzija
2.1
Audio Return Channel (ARC)
Optički digital audio izlaz
1
Broj RF portova
2
Kontrola potrošačke elektronike (CEC)
SimpLink

Funkcije za upravljanje

Radi sa asistencijom Amazon Alexa

Menadžment potrošnje

Klasa energetske efikasnosti (SDR)
G
Klasa energetske efikasnosti (HDR)
G
Potrošnja energije (SDR) na 1.000 sati
81 kWh
Potrošnja energije (HDR) na 1.000 sati
152 kWh
Potrošnja energije (standbz)
0,5 W

Težina i dimenzije

Širina (sa postoljem)
1222 mm
Dubina (sa postoljem)
215 mm
Visina (sa postoljem)
756 mm
Težina (sa postoljem)
14,4 kg
Širina (bez stalka)
122,2 cm
Dužina (bez stalka)
4,51 cm
Visina (bez stalka)
70,3 cm
Širina stalka
45 cm
Dubina postolja
21,5 cm

Podaci o pakovanju

Širina paketa
1360 mm
Dubina paketa
187 mm
Visina paketa
810 mm
Težina paketa
19,9 kg

Deklaracija

Model
LG OLED55C21LA Smart OLED TV 55" 4K Ultra HD DVB-T2
Naziv i vrsta robe
OLED Televizori
Uvoznik
ROAMING ELECTRONICS DOO BEOGRAD
Zemlja porekla
Tačan podatak o zemlji porekla će biti naveden na deklaraciji koju dobijate uz proizvod.

 

 

Poslednje pregledani proizvodi 

 

LG OLED55C21LA Smart OLED TV 55" 4K Ultra HD DVB-T2
Svi komentari (43)
Srednja ocena
5
5
  • za uživanciju
    (26.07.2022)

    Kupila sam ovaj oled tv po preporuci drugarice koja ima nešto stariji model i stvarno sam se oduševila kakvu sliku ima i koliko je zapravo lepo gledati tv na njemu

  • lg oled tv
    (31.07.2022)

    Kupila sam ovj lg oled tv jer mi je odavno trebao tako neki bolji tv i jedva sam čekala da ga podesim,moram da naglasim da je izuzetno lako podesiti ga

  • TV
    (24.08.2022)

    Pojačivač osvetljenosti podiže nivo α9 Gen 5 AI procesora na naredni nivo, obezbeđujući do 20%2 veću osvetljenost. Sada prikaz izgleda smelije sa vrhunskom efikasnošću osvetljenja.

  • Procesor
    (24.08.2022)

    α9 Gen 5 AI procesor unapređuje prikaz objekata u prednjem planu i pozadini tako da se dobija prirodna dubina, a boje su istovremeno spektakularno živopisne i precizne.

  • OLED
    (24.08.2022)

    Bez pozadinskog osvetljenja koje bi umanjilo njihov efekat, samosvetleći pikseli postižu najdublje nijanse crne boje za oštar kontrast u svim uslovima osvetljenosti

  • Smart OLED TV
    (24.08.2022)

    Vrhunski zvuk,α9 Gen 5 AI procesor unapređuje 2-kanalni zvuk u virtuelni zvuk od 7.1.2 kanala. Osetite središte akcije i haosa, kao da ste vi glavni junak u filmu.

  • Dizajin
    (24.08.2022)

    Uz ovako tanke ivice, možete u potpunosti da zaronite u sliku bez ičega što bi vam ometalo prikaz. Neverovatno tanak dizajn besprekorno se uklapa u vaš dom sa stilizovanim Gallery postoljem i podnim postoljem.

  • Dolby Vision
    (24.08.2022)

    Spoj Dolby Vision IQ i Dolby Atmos obezbeđuje sveobuhvatan užitak za čula. Koristeći α9 Gen 5 AI procesor, Dolby Vision IQ sa Precision Detail obezbeđuje izuzetnu dubinu i prikaz najfinijih tekstura.

  • Aploikacije
    (24.08.2022)

    U dostupnim aplikacijama za strimovanje možete da pronađete praktično sve za gledanje. Uz Netflix, Disney+, Amazon Prime, Apple TV and HBO Max, nešto uzbudljivo je uvek dostupno za gledanje.

