1. CT Shop
  2. TV-Audio
  3. Televizori
  4. LED Televizori

Samsung UE55AU7092UXXH Smart TV 55" 4K Ultra HD DVB-T2

Šifra: 8806094416688
Broj ocena (27)
10%
59.999 RSD MP cena 53.999 RSD
* Cena za online i gotovinu
* Na rate,već od: 2.843 RSD mesečno Pogledajte primer.
Pozovi
Tip visoke definicije (HD): 4K Ultra HD
Rezolucije ekrana: 3840 x 2160 piksela
Smart TV: Da

Za ovaj proizvod cena isporuke iznosi 1.490 dinara.

Gde kupiti:
  • TC Ušće

Slični proizvodi

Displej

Dijagonala ekrana
139,7 cm (55")
Tip visoke definicije (HD)
4K Ultra HD
Rezolucije ekrana
3840 x 2160 piksela
Tehnologija ekrana
LED
Oblik ekrana
Ravni
Izvorni odnos širina/visina
16:9
Tehnologija Motion interpolation za bolji prikaz pokreta
PQI (Picture Quality Index) 2000
Prilagođavanja screen formata
Zumiranja
Podržani video-režimi
2160p
Podržane rezolucije
3840 x 2160
Frekvencija prirodnog osveženja
60 Hz
Marketinški naziv dinamičkog odnosa kontrasta
Mega Contrast
Broj boja koje se mogu prikazati na monitoru
1,07 milijardi boja
Dijagonala ekrana
138 cm

TV tjuner

Tip tjunera
Analogni i digitalni
Sistem formata digitalnog signala
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Automatska pretraga kanala

Smart TV funkcija

Smart TV
Internet TV
Operativni sistem
Tizen
Screen mirroring, prikaz ekrana telefona na televizoru
Preslikavanje zvuka
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV)
Verzija Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV)
2.0.2
Pametni režimi
Režiser, Prirodno
Univerzalni vodič
Aplikacije za video-snimke
Samsung TV Plus

Audio

Broj zvučnika
2
RMS snaga
20 W
Izlazni audio kanali
2.0 kanali
Ugrađeni zvučni rekorderi
Dolby Digital
Tehnologije audio dekodiranja
Dolby Digital Plus
Prilagodljivi zvuk
Q-simfonija
Enhanced Audio Return Channel (eARC)

Mreža

Wi-Fi
Eternet LAN
Bluetooth
Wi-Fi standardi
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi Direct
Bluetooth verzija
4.2
Veb-pregledač
HID podrška

Dizajni

Boja proizvoda
Crno
VESA montaža
VESA standard za montažu interfejsa
200 x 200 mm
Dizajn bez rama
Tip postolja
Postolje sa nožicama
Boja postolja
Crno

Performanse

Podržan visoko dinamički opseg (HDR)
Tehnologija visokog dinamičkog raspona (HDR)
High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Hybrid Log-Gamma (HLG)
Teletekst funkcija
Funkcija titlovanja
Eko senzor
Podrška za TV dugmad
Tehnologija obrade slike
Samsung Contrast Enhancer
Digital Clean View
Vrsta zatamnjenja
UHD Dimming
Galerija slika
Podrška za IPv6
Karakteristike igre
Automatski režim niske latencije (ALLM)
Tehnologije specifične za brend
Micro dimming
Podrška aplikacije SmartThings
Podrška za bežični Dex
TV zvuk na mobilni uređaj
ConnectShare (čvrsti disk)
ConnectShare (USB)

Portovi i interfejsi

Broj HDMI portova
3
Broj Ethernet LAN (RJ-45) portova
1
Broj USB 2.0 portova
1
Zajednički interfejs
Common interface Plus (CI+)
HDMI brzi prekidač
Audio Return Channel (ARC)
Optički digital audio izlaz
1
Broj RF portova
1
Verzija Common interface Plus (CI+)
1.4
Kontrola potrošačke elektronike (CEC)
Anynet+

Funkcije za upravljanje

Elektronsko pretraživanje programa (EPG)
Broj jezika menija na ekranu
28
OSD jezici
Danski, Nemački, Holandski, Engleski, Španski, Finski, Francuski, Italijanski, Norveški, Poljski, Portugalski, Ruski, Švedski
Automatsko isključivanje
Radi sa asistencijom Amazon Alexa
Radi sa Google Assistant-om

Menadžment potrošnje

Klasa energetske efikasnosti (SDR)
G
Klasa energetske efikasnosti (HDR)
G
Potrošnja energije (SDR) na 1.000 sati
84 kWh
Potrošnja energije (HDR) na 1.000 sati
116 kWh
Potrošnja energije (standbz)
0,5 W
Potrošnja energije (maks.)
140 W
Ulazni napon naizmenične struje
220 - 240 V
Ulazna frekvencija naizmenične struje
50/60 Hz

