1. CT Shop
  2. TV-Audio
  3. Televizori
  4. LED Televizori

Hisense H50A6100 Smart TV 50" 4K Ultra HD DVB-T2

Šifra: 6942147439357
Broj ocena (4)
10%
58.888 RSD 52.999 RSD Akcijska cena
* Na rate,već od: 2.790 RSD mesečno Pogledajte primer.
Pozovi
Smart: Da
Dijagonala ekrana: 50" (127cm)
Oblik ekrana: Ravni
Rezolucija ekrana: Ultra HD (4K)
3D funkcija: Ne
Boja: Crna

Za ovaj proizvod cena isporuke iznosi 1.490 dinara.

Proizvod raspoloživ za online kupovinu

Slični proizvodi

Opis

Realističan doživljaj, odličan nivo detalja
Doživite zapanjujući kvalitet slike – od Blu-ray Disc™ sadržaja i standardnog TV programa do web video zapisa i klipova sa pametnog telefona. LCD ekran ovog modela analizira i doteruje slike radi dobijanja prelepih rezultata sa značajno smanjenom količinom šuma na slici. Krajnji rezultat je oštrija slika sa boljim doživljajem dubine.
 
Oživite sliku
Visoka 4K - Ultra HD (3.840 x 2.160) rezolucija ekrana čini da se osećate kao da ste tamo, u centru zbivanja. Znatno viši kvalitet slike podrazumeva da možete da sedite bliže ekranu i da će Vam ekran popunjavati više vidnog polja nego ranije, što dovodi do uživanja kao u bioskopskom ambijentu.
 
Nove dimenzije svetla
Zahvaljujući Direct LED  tehnologiji pozadinskog osvetljenja raspoređenim iza ekrana televizora, slika daje upečatljiv kontrast tako što svetlo usmerava tamo gde je najpotrebnije. Uz viši nivo osvetljenosti i dublji prikaz crne boje, Direct LED pozadinsko osvetljenje pruža veći opseg osvetljenosti nego kod standardnih televizora.
 
Napravljen za gledanje i slušanje
Učinite doživljaj slušanja podjednako živopisnim kao i doživljaj gledanja. Fino podešeni 2x 10W RMS zvučnici Vam dostavljaju obuhvatajući zvuk televizora kako biste dobili emotivno uzdižući doživljaj slušanja koji vas okružuje. Slušajte muziku, dijalog i okružujuće efekte uz veći stepen jasnoće i razdvajanja, bez obzira na sadržaj.
 
Jednostavno povezivanje
3 HDMI priključka omogućava da televizor lako povežete sa Vašim omiljenim DVD, Blu-ray, i drugim media plejerima, dok će Kompozitni (1x RCA) analogni priključci obezbediti kompatibilnost sa starijim uređajima.
 
Stil i ušteda mesta u jednom pakovanju
Zahvaljujući tankom dizajnu ovaj model unosi dodir stila u klasični izgled televizora. Iznenađujuće male dimenzije u odnosu na veličinu ekrana u kombinaciji sa kompaktnim, ali stabilnim postoljem olakšavaju integrisanje ovog televizora u Vaš enterijer.
 
4K
4K UHD je rezolucija 3840×2160 piksela (8.3 megapiksela, odnos stranica 16:9) i jedna je od dve rezolucije ultra visoke definicije usmerena ka potrošačkom delu televizije, druga od dve je 8K UHD 7680 pixels × 4320 linija (33.2 megapixels). 4K UHD ima duplo višu horizontalnu i vertikalnu rezoluciju od 1080p HDTV formata, sa 4 puta više piksela ukupno.

 

 

Veličina ekrana 50" (127cm)
Rezolucija 4K - Ultra HD (3.840 x 2.160)
Tip ekrana LCD
Pozadinsko osvetljenje Direct LED
Nativni kontrast 4.000:1
Osvežavanje 1.500Hz
Osvetljenje 300cd/m²
Odnos stranica 16:9
Uglovi gledanja 178° horizontalni, 178° vertikalni
Ostalo HDR
Ekran
Digitalni signal DVB-T, DVB-C, DVB-T2, DVB-S2, DVB-S
Video signal MPEG2PS, MPEG4/H.264, HEVC/H.265, VP9, VC1, MVC
Formati AVI, MKV, MOV, MPG, VOB, MP4, WMV, 3GP, FLV, WebM, VRO, OGM
Audio
Formati ACC,FLAC,MP3, WMA, MP4, FLAC, MP2, WMV
Zvučnici 2x 10W
Tehnologije DBX Total Sonics, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Total Surround, Total Volume
Priključci / Slotovi
Antenski 2x RF tip
HDMI ulaz 3
Analogni video ulazi Kompozitni (1x RCA)
Audio izlaz 3.5mm, S/PDIF
Audio ulaz 3.5mm
USB 2x USB 2.0
Ostali priključci / Slotovi RJ-45 (Ethernet LAN), DVB-CI+ (Common Interface Plus)
Dodatne funkcije
Bežična mreža Integrisani Wi-Fi
Fizičke karakteristike
Montiranje na zid VESA 200mm x 200mm
Masa 12kg (sa postoljem)
Boja Crna
Dimenzije 1127mm x 718mm x 244mm (sa postoljem)
Pakovanje Daljinski upravljač, 2xAAA baterije, Postolje, Uputstvo za rad

 

Registraciju svog novog Hisense televizora za produženu garanciju možete izvršiti 60 dana od datuma kupovine na sledećem linku:
https://cc.hisense.com/rs/produzena-garancija
Smart Da
Dijagonala ekrana 50" (127cm)
Oblik ekrana Ravni
Rezolucija ekrana Ultra HD (4K)
3D funkcija Ne
Boja Crna

Deklaracija

Model
Hisense H50A6100 Smart TV 50" 4K Ultra HD DVB-T2
Naziv i vrsta robe
LED Televizori
Uvoznik
Tačan podatak o uvozniku će biti naveden na deklaraciji koju dobijate uz proizvod.
Zemlja porekla
Tačan podatak o zemlji porekla će biti naveden na deklaraciji koju dobijate uz proizvod.

 

 

Poslednje pregledani proizvodi 

 

Hisense H50A6100 Smart TV 50" 4K Ultra HD DVB-T2
Svi komentari (4)
Srednja ocena
5
5
  • Hisense
    (26.05.2018)

    Na sugestiju prodavca comtrade-a kupio sam ovaj model, slika je fenomenalna, uglavnom cu pratiti sport na tom tv-u. Prezadovoljan sam kvalitetom uredjaja.Topla preporuka

  • Hisense smart
    (28.08.2018)

    Dosao sam da kupim drugi model ali sam se odlucio za ovaj,jer ima sve kao i drugi a brendovi samo za manje novca. Slika je odlicna,internet je brz,sve otvara,kuckajte sta god,videcete. Dokupio sam i tastaturu uz njega,moze bilo koja, brze cete surfovati netom. Imao sam predrasuda jer je novi brend ali sam prezadovoljan,topla preporuka,razmislite .. .

  • Hisense
    (26.11.2018)

    Kvalitetan tv, slika ostra, kontrasti bogati, smart radi veoma dobro, prezadovoljan sam i preporučujem svakome Ko želi dobar 4k televizor

  • odnos cena-kvalitet
    (31.03.2019)

    Odličan odnos cena/kvalitet, za ove pare bolji 4K TV nećete naći, pogotovo sa HDR podrškom. - 3 HDMI porta bi trebalo da bude dovoljno za većinu korisnika. - Lep dizajn, tanak okvir, laka montaža. - Lako dostupni portovi.