1. CT Shop
  2. TV-Audio
  3. Televizori
  4. OLED Televizori

LG OLED55C22LB Smart OLED TV 55" 4K Ultra HD DVB-T2

Šifra: 8806091620248
Akcija
Broj ocena (23)
10%
161.100 RSD MP cena 144.990 RSD
* Cena za online i gotovinu
* Na rate,već od: 7.634 RSD mesečno Pogledajte primer.
Rezolucije ekrana: 3840 x 2160
Tip visoke definicije (HD): 4K Ultra HD
Smart TV: Da
Sistem formata digitalnog signala: DVB-T/T2/C/S

Za ovaj proizvod cena isporuke iznosi 1.490 dinara.

Nema na stanju!

Kupci su uz ovaj proizvod kupili i

Slični proizvodi

Upustvo za registraciju:
Da kupac prikupi dokumentaciju kojom dokazuje kupovinu (račun) koji je napravljen u periodu promocije  1. April 2024 do 30. Juna 2024 na teritoriji Republike Srbije.
Kupac je obavezan da registruje svoju kupovinu najkasnije 30 dana od datuma kupovine tako sto ce:
Registracija nije moguća posle 31 Jula:

 

  • Ako je uvoznik TV-a Roaming Electronics:
Poslati nize navedene podatke na mail adresu: [email protected]
Telefon za konsultacije i pomoc oko registracije:  +381 11 2510 636, +381 11 2516 966
Potrebno je da kupac dostavi nize navedene podatke I dokumenta za uspešnu registraciju.
 
  • Ako je uvoznik TV-a Also Serbia d.o.o Novi Sad:
Poslati nize navedene podatke na mail adresu: [email protected]
Telefon za konsultacije i pomoc oko registracije: +381 21 4891 533
Potrebno je da kupac dostavi nize navedene podatke I dokumenta za uspešnu registraciju.
 
ili
 
Poslati nize navedene podatke na mail adresu: [email protected]
Telefon za konsultacije i pomoc oko registracije:  +381 11 2510 636, +381 11 2516 966
Potrebno je da kupac dostavi nize navedene podatke I dokumenta za uspešnu registraciju.
 
  • Ako je uvoznik TV-a Comtrade Distribution:
Izvrsiti registraciju na Comtrade portalu: https://www.comtradedistribution.com/lg5
Mail za konsultacije i pomoc oko registracije: [email protected]
 
  • Ako je uvoznik TV-a Tehnomedia centar d.o.o:
Poslati nize navedene podatke na mail adresu: [email protected]
Telefon za konsultacije i pomoc oko registracije:  +381 11 2510 636, +381 11 2516 966
Potrebno je da kupac dostavi nize navedene podatke I dokumenta za uspešnu registraciju.
 
  • Ako je uvoznik TV-a Gigatron export-import:
Poslati nize navedene podatke na mail adresu: [email protected]
Telefon za konsultacije i pomoc oko registracije:  +381 11 2510 636, +381 11 2516 966
Potrebno je da kupac dostavi nize navedene podatke I dokumenta za uspešnu registraciju.
 
Potrebni podaci:
 
  1. a)Slika racuna sa vidljivom datumom, mestom i maloprodajom gde je kupovina napravljena
  2. b)Fotografiju nalepnice sa zadnje strane TV-a sa vidljivim modelom i serijskim brojem aparata
  3. c)Mail adresu
  4. d)Kontakt telefon
  5. e)Ime i Prezime

Displej

Dijagonala ekrana
55"
Oblik ekrana
Ravan
Rezolucije ekrana
3840 x 2160
Tehnologija ekrana
OLED
Tip visoke definicije (HD)
4K Ultra HD

TV tjuner

Sistem formata digitalnog signala
DVB-T/T2/C/S

Smart TV funkcija

Operativni sistem
Web OS
Smart TV

Audio

Tehnologije audio dekodiranja
Dolby Atmos

Mreža

Bluetooth
Eternet LAN
Wi-Fi

Performanse

Podržan visoko dinamički opseg (HDR)
Da

Portovi i interfejsi

Broj Ethernet LAN (RJ-45) portova
1
Broj HDMI portova
4
Broj USB 2.0 portova
3

Deklaracija

Model
LG OLED55C22LB Smart OLED TV 55" 4K Ultra HD DVB-T2
Naziv i vrsta robe
OLED Televizori
Uvoznik
ROAMING ELECTRONICS DOO BEOGRAD
Zemlja porekla
Tačan podatak o zemlji porekla će biti naveden na deklaraciji koju dobijate uz proizvod.