Težina i dimenzije

Širina (sa postoljem)
1227,6 mm
Dubina (sa postoljem)
251,7 mm
Visina (sa postoljem)
788,7 mm
Težina (sa postoljem)
12,5 kg
Širina (bez stalka)
122,8 cm
Dužina (bez stalka)
8,01 cm
Visina (bez stalka)
72,1 cm
Težina (bez stalka)
12,4 kg

Podaci o pakovanju

Širina paketa
1360 mm
Dubina paketa
160 mm
Visina paketa
867 mm
Težina paketa
17,4 kg
Vrsta pakovanja
U kutiji

Sadržaj pakovanja

Desktop postolje
Kablovi uključeni
AC
Ručni daljinski upravljač
Tip daljinskog upravljanja
TM2140A
Uključen pametni daljinski upravljač
E-uputstvo

Ostale karakteristike

PurColor

Deklaracija

Model
Samsung UE55AU7092UXXH Smart TV 55" 4K Ultra HD DVB-T2
Naziv i vrsta robe
LED Televizori
Uvoznik
KIM-TEC DOO BEOGRAD
Zemlja porekla
Tačan podatak o zemlji porekla će biti naveden na deklaraciji koju dobijate uz proizvod.

 

 

Poslednje pregledani proizvodi 

 

Samsung UE55AU7092UXXH Smart TV 55" 4K Ultra HD DVB-T2
Svi komentari (27)
Srednja ocena
5
5
  • tanak tv
    (13.10.2022)

    Nisam mogao da se odlučim koji tv da kupim pa mi je na kraju pšrodavac pokazao ovaj tv u radnji i douševio me je kako dobru sliku ima, i kako je tanak, oduševio me je

  • Lep tv
    (25.10.2022)

    Imala sam priliku da vidim ovaj tv kod vas u radnji, zapravo ista serija samo nešto manja dijagonala ali sam. Znala da je to to i da ću ga kupiti sebi, oduševio me je odmah

  • TV za dnevnu
    (30.11.2022)

    Dugo godina nas je služio naš stari televizor i baš smo bili zadovoljni kvalitetok, njega smo poklonili, a nama za dnevnu sobu uzeli ovaj veci samsungov od 55 inča, jer je to za nas najbolja veličina.

  • Samsung 55
    (29.01.2023)

    Iskreno sam dosta manje ocekivao od ovog televizora. U pocetku sam bio sumnjicav oko Samsunga kao brenda sto se tice televizora medjutim ovaj model me je razuverio. Televizor je veoma kvalitetan, slika je veoma ostra i jasna.

  • Odlična kupovina
    (31.01.2023)

    Kao dugogodišnji poštovalac ovog brenda, pre svega njihovih televizora, nisam imao mnogo nedoumica kada sam naišao na ovaj model, po ovoj akcijskoj ponudi. Izvanredne tehničke karakteristike samog uređaja, pouzdan brend, zaista svaka preporuka.

  • Samsung UE55AU7092
    (31.01.2023)

    Odličan i brz operativni sistem,boje su čiste i oštre,uživaćete u svakom vašem omiljenom sadržaju.Ja sam ga lično kupio zbog gledanja filmova,i oduševljen sam.Oprobao sam ga i u ostalim oblastima,kao što su sport,muzički spotovi i slično,i odlično se pokazao!

  • Samsung UE55AU7092
    (31.01.2023)

    Odličan i brz operativni sistem,boje su čiste i oštre,uživaćete u svakom vašem omiljenom sadržaju.Ja sam ga lično kupio zbog gledanja filmova,i oduševljen sam.Oprobao sam ga i u ostalim oblastima,kao što su sport,muzički spotovi i slično,i odlično se pokazao!

  • Samsung 55 tv
    (31.01.2023)

    Mnogo dobar, a jeftin Samsung TV. Supruga i ja smo bilo kod vas gde nas je srdačno dočekao vaš prodavac i lepo nam demonstrirao modele koji su se uklapali u naš budžet. Videli smo 55-ice od LG, Hisensa, ali nam se ipak ovaj model od Samsunga najviše dopao po slici. Lagano smo ga kući montirali na zid i sada uživamo u omiljenim programima.

  • Televizor
    (28.02.2023)

    Veoma povoljan televizor sa odličnim specifikacijama. Prezadovoljna sam brzinom i svim mogućnostima koje pruza. Dugo nisam naišla na bolji, preporučila bih ga svima.

  • Samsungov televizor
    (28.02.2023)

    Morao sam sebi ovako neki dobar tv da kupim, znam i sam da je Samsung tu po meni broj jedan jer su njihovi televizori jako kvalitetni i, prosto su pravljeni da traju, znam i za ovaj da će biti tako.

  • Samsung je uvek broj 1
    (26.03.2023)

    tradicionalno najbolji televizori Samo što su ovo stari modeli ali dobro, ko Hoće nešto novo mora da se plati. Slika perfektna zvuk još bolji ko hoće može da doda neki soundbar radi potpunih doživljaja.