  • TV
    (24.08.2022)

    Unapredite svoju igru uz prve televizore u industriji koji podržavaju Dolby Vision Gaming 4K pri 120 Hz za neometanije i realističnije igranje igara. Vreme odziva od 0.1 ms vrhunski za igrice

  • OLED55C21LA
    (24.08.2022)

    Uz besprekoran dodatak GeForce NOW, čitav računarski oblak igara čeka na vas za igru. Podsetite se igara koje volite i pronađite nove omiljene direktno na televizoru.

  • oled 55 C21
    (29.09.2022)

    Fenomenalan televizor koji sam kupio u vasoj radnji. Cesto gledam netxlix kanal i ne mogu prosto da opisem kolika je razlika u odnosu na moj stari televizor i ovu oled tehnologiju. Ovo je nesto sto mi je trebalo i veoma sam srecan kupovinom ovog televizora. Crna boja je stvarno nerealna. Pored sveg ovoga, njegov fizicki izgled me je odusevio i veoma se dobro uklopio u moj dnevni boravak. 5 godina garancije je ono sto me cini mirnim.

  • C21 oled
    (30.10.2022)

    Nestvaran televiozor koji sam pazario u vasoj radnji na preporuku mog prijatelja iz Jagodine. Pre svega nisam znao mnogo o oled tehnologiji ali sam sad svestan koliko je ona dobar tj bolja u odnosu na one koji to nisu. Ovaj model LG televizora je stvarno drugi svet i slika je fenomenalna. Na sve ovo imam 5 godina garanciju i jos sam dobio 2 godine kasko tako da stvarno vredi svaku paru.

  • c21 55
    (30.11.2022)

    Koleginica mi je predlozila ovaj model televizora. Ovo je najbolji televizor koji sam imala do sada. Oled tehnologija je najbolja tehnologija koja postoji sigurno. Veoma domintanta i jaka crna boja koja dolazi do izraja me je odusevila. Nerealna slika ove 55ice C21 serije.

  • Televizor OLED
    (25.12.2022)

    Vec duze vreme citam komentare i gledam recenzije za OLED televizore i moja velika zelja je bila da i sebi uzmem jedan. U jednoj vasoj radnji sma video slican i jako me je odusevio kvalitet slike, odlucio sam se za ovaj model i nisam pozalio. Gledam televizor sa uzivanjem, slika je fenomenalna i vredi svaki dinar

  • LG OLED
    (14.04.2023)

    Uzeo sam ovaj TV za dnevnu sobu jer mi je uvek trebao neki veci i mogu vam reci da sam prezadovoljan sa ovim modelom televizora. Ima jako lepu sliku i boju. Zvuk je isto odlican. Za ovu cenu jedan sasvim dobar model televizora. Sve pohvale.

  • LG OLED55C21LA
    (28.04.2023)

    Odličan i brz operativni sistem,boje su čiste i oštre,uživaćete u svakom vašem omiljenom sadržaju.Poseduje OLED tehnologiju što u prevodu znači da ima najbolji kontrast i najrealniji prikaz crne boje jer se osvetljenje gasi kako bi postigao kvalitet iste.Ja sam ga lično kupio zbog gledanja filmova,i oduševljen sam.Oprobao sam ga i u ostalim oblastima,kao što su sport,muzički spotovi i slično,i odlično se pokazao!

  • LG
    (07.05.2023)

    Svaka preporuka za za ovaj tv u bilo kojoj dijagonali. Zaista prelepa slika i plus kada se uzme (bez dodatne doplate) 5 god garancije nema dvoumljenja ikakvog. C serija, u cenovnom rangu nema bolje. Prelep dizajn, jako dobar kvalitet oled ekran. Nije bilo dvoumljenja prilikom izbora i mislim da nije bilo greške.

  • Lg oled
    (19.05.2023)

    Tek kada se pogleda uzivo ovaj televizor,shvati se koliko je oled zapravo mocan. Neverovatan spektar boja,daleko kvalitetniji od bilo kog drugog televizora na trzistu. Ima i produzenu garanciju sto je izvrsno.

  • Lg oled
    (11.06.2023)

    Od kako sam uzeo ovaj televizor kao da sam usao u drugu dimenziju. Oled je nesto totalno drugacije u odnosu na sve ostale panele. Sada zaista uzivam u gledanju filmova i serija kao nikad do sada.