 

 

Poslednje pregledani proizvodi 

 

LG OLED55C22LB Smart OLED TV 55" 4K Ultra HD DVB-T2
Svi komentari (23)
Srednja ocena
5
5
  • LG tv
    (20.07.2022)

    Ma dok se ne vidi uzivo sta je OLED to se recima ne moze opiasti. Stvarno impresivan kvalitet slike. Gledanje televizora dobija sasvim novu dimenziju. Nije ni cudo sto je skuplji od drugih televizora. Malo je reci da sam odusevljen.

  • Oled
    (20.07.2022)

    Da moze vise od 5 zvezdica dao bih za ovaj televizor, neverovatno slika tokom sinocnog filma i evo panel koji daje jos bolje osvetljenje i preciznije boje. Odlican procesor koji nije zakocio ni jednom tokom gledanja a o zvuku i da ne pricam. Svaka cast.

  • Lg
    (31.08.2023)

    LG je nedavno objavio ažuriranje firmvera za LG C2 koje značajno smanjuje ABL automatsko zatamnjivanje! Ovo ga čini mnogo konkurentnijim PG4*UK i drugim OLED-ima bez otvaranja servisnog menija da biste onemogućili te funkcije.

  • Resen
    (31.08.2023)

    Čujem da ljudi imaju mnogo problema sa korišćenjem televizora kao monitora, posebno ovog, ali nisam imao takvih problema. Nakon pravilnog podešavanja, jedini problem je raspored RVBG podpiksela i da ga moram uključiti zajedno sa računarom. Ali kao neko ko je odrastao uz CRT monitore, pritisak na dodatno dugme pored dugmeta za napajanje nije ni najmanje nezgodan.

  • TV
    (31.08.2023)

    RVBG dodaje primetne ivice i izlivanje teksta na OS kalibrisane za RGB podpiksele. Isključivanje kompenzacije prikazivanja podpiksela čini to podnošljivim, ali je i dalje mnogo teže čitati nego na normalnom monitoru, a neke igre ga koriste bez obzira na podešavanja OS-a bez očiglednog načina da se to prilagodi. Međutim, za vizuelne sadržaje poput filmova i igara to uopšte nije primetno.

  • LG
    (31.08.2023)

    Sve dok ne planirate da pročitate čitavu gomilu, ili ako sedite podalje i povećate svoj tekst kako se podpikseli ne bi toliko petljali sa tekstom, ne postoji nijedan problem sa korišćenjem ovoga kao kompjuterski monitor.

  • Kvalitet
    (31.08.2023)

    Kvalitet panela je fantastičan. Ali na C2, zaista možete podesiti podešavanja dok sve ne bude savršeno, posebno ako imate daljinski upravljač ili drugi način da uđete u servisni meni. Ovaj televizor se posebno može lako kalibrisati u boji kako bi zablistao u bilo kom okruženju u kome ga stavite sa podešavanjem balansa belog u 22 tačke, gama krivinama i višestrukim pojačanjima i kompenzacijama nivoa crne/bele.

  • Ekran
    (31.08.2023)

    Sjajni ekran je blagodat jer ostavlja crne boje potpuno tamnim, u poređenju sa mat ekranom kao na PG4*UK gde postoji značajno krvarenje i cvetanje. - Ploča C2 je mnogo deblja i ne deluje krhko u poređenju sa opasno tankim papirom, u osnovi nezaštićenim ivicama na PG4*UK

  • Kuciste
    (31.08.2023)

    Kućište dugmeta za napajanje na dnu se ne savija lako i oseća se kao da će se otkinuti kao na PG4*UK. Takođe je mnogo tanji i manje odvratan za gledanje. Čoveče, mrzim "gejmerske" stvari.

  • Dizajin
    (31.08.2023)

    Generalno, dizajn na C2 je mnogo elegantniji, jednostavniji i moderniji, što mu omogućava da se bolje uklopi u prostoriju od privlačne „gejmerske“ estetike na PG4*UK. - Zbog deblje zadnje ploče i dizajna zadnjeg poklopca, C2 je lakše bezbedno podići bez osećaja da ćete ga oštetiti.

  • Kablovi
    (31.08.2023)

    - Svi kablovi za upravljanje na C2 su na jednom mestu samo na jednoj strani, umesto na vrhu, desno i dole. - Sa pravim podešavanjima u režimu optimizacije igre, C2 može da dostigne iste metrike performansi tačka za tačku kao i PG4*UK, sa samo što vršna osvetljenost nije tako dobra (ali to nije važno jer se značajno smanjuje za oba druga scena počne da postaje svetla, posle čega je razlika zanemarljiva).