  • Samsung UE55AU7092UXXH Smart TV
    (30.03.2023)

    Samsung UE55AU7092UXXH Smart - model televizora fenomenalan,jaa sam licno prezadovoljan kvalitetom,po meni je dosta kvalitetniji od svih televizora ostalih proizvodjaca u ovom cenovnom rangu. Svaka preporuka

  • SAmsung 55
    (30.03.2023)

    Dugo sam se dvoumio oko par modela televizora ali je na kraju odluka pala na bas ovaj model iz razloga sto ima sve. velika dijagonala odlican kvalitet slike a takodje ima i odlican operativni sistem.

  • Samsung
    (31.03.2023)

    Godinama unazad sam imao njihove televizore i nikada me nisu izneverili. I ovog puta sam kupio njihov model zato sto su stvarno najkvalitetniji brend. Ovaj model nudi veoma kvalitetnu sliku u 4k rezoluciji.

  • Samsung tv od 55 inča
    (31.03.2023)

    Mnogo dobar, a izuzetno povoljan i jeftin televizor od Samsunga. Kupio sam ga pre pet nedelja kod vas u radnji u Delta Cityju. Pohvalio bih vrlo informisano i sposobno osoblje u toj radnji koji su mi pomogli i da tv odnesem do auta. Stvarno sam zadovoljan celokupnom transakcijom.

  • Televizor
    (31.03.2023)

    Odlican televizor,sa odlicnim specifikacijama,a pritom cena pristupacna.Slika je odlicna.Kupili smo ga za deciju sobu,deca su odusevljena.Svima bih ga preporucila.

  • Samsung UE55AU7092
    (31.03.2023)

    Odličan i brz operativni sistem,boje su čiste i oštre,uživaćete u svakom vašem omiljenom sadržaju.Ja sam ga lično kupio zbog gledanja filmova,i oduševljen sam.Oprobao sam ga i u ostalim oblastima,kao što su sport,muzički spotovi i slično,i odlično se pokazao!

  • Samsung UE55AU7092UXXH
    (31.03.2023)

    Odlican Samsungov televizor iz 7000 serije po nikad boljoj promo ceni. Kvalitet slike je na vrhunskom nivou, moj prijatelj ima isti, pa sam se uverio u kvalitet pre kupovine i mogu preporuciti svima, kome treba kvalitetan televizor velike dijagonale po niskoj ceni.

  • SAmsung tv
    (31.03.2023)

    Moj prvi tv nakon dosta godina i prezadovoljan sam. Nakon vise od 10 godina sam sebe pocastio ovim modelom televizora i razlika je zaista neverovatna. Nisam verovao da slika moze da bude ovako kristalno cista.

  • Samsung televizor
    (10.04.2023)

    Samsung televizori su neverovatno kvalitetni, slika je kristalno čista, boje su žive i prirodne. Prikaz slike je zaista impresivan, a pametne funkcije olakšavaju upravljanje i pristup omiljenim sadržajima. Sjajno iskustvo gledanja!

  • Televizor
    (23.04.2023)

    Samsung je uvek imao odlicne modele televizora. Ovaj je odlican, za ovaj cenovni rang mnogo dobar tv. Ima odlicnu rezoluciju, a dizajn je takodje odlican. Ukoliko imate vise novca i zeljni ste da potrosite na neki ovako dobar tv moje preporuke.

  • Samsung tv od 55 inca
    (29.04.2023)

    Video sam ovaj model Samsung TV-a izložen u vašoj radnji u ušću. Baš mi je drago bilo što je bio izložen pa sam mogao da imam uvid u kvalitet njegove slike i panela pre same kupovine. Srećom imali ste još jedan zapalovan model na stanju koji sam uzeo. Zahvaljujem momcima koji su mi pomogli i da tv odnesem do auta.

  • Preporuka
    (29.04.2023)

    Ovu seriju televizora imamo u firmi, u dijagonali od 50 inča. Pošto mi je za kuću trebao još jedan uređaj, slučajno sam naletela na isti model, samo ove dijagonale i nisam imala nikakvih sumnji da je to to. Odličan uređaj i fantastična akcijska cena.

  • tv
    (31.10.2023)

    Samsung uvek broj jedan. Odličan televizor u svakom smislu odnos cene i kvaliteta je realan sve preporuke za njega.

  • Samsung 55
    (30.11.2023)

    Jako dobar model teleizora po veoma povoljnoj ceni. Lep prikaz boje, ostra i jasna slika i jednostavan za koriscenje. Kupio sam ga po preporuci prodavca i moram reci da sam prezadovoljan.

  • Samsung tv
    (30.11.2023)

    Odličan odnos cene i kvaliteta kupio sam ga roditeljima za njihove potrebe 55 inča je sasvim dovoljno za gledanje njihovog omiljenog programa. Odlicna slika i zvuk takodje sam primetio da ima i drugih mogućnosti ali za roditelje je ovo sasvim dovoljno. Sve preporuke

  • samsung
    (27.02.2024)

    Mnogo sam se oduševio kad sam video ovaj tv, zaista je mngoo lepša slika nego do sada, samsung stvarno zna i sam sebe da nadmaši da od odličnopg naprave još bolje, ja sam stvarno oduševljen kako sam dobar tv pazario kdo vas danas