  • LG OLED
    (16.06.2023)

    Ja i dalje ne mogu da verujem koliko su oled televizori kvalitetni. Sama razlika u kontrastu boja je neverovatna. Sada konacno mogu da uzivam gledajuci omiljene serije i filmove

  • LG OLED55C21LA
    (28.06.2023)

    Izuzetan LG OLED55C21LA televizor smo kupili pre oko mesec dana,i zaista smo fascinirani kvalitetom. Jako kvalitetan panel,boje su zaista jako lepo izrazene.Zaista opcija koja vredi.

  • LG 55 oled
    (30.06.2023)

    Odlucio sam da sebe castim ovim modelom televizora jer mi se vise smucilo da gledam filmove i serije na obicnim televizorima, odlucio sam da sebi priustim uzitak kao da sam u bioskopu

  • TOP
    (30.06.2023)

    FENOMENALAN!!! Apsolutno sam prezadovoljan i oduševljen ovim modelom! Krenuvši pre svega od njegove cene, koja je i više nego atraktivna za model ovih karakteristika, ove dijagonale, ovog brenda i ove tehnologije, OLED! Sve pohvale za ponudu i akciju!

  • Najbolji tv
    (25.07.2023)

    Tv koristim vec duze vreme stvarno se i dalje odusevljavam kakva je slika i zvuk preporucio mi je prodavac iz usca i stvarno po preporuci je sve tacno dobija se sve na svetskom sajtu je obljavljen kao tv najbolje cene i kvaliteta pogotovo ako imate ps 5 brutalno izgleda na tom Tv vredi svaki dinar

  • Oled 55C21
    (29.07.2023)

    Trenutno najbolja opcija televizora od 55 inca je ovaj model. Oled tehnologija je najbolja moguca koja postoji a ova C21 serija je stvarno ispred svih mogucih televizora. Dobija se centralno postolje i magicni daljinski sto ga cini kompletnim. On takodje ima i 120hz sto mi i prilikom igranja sony 5 dosta znaci. Svaka preporuka.

  • Odlican
    (31.07.2023)

    Ako u obzir uzmemo sve aspekte ove ponude, da prvo krenemo od samog televizora, koji je apsolutno besprekoran, zatim njegovog dizajna i kvaliteta izrade, dostupnosti, same usluge u radnji, jer sam ovaj model uzeo na preporuku jednog od prodavaca iz Merkatora, pa i sama cena, koja je i vise nego prihvatljiva za uredjaj ovih karakteristika. Topla preporuka!

  • lg oled
    (24.08.2023)

    LG OLED55C21LA je vrhunski izbor za ljubitelje kvalitetne slike i televizije. Sa 4K Ultra HD rezolucijom i tehnologijom OLED, slike su živopisne, sa dubokim crnim bojama i bogatim kontrastom. Integrisani Smart TV omogućava pristup raznim aplikacijama i sadržaju. Takođe podržava DVB-T2 za prijem digitalnog TV signala. Sa veličinom ekrana od 55", pruža impresivan doživljaj uz izuzetno tanki dizajn.

  • Fantasticna slika
    (29.08.2023)

    Video sam tv u radnji imaju ga izloženog u Merkator. Slika je odlična televizora izuzetno tanak a pošto sam gledao i neke Samsungove modele pa da se iskreno dvoumim oko kupovine ali svakako ću kupiti jedan. Kvalitet slike se drastično razlikuju u odnosu na običan led 4k TV.

  • LG OLED55C21LA
    (29.08.2023)

    Odličan i brz operativni sistem,boje su čiste i oštre,uživaćete u svakom vašem omiljenom sadržaju.Poseduje OLED tehnologiju što u prevodu znači da ima najbolji kontrast i najrealniji prikaz crne boje jer se osvetljenje gasi kako bi postigao kvalitet iste.Ja sam ga lično kupio zbog gledanja filmova,i oduševljen sam.Oprobao sam ga i u ostalim oblastima,kao što su sport,muzički spotovi i slično,i odlično se pokazao!

  • LG OLED55C21LA
    (30.08.2023)

    Proslogodisnji OLED panel sa petogodisnjom garancijom je jedan od najprodavanijih modela, puno pohvala i pozitivnih recenzija je dobio, jednom kada vidite OLED panel i boje, vise se necete vracati na standardne modele, vredi svaku paru. Ja sam ga kupio za Sony 5 i prezadovoljan sam

  • Lg OLED
    (30.08.2023)

    Fantastican televizor sam uzeo. Nisam verovao da su OLED televizori ovako dobri. Bukvalno vise ne zelim u bioskop da idem, uplatio sam Netflix pretplatu i sve filmove i serije gledam kod kuce

  • TV
    (31.08.2023)

    OLED ekran može potpuno isključiti pojedinačne piksele za crnu boju bez svjetlosnih curenja, dok LED ekran ima pozadinsko osvjetljenje koje može uzrokovati slabiji kontrast. Zato je ovaj tv za preporuku.