  • Brzina
    (31.08.2023)

    Brzina osvežavanja se može overklokovati na PG4*UK na neverovatnih 138Hz! Vau, kako impresivno. Nažalost, vizuelna razlika između 120Hz i 138Hz u osnovi ne postoji, kao neko ko je uporedio C2 na 120Hz i PG48UK na 138Hz. Vreme odziva je i dalje fantastično na obe jedinice bez obzira na režim.

  • Preporuka
    (31.08.2023)

    Sve u svemu, toplo preporučujem ovo i kao TV i kao monitor. Ne koristim pametne funkcije i ostavljam ga isključenim sa mreže, a za razliku od drugih pametnih TV platformi, C2 vas ne nervira i jednostavno vam dozvoljava da ga koristite bez da vas naduvavanje pametnih funkcija ometa.

  • Sadrzaj
    (31.08.2023)

    A ako želim da konzumiram sadržaj i koristim funkcije za izglađivanje pokreta itd., one su tu pritiskom na dugme. Mislim da zbog velikog broja problema sa ASUS jedinicama overklok ili druge male dodatne funkcije nisu vredne toga; a u isto vreme, C2 nudi neke svoje lepe karakteristike koje PG4*UK nema.

  • Top
    (31.08.2023)

    Toplo bih ga preporučio kao zamenu za multimone kao i ja, ako ste voljni da živite sa rasporedom podpiksela i ako morate da uključite i isključite TV odvojeno od povezanog računara; imajte na umu da postoji prateća aplikacija samo za Vindovs, koju održava zajednica, koju ne mogu da koristim jer ne koristim Vindovs.

  • Dobar
    (31.08.2023)

    Ovo je zaista najbolji kvalitet slike u poslu. Bilo šta bolje je samo sa malom razlikom na vrlo tehničke načine koje će vrlo malo korisnika primetiti, ili im trebaju vrlo specifične vrste scena da bi prikazale svoju prednost.

  • Razlika
    (31.08.2023)

    Imam nekoliko Samsung KLED displeja različitog kvaliteta i ovo ih oduševljava (iako su Neo KLED-i bliži, ali ipak ne toliko). Bilo mi je muka od nedoslednih crnih, pozadinskog osvetljenja i drugih tipičnih LED problema, a ovaj TV nema nijedan od tih problema. Ali ostavio sam malo želje za softverom.

  • Najbolje
    (31.08.2023)

    To je jednostavno najbolje. Uglovi gledanja su odlični, kontrast odličan, HDR i Dolbi Vision sadržaj izgleda spektakularno, pozadinsko osvetljenje je savršeno. Imao sam problema sa svim ovim stavkama na svojim Samsung KLED-ovima - crna boja i pozadinsko osvetljenje su me potpuno izludili tim, posebno u mračnim scenama.

  • UGAO GLEDANJA
    (31.08.2023)

    Praktično bez ugla gledanja na KLED-u, ovo možete da gledate sa 178 stepeni bez degradacije boje. Novi OLED-i su prilično svetli - ja živim u blizini Feniksa AZ tako da je svakodnevno svetlo, a ovo je u dnevnoj sobi okrenutoj severu sa velikim prozorima. Ostavljam svoje roletne otvorene ceo dan unutra i nema problema sa osvetljenošću

  • Svetao
    (31.08.2023)

    Ne slušajte ljude koji kažu da nije dovoljno svetao, osim ako možda ne planirate da ovo koristite napolju na suncu. Reći ću da je prednja strana više reflektujuća sjajna površina, tako da imajte na umu svetla iza sebe koja se mogu odraziti na televizor.

  • LG
    (31.08.2023)

    Takođe sam mislio da sam oštetio panel montirajući ga na zid jer je bilo puno vertikalnih linija kada sam ga uključio, posebno sa leve strane, ali nakon pokretanja ciklusa Pikel Cleaning u meniju OLED Panel Care, linije su potpuno nestale pa su to je nekako

  • Tanak
    (31.08.2023)

    Ljudi koji dođu uvek komentarišu koliko je tanka. Postavio sam ga na zid pomoću zidnog nosača debljine 0,6" tako da je otprilike što bliže zidu. Okviri su manji od bilo kog drugog ekrana koji sam video. Postolje sa kojim dolazi je nepotrebno veliko i glomazno po mom mišljenju, ali da, ionako bolje izgleda na zidu. Definitivno je prepoznatljiv komad u dnevnoj sobi.

  • TV
    (31.08.2023)

    OLED pikseli proizvode sopstvenu svjetlost, dok LED ekran koristi svjetlost koja prolazi kroz filtere. To omogućava OLED-ima dublje crne boje i živopisnije nijanse.