  • LG
    (25.09.2023)

    LG OLED55C21LA Smart OLED TV sa 55" 4K Ultra HD ekranom i DVB-T2 tunerom pruža spektakularan doživljaj gledanja. OLED tehnologija donosi duboke crne boje i živopisne boje, dok Smart funkcionalnost omogućava pristup raznovrsnom sadržaju. Tanki dizajn i visoka rezolucija čine ga idealnim za filmske noći i gejming. Ovo je televizor koji ispunjava sva očekivanja ljubitelja kvalitetnog zabavnog sadržaja.

  • LG
    (25.09.2023)

    LG OLED55C21LA Smart OLED TV sa 55" 4K Ultra HD ekranom i DVB-T2 tunerom pruža spektakularan doživljaj gledanja. OLED tehnologija donosi duboke crne boje i živopisne boje, dok Smart funkcionalnost omogućava pristup raznovrsnom sadržaju. Tanki dizajn i visoka rezolucija čine ga idealnim za filmske noći i gejming. Ovo je televizor koji ispunjava sva očekivanja ljubitelja kvalitetnog zabavnog sadržaja.

  • Prva klasa
    (26.09.2023)

    Treba iskoristiti akciju za garanciju do kraja meseca i pazariti. Gledao sam ga u Merkatoru, slika je Fantasticna a i tv je tanak i bas elegantan. U odnosu na sve druge modele vidi se golim okom razlika u kvalitetu slike.

  • Lg oled 55
    (28.10.2023)

    Uzeo sam sebi ovaj model televizora i stvarno je vrhunski. Slika je kristalno cista i jasna i bukvalno imam dozivljaj kao da sam u bioskopu. Od kako sam ga kupio provodim dosta vise vremena u stanu gledajuci filmove i serije

  • LG oled
    (29.10.2023)

    Prezadovoljan sam ovim televizorom. Ima sve sto mi treba za svakodnevno gledanje. Nisam bio upucen oko toga sta Oled znaci ali mi je vas kolega to objasnio i bukvalno sam ostao zapanjen. Morao sam da ga kupim

  • Lg oled 55
    (29.10.2023)

    Kada sam dosao u vasu radnju u potragu za novim televizorom nije mi bilo jasno sta znaci Oled i zasto su toliko skupi, nakon malo razgovora sa vasim prodavcem shvatio sam da je to najnovija tehnologija tako da sam se odlucio za ovaj model

  • Lg Oled tv
    (30.10.2023)

    Tv koji pomera granice, bio sam u prolazu i zagledao sam ovaj tv u radnji, prosto je nemoguce da ne primetite ovaj model, isticao se od ostale modele, pitao sam prodavca u radnji koja je razlika izmedju njega i ostale modele i prodavac mi je reko zbog Oled ekrana i ostale neke karakteristike, posle price sa prodavcem odlucio sam da kupim tv i posle nekoliko dana upotrebe prezadovoljan sam ispunio je sva ocekivanja.

  • LG OLED55C21LA
    (30.10.2023)

    LG OLED55C21LA je vrhunski televizor. S OLED tehnologijom, 4K rezolucijom i Dolby Vision podrškom, pruža izvanrednu sliku i bogat zvuk. Pametne funkcije, tanki dizajn i širok raspon mogućnosti čine ga odličnim izborom za biskopsko kućno iskustvo.

  • Lg oled
    (31.10.2023)

    Kada sam ga ugledao u izlogu,odmah sam pozeleo da ga kupim. Savrsen je zaista. Kvalitet slike impresivan,nikad nisam video ovako nesto. Mnogo je dobro sto se dobija 5 godina garancije

  • oled lg
    (31.10.2023)

    Najbolji oled tv koji postoji sa najboljom odnosom cenom i kvaliteta ovo je najbolja cena bez razmisljanja sam ga uzeo i stvarno je tv bez ikakvih mana svaka cast na ovom tv bez ikakve greske